tylik
30.05.08,18:58
Ahoj.

Zaciatok podniakania mam 15.6. Budem robit web stranky. Miesto podnikania som si dal na trvale bydlisko. Ale teraz mi niekto hovoril, ze automatricky si musim vylepit na dvere otvaracie hodiny a musim pustit kazdeho kto zazvoni. Ja budem pracovat flexibilne, teda nebudem stale vo firme. Neviem ako to presne funguje, moze mi niekto poradit?

Ja to chcem mat tak, ze vo firme budem len pracovat, ziadna prevadzka, obchod nic. Vraj sa da zadat ze "u klienta" ale to mi na urade prace zamietly.

Dakujem.
zalobaba
30.05.08,18:04
Ahoj.

Zaciatok podniakania mam 15.6. Budem robit web stranky. Miesto podnikania som si dal na trvale bydlisko. Ale teraz mi niekto hovoril, ze automatricky si musim vylepit na dvere otvaracie hodiny a musim pustit kazdeho kto zazvoni. Ja budem pracovat flexibilne, teda nebudem stale vo firme. Neviem ako to presne funguje, moze mi niekto poradit?

Ja to chcem mat tak, ze vo firme budem len pracovat, ziadna prevadzka, obchod nic. Vraj sa da zadat ze "u klienta" ale to mi na urade prace zamietly.

Dakujem.

..... no takúto hlúposť ti mohol poradiť iba nejaký veľký "odborník".....
tylik
01.06.08,10:59
Tak mi niekto prosim vysvetli ako to funguje? dik
Petra29
02.06.08,05:47
Tak mi niekto prosim vysvetli ako to funguje? dik
A čo tak zadať do vyhľadávača prevádzka, prevadzkáreň, trvalé bydlisko a pod.? napr. http://www.porada.sk/t75693-prevadzkaren-miesto-sidlo-podnikania-bydlisko.html
Ale ináč mimotemy to by bola sranda púšťať domov každého kto mi zazvoní :D:D
Barakon
23.08.08,11:04
On si pomýlil medzi miestom podnikania v mieste trvalého pobytu a prevádzkou v mieste trvalého pobytu, takže ak by si otvoril v mieste trvalého pobytu prevádzku, tak musí splniť všetky požiadavky kladené pre prevádzku, čiže aj tie otváracie hodiny ap., v prípade len podnikania v mieste trvalého pobytu, tieto požiadavky na prevádzku nie sú potrebné. Ak sa pýtym, mal by som vedieť čo to vlastne chcem, ťažko potom odpovedať na nevedomosť resp. hlúposť, potom aj odpovede sú také aké sú otázky.
..... no takúto hlúposť ti mohol poradiť iba nejaký veľký "odborník"....., chlapec nevie čo chce, potom sa ťažko odpovedá na pýtanú hlúposť, len hlúposťou, s toho vyplýva, že pýtajúci nehovorí pravdu. Všimol som si, že tento pýtajúci sa pán, mal aj iné otázky napr. vypracoval som si sám novú faktúru a neviem čo je m.j. ap., takže chlapček ak si si vypracoval novú faktúru, tak potom musí vedieť čo to je napr. m.j., ak nevie, tak si si ju nevytvoril sám, ale prevzal od niekoho druhého /potom sa chváli cudzím perím/. Z toho vyplýva, že daný pán nevie čo chce a nemá ani základnú predstavu čo chce, pravdepodobne je to v nedostatočnom vzdelaní resp. bude sa jednať o školopovinné dieťa a v neprítomnosti rodičov sa tu hrá na podnikateľa.
Takému ani erudovaný odborník neporadí, ak je dospelý radil by som mu viac študovať a potom by si neplietol a neklamal.