Karas Milan
01.06.08,06:04
Ahojte všetci.

Prečítal som už zopár tém a je aj taký , pre nasledovné , príhodný dátum.
V niektorých rubrikách som občas narazil na tzv. podpaľovačov = to sú tí , čo hľadajú tzv. "suchú slamu" na tému.
Keď ju nájdu , zapália ju (a podľa možnosti aj vášne).
Keď slama zhorí , téma zhasne a zadávateľ je spokojný a už možno hľadá ďalšiu suchú slamu.
V rámci zlepšenia nášho duševného zdravia ich teda sem uveďme a oceňme.
A môže byť aj viac kategórií. Napríklad :
P1A, absolútne najviac príspevkov k jeho téme ;
P2T, najviac ním zadaných tém ;
P3/P, najviac príspevkov pripadajúcich na jeho 1 príspevok = body ;
P4X, .......)

Ako prvého navrhujem do P3/P :

bluemind - 65 bodov = 65 reakcií na jeho jediný príspevok

Ahoj
Ka Mil
Karas Milan
01.06.08,04:09
Prosím administrátora , aby to upravil do normálneho tvaru (ako som to písal).
Nejde mi to upraviť a vyzerá to ako keby to písal .....

Ahoj
Ka Mil
Petra Nová
01.06.08,15:48
Milan alebo Kamil ( neviem ktorý z nich), zriadenie tejto témy nepovažujem za dobrý nápad. Na Porade som relatívne niekoľko mesiacov a stihla som prečítať niektoré archívne témy. Mojím najhorším poznatkom bolo, že jednému kolegovi napadlo , aby inému kolegovi vytvoril osobitnú tému, aby sa v nej mohol realizovať. Preto, lebo tento asi nespĺňal jeho predstavy o tom, čo má písať , ako má písať a koľko má písať. Alebo preto, že argumentačne prevyšoval jeho názory a bolo ho treba niekde vytesniť. Nemôžem preto súhlasiť s akoukoľvek témou, ktorá rozdeľuje ľudí na zaradených a nezaradených, klubových alebo tých iných. Netvrdím však, že tí vtipálkovia z posledného obdobia by si to nezaslúžili .

Michaelu15 z Granulocytopénie by som možno až tak prísne nesúdila, lebo sa mi zdá, že to bola akcia sólistu. Neviem, čo ju k tomu viedlo, možno má problémy, ktoré si takto ventilovala a možno vďaka kontaktu s Poradou, neurobila horšie veci. Však absolútne za nefér považujem, ak sa vytvorí organizovaná skupinka a prostredníctvom SS a nastrčených nickov usmerňuje diskusiu v témach až do stovkového konca. To sa už nedá ospravedlniť zúfalstvom jednotlivca, ktorý možno potrebuje ľudský záujem a pofúkanie boľačiek, ale považujem to za zvrátenosť účastníkov tej skupinky.

Nie som proti nevinnému žartovaniu na Porade. Veď ono je korením aj v bežnom živote. Ale úplne chápem sklamanie Barbary, DAV a všetkých, ktorí úprimne otvorili svoje srdcia v snahe pomôcť, a nakoniec zistili, že niekto si robil dobrý deň.

Napriek všetkému, ozaj myslíš, že treba v Podpaľovačoch ďalej pokračovať? Máš však moje sympatie za to, že si mal odvahu o týchto praktikách verejne hovoriť.
Karas Milan
01.06.08,17:10
Díky Peťka.

Najprv mi ale poraďte ako upraviť ten text témy (nemám rád dlhé) a keď veľkými písmenami , alebo farebne , tak len dôležité (a krátke).

K tejto téme ma inšpirovalo , ako (pravdepodobne bez toho , aby si celé prečítali ; pozreli profil ; prezreli príspevky zadávateľa) som niekedy dostal pomerne intenzívne odpovede zástancov tragických osudov.A teda , že sa občas zbytočne emocionálne angažujú (prípadne sú využívaní).

A tiež , že sa "scenáristicky" podobajú.
Napríklad :
-oklamaná
-možno horespomínaná
-muž môjho života
-nevera


Ahoj
Ka Mil
P.S.
Skús raz hádať ako sa volám (keď mám napísané Karas Milan).
Meggi 1
01.06.08,17:24
Milan, pri svojom príspevku vpravo dole máš okrem iných tlačidlo "Uprav", klikni naň, otvorí sa Ti Tvoj príspevok v novom okne a v ňom môžeš robiť úpravy svojho textu a následne uložiť. Hotovo...
Karas Milan
06.06.08,02:21
Do P2T prihlasujem "Pohar" : za 15 mesiacov založil 94 tém.

Ahoj
Ka Mil
Barbara
06.06.08,03:30
:rolleyes::DNo Milanko len tak medzi nami a ten Karas Milan1 , tiež si to Ty????? zamestnanie má to isté ako ty údržbár, energetik ??????:D:D:rolleyes:

aha si to TY:)

lenže to nemchápem:confused::rolleyes::eek:
Karas Milan
06.06.08,04:36
Ahoj Barbara.

Jasne , že som to ja . A keby som sa chcel schovávať , tak ver , že si dám nick (napr. podľa prezývok z intráku).

Ale pozri sa . Som ešte (teda môj príspevok) tam ??
Keď som videl (že rozčúlený blbosťami) som napísal pod mojím nepoužívaným nickom , hneď som to vymazal.
Akurát , že si ma za tých 5-10 minút , kým som prišiel na spôsob mazania , vymákla.
Práve som si kľakol na pravé koleno (na 2 sekundy). Stačí ,

Ahoj
Ka Mil
P.S.
Súhasím , aby som bol aj ja na Porade tak sledovaný , ako ja sledujem niektoré zaujímavé (pre mňa) nicky.
Správu podám 16.06.2008 o 16006 hod.
Že to bude v P..i = ja som myslel meno témy ( nedám - kto chce nájde).
liba2
06.06.08,05:18
Ahoj Barbara.

Jasne , že som to ja.
Ka Mil
mimotemy
Ak požiadaš Richarda cez ss - spojí ti obidva nicky do jedného. :)
hanelie
06.06.08,05:33
milanko, pri všetkej úcte k tebe, kto si ty, že si dovoľuješ súdiť a selektovať ľudí ?
Barbara
06.06.08,05:40
Ahoj Barbara.

Jasne , že som to ja . A keby som sa chcel schovávať , tak ver , že si dám nick (napr. podľa prezývok z intráku).

Ale pozri sa . Som ešte (teda môj príspevok) tam ??
Keď som videl (že rozčúlený blbosťami) som napísal pod mojím nepoužívaným nickom , hneď som to vymazal.
Akurát , že si ma za tých 5-10 minút , kým som prišiel na spôsob mazania , vymákla.
Práve som si kľakol na pravé koleno (na 2 sekundy). Stačí ,

Ahoj
Ka Mil
P.S.
Súhasím , aby som bol aj ja na Porade tak sledovaný , ako ja sledujem niektoré zaujímavé (pre mňa) nicky.
Správu podám 16.06.2008 o 16006 hod.
Že to bude v P..i = ja som myslel meno témy ( nedám - kto chce nájde).


aký nepoužívaný nick??:rolleyes: však ten tvoj nick Karas Milan1 je od 5.5.2008:cool: a 3 príspevky.

ale už skončím v tejto téme , nechcem sa s tým už ďalej zaťažovať, lebo asi som nemchápavá. ale ani to nemchápem, a by ma to zaujímalo, že prečo niekto potrebuje mať viac nickov??:rolleyes: .....keď je """slušný""" - ... to bol citát od Teba Milan
Karas Milan
06.06.08,08:46
milanko, pri všetkej úcte k tebe, kto si ty, že si dovoľuješ súdiť a selektovať ľudí ?


Ahoj Hanelie.

Prečítaj si (všetky a celé) tie témy a potom zistíš , že ja som len zrkadlo , (píšu si to tam oni) , ktoré ctí PRAVDU (a slobodnú vôľu).

Ahoj.
Ka Mil
Karas Milan
06.06.08,08:53
aký nepoužívaný nick??:rolleyes: však ten tvoj nick Karas Milan1 je od 5.5.2008:cool: a 3 príspevky.


Ahoj Barbarka.

Keby si bola taká ochotná tak :
- porovnaj aktivitu v nich
- a hlavne porovnaj dátumy (dnes , keď mi to pripomínaš je 6.6.)
- prípadne , ak to naozaj chceš vedieť , prečítaj si moje príspevky k tomu

Ahoj
Ka Mil
betka
06.06.08,09:15
Otvorím tému: čítam PODPAĽOVAČI, čo horí, niečo sa deje s poradou ????????? :D:D:D:D:D:D
hanelie
06.06.08,09:25
Prečítaj si (všetky a celé) tie témy a potom zistíš , že ja som len zrkadlo , (píšu si to tam oni) , ktoré ctí PRAVDU (a slobodnú vôľu).

milanko a treba ti to?:D veď už z histórie vieme, že tých čo hlásali pravdu - upaľovali na hraniciach
Richard
06.06.08,10:15
Ak chcete riešiť podpaľačské témy, tak ich prosím jednoducho ignorujte a nahláste moderátorom a administrátorom.

Uzatváram.