kameron123
02.06.08,20:16
confused:
Ahoj všetci !!!!!!! ja by som sa chcela poradiť zniekým kto má chronický zápal močového mechúra ja už 9 rokov neustále bojujem a nič, doktori nič- pchajú ma z antibiotikami co zaberú ale po dvoch týždňov sa mi to objavý zas v lepšom prípade o tri mesiace . Vyskúšala som urinal urovaxom prírodné lieky a nic . Privítala by som nejakú dobrú radu liek alebo dobrého urológa dakujem
naan
02.06.08,18:39
Vyskúšala si už šťavu z aloe vera s kanadskou brúsnicou? Veľmi dobre zaberá
Johanka
02.06.08,18:40
Urinoterapia.
motylik7
03.06.08,08:37
Urinoterapia.
Jednu dobu som študovala urinoterapiu a zvonka aj skúšala. Zvnútra ešte nie, lebo nie som až taká presvedčená o neškodnosti moču - predsalen sa tam vyplavuje kadejaký odpad z tela. Tie výsledky v knihách boli síce omračujúco dobré ... Asi veľa záleží od toho, čo do seba narveme. POkiaľ je to niečo kvalitnejšie, tak možno je to dobré, že telo znova zužitkuje to, čo predtým nedokázalo vstrebať. Aké máš s tým skúsenosti?
BXLmiami
03.06.08,09:23
Terénne nastavenie na homeopatickú liečbu dobrým homeopatom,ale výlučne lekárom,ktorý bude vedieť odsledovať štádium ochorenia.
motylik7
03.06.08,10:22
Chronické zápaly "ženských vecí" aj urinotraktu (sú to veci spojené, takže ruka v ruke) som mávala od mojich mladých liet až do obdobia spred troch rokov. Tiež sa do mňa napchali injekcií a liekov, chodila som na rôzne vyšetrenia aj na liečenia. Ked som sa vydala, nemohla som otehotnieť, lebo som mala z tých chronických zápalov následky. Dobre viem, čo je to močiť krv a tá bolesť! RAz som skončila aj v nemocnici na infúziách zo zápalom obličiek a týždeň som mala 40-ky teploty. Všetci strážni anjeli stáli vtedy pri mne, že som neskončila na dialýze! Ale tri roky už neviem, čo je to mať zápal močového mechúra alebo maternice či vaječníkov. Predtým som skúšala kadečo, moxovanie, akupresúru, homeopatiká, bylinky - ale pri všetkých spôsoboch liečenia sa ukázalo, že nie som dosť vytrvalá a systematická, nič som nedotiahla do konca a po niekoľkých mesiacoch som to vždy vzdala (trápila som sa vyše 20 rokov). Odvtedy, ako používam *******izované výrobky od fy Advanced ******* Technology (www.******************************), nemám problém s ničím chronického rázu. Vrelo odporúčam.
benny2
04.06.08,18:19
Ahoj ja ťa zdravím.Sestra má svokru ,ktorá mala tento problém často.
Zohnala si prírodné produkty,ktoré jej veľmi rýchlo pomohli a dokonca mala aj helikobaktér aj ten jej zmizol.Ak by si mala záujem takouto formou sa zbaviť
problému viem kde to zohnať.Nemá to vedľajšie účinky,je to na prírodnéj báze.Daj vedieť.********** :)
motylik7
04.06.08,19:02
Ak máš benny zamestnanie DISTRIBÚTOR, to sa máš teda čo snažiť, aby si na ľuďoch zarobila toľko, aby si sa z toho uživila. Ale ešte je tu dosť zdravotných problémov spomenutých na to, aby si postíhala ľudí namotať :o Snaž sa !
motylik7
04.06.08,19:14
Ak máš benny zamestnanie DISTRIBÚTOR, to sa máš teda čo snažiť, aby si na ľuďoch zarobila toľko, aby si sa z toho uživila. Ale ešte je tu dosť zdravotných problémov spomenutých na to, aby si postíhala ľudí namotať :o Snaž sa !
motylik7
04.06.08,19:26
Ak máš benny zamestnanie DISTRIBÚTOR, to sa máš teda čo snažiť, aby si na ľuďoch zarobila toľko, aby si sa z toho uživila. Ale ešte je tu dosť zdravotných problémov spomenutých na to, aby si postíhala ľudí namotať :o Snaž sa !
kameron123
09.06.08,18:10
Skúsenosti s urinoterápiou nemám ani nemienim vyskušať
arizona
09.06.08,21:24
confused:
Ahoj všetci !!!!!!! ja by som sa chcela poradiť zniekým kto má chronický zápal močového mechúra ja už 9 rokov neustále bojujem a nič, doktori nič- pchajú ma z antibiotikami co zaberú ale po dvoch týždňov sa mi to objavý zas v lepšom prípade o tri mesiace . Vyskúšala som urinal urovaxom prírodné lieky a nic . Privítala by som nejakú dobrú radu liek alebo dobrého urológa dakujem
Nie som lekár, ale keď píšeš ,že 9 rokov berieš rôzne antibiotiká a viac-menej nezaberajú, je možné, že telo si už na ne zvyklo a nezaberajú Ti.
Skús teda načas nejaké bylinky.Nielen čajíky, ale aj sedavé kúpele(aspoň 2-3 týždne).Napr. ľubovník bodkovaný, myší chvostík atď. A hlavne dávať pozor na nachladnutie zdola a studené nohy.
kitky
09.06.08,22:33
Ak máš benny zamestnanie DISTRIBÚTOR, to sa máš teda čo snažiť, aby si na ľuďoch zarobila toľko, aby si sa z toho uživila. Ale ešte je tu dosť zdravotných problémov spomenutých na to, aby si postíhala ľudí namotať :o Snaž sa !

konkurencia? ... ehm:rolleyes:
motylik7
10.06.08,06:02
konkurencia? ... ehm:rolleyes:
Som čakala, kto na to zareaguje :D. Napísala som to preto, lebo nemám rada takých ľudí, ktorí sa vynukujú s liečivami len preto, aby z toho mali nejaký finančný osoh. Predajú a nechajú toho človeka tak, však oni majú zarobené, nezaoberajú sa pacientom preto, lebo mu skutočne chcú pomôcť, nevkladajú do toho kus seba, nezaoberajú sa ním v celej jeho celistvosti. To je obrovský rozdiel, ktorý som tu chcela načrtnúť. Ked robí človek niečo z presvedčenia, pretože ho to baví a robí to so zanietením, iba vtedy ho Universum odmení ! Ale každý na to musí prísť sám.
kitky
10.06.08,06:36
Som čakala, kto na to zareaguje :D. Napísala som to preto, lebo nemám rada takých ľudí, ktorí sa vynukujú s liečivami len preto, aby z toho mali nejaký finančný osoh. Predajú a nechajú toho človeka tak, však oni majú zarobené, nezaoberajú sa pacientom preto, lebo mu skutočne chcú pomôcť, nevkladajú do toho kus seba, nezaoberajú sa ním v celej jeho celistvosti. To je obrovský rozdiel, ktorý som tu chcela načrtnúť. Ked robí človek niečo z presvedčenia, pretože ho to baví a robí to so zanietením, iba vtedy ho Universum odmení ! Ale každý na to musí prísť sám.


Na to sa snad ani neda nezareagovat.
Btw.Aj lahsia forma fanatizmu je nebezpecna.:)
motylik7
10.06.08,08:43
Na to sa snad ani neda nezareagovat.
Btw.Aj lahsia forma fanatizmu je nebezpecna.:)
:eek::eek::eek: Si taká prízemná, alebo sa mi to zdá?
kitky
10.06.08,08:57
:eek::eek::eek: Si taká prízemná, alebo sa mi to zdá?
Bud v klude. Nezda.
A aby tu zas nemusel nikto po nas upratovat toto je moja posledna reakcia.
kameron123
10.06.08,18:41
Nie som lekár, ale keď píšeš ,že 9 rokov berieš rôzne antibiotiká a viac-menej nezaberajú, je možné, že telo si už na ne zvyklo a nezaberajú Ti.
Skús teda načas nejaké bylinky.Nielen čajíky, ale aj sedavé kúpele(aspoň 2-3 týždne).Napr. ľubovník bodkovaný, myší chvostík atď. A hlavne dávať pozor na nachladnutie zdola a studené nohy.
Ďakujem za odpoveď vyskúšam
JaDo
10.06.08,21:08
Mne osobne na rovnaký problém v mladšom veku pomohlo cca 2 dňové "opekanie sa" pri sálavom teple z "tých bočných žiaričov" (už neviem, ako sa to presne menuje) na starom horskom slnku. Cca 5x denne min. 20 min. a celkom z blízka.
Ešte šťastie, že som neprišla k úrazu.
Ale pomohlo až do teraz.
Proti zápalom (ale i iným vážnym chorobám) je vynikajúci čaj Uňa de Gato, iný názov toho istého Vilcacora.
kameron123
17.06.08,18:01
Mne osobne na rovnaký problém v mladšom veku pomohlo cca 2 dňové "opekanie sa" pri sálavom teple z "tých bočných žiaričov" (už neviem, ako sa to presne menuje) na starom horskom slnku. Cca 5x denne min. 20 min. a celkom z blízka.
Ešte šťastie, že som neprišla k úrazu.
Ale pomohlo až do teraz.
Proti zápalom (ale i iným vážnym chorobám) je vynikajúci čaj Uňa de Gato, iný názov toho istého Vilcacora.
ono to pomôže dovtedy kým to nie je chronického pôvodu neviem či
sa niekedy viliecim ale skúšam skoro vsetko čo mi takto poradia darmo som chodila k urologovi ten domna pchal len tie hlupe antibiotika co uz - uvidíme co clovek ma napisane tak sa stane no nie ahoj
Tweety
17.06.08,18:09
ono to pomôže dovtedy kým to nie je chronického pôvodu neviem či
sa niekedy viliecim ale skúšam skoro vsetko čo mi takto poradia darmo som chodila k urologovi ten domna pchal len tie hlupe antibiotika co uz - uvidíme co clovek ma napisane tak sa stane no nie ahoj
A čo tak skúsiť vrbovkový bylinný čaj? Zaberá.
Sandra1
18.06.08,07:12
Najlepsia ochrana je prevencia, cize nechodit s holimi krizami, tiez si nesadat zbytocne na studene. A hlavne uzivat celaskon v tabletkach, ktory dostat vlekarni. Dobra je aj praslicka ako caj, ale nie stale, aby si telo nevybudovalo imunitu.
A v poslednom rade, aj ja mavam taketo problemy, hlavne po naruzivej noci s mangelom, takze vyskusam rady poskytnute v tejto teme.
Vela zdravia.
Ahojte
hetty
18.06.08,07:25
Mne po 5-tich rôznych antibiotikách pomohol čaj LAPATCHO / dúfam, že sa to takto píše/- dostať ho aj v lekárni - je to kôra stromu - zvyšuje obranyschopnosť organizmu.
JaDo
05.10.08,20:26
Veľmi účinné sú vraj brusnice (sušené, sirup, šťava.....).
Pite prasličkový zápar (čaj) a dajte si prasličkový obklad zvonka (horúcu prasličku po precedení čaju rýchlo vložiť do plátienka, aby nevychladla a to priložiť na močový mechúr).
Podľa mňa bylinky nie sú návykové.
Jediné čo je treba dodržiavať je to, že po 1 až 3 týždňoch užívania treba spraviť prestávku, pričom sa premyť=prepiť čistou vodou. Po pár dňoch je možné bez obáv pokračovať v bylinkách.
suuzi
07.10.08,12:04
ja napisem svoju skusenost,

tiez som mavala caste zapaly - tak 2-4 krat do roka... ale ja som vzdy mavala aj v posve bakterie z hrubeho creva, ktorych sa mi nedarilo zbavit antibiotikami - takto to bolo asi 6 rokov...nasledne ma novy gynekolog poslal na imunologu, zistili mi alergiu na travy a nasledne mi dali autovakcinu...
teraz som uz 4 mesiace po, nemam ziadny vytok ani v posve bakterie, ktore mi sposobovali zapal. moc mechura
ale mam odporucene brat koli alergii dlhodobo lieky, lebo vraj aj alergia s tym nejako suvisi... ale neviem ako...

cize odporucila by som ti si urobit aj vysetrenie u gyndosa
daria29
08.10.08,18:30
prosim vas,co je to fimoza?moj malý vnucik place pri cikaní,doktorka povedala ze je to fimoza.poculi ste to?
Stefan2005
08.10.08,19:38
prosim vas,co je to fimoza?moj malý vnucik place pri cikaní,doktorka povedala ze je to fimoza.poculi ste to?

http://www.androlog.sk/muzske_text.php?show=fimoza
maruška123
09.10.08,06:47
ja taktiež 8 rokov mám zápaly močového mechúra aj ked v posledných 4 rokoch je to len slabý odvar toho čo bolo predtým, už mávam tak raz dvakrát za rok - ale je to vo veľmi miernej forme, vzhľadom k častým zápalom mi lekári rošírili močovú rúru - je to malá operácia v celkovej narkóze - neviem či zrovna to mi pomohlo, že sa mám lepšie avšak odvtedy sa to výrazne zlepšilo, tiež som za tých 8 rokov vyskúšala snáď všetko čo existuje avšak prišla som nato že telo sa s tým musí vysporiadať samo, samozrejme bez liekov nikde necestujem vždy nosím pri sebe BISMORAL alebo BISEPTOL keby náhodou
Ivan8
10.10.08,21:29
Vyskúšajte čaje z Medvedice lekárskej a zo Zlatobyle s kombináciou
s Echinaceou a Vilcacorou na posilnenie imunity.
syrik
29.10.08,05:53
ahojte všetci...aj mna riadne trápia časté zápaly močových ciest....stačí,aby ma trošku ofúklo alebo aby som mala studené a nohy a pripravujem sa na najhoršie...málokedy však pociťujem mechúr...väčšinou dostanem kŕče v slabinách, v okolí jazvy po vyoperovanom slepom čreve... a v boku na mieste obličky...skoro vžy mi nájdu aj piesok v moči..pijem urologický čaj denne,prasličku, žihľavový čaj, a samozrejme užívam brusnice...no v týchto chladných dňoch čoraz vo väčších dávkach...poslednú zimu som mala skoro každé 2 mesiace antibiotiká a ra som ich brala vyše mesiaca vkuse...nepomohlo na dlho...už som zúfala a neviem,čo skúsiť...raz som bola aj na akupunktúra, no vzhľadom na iné zdravotné problémy som to prerušila...skúšam reflexnú masáž chodidiel,mám zakázané bazény a kúpaliska....v noci spím na vyhrievacom matraci...je to lepšie ,ale nie na dlho...v tehotenstve to vraj bude horšie,ale je to bežne,,,no neviem,ako to budú riešiť,keďže antibitotiká v tehotenstve sú škodlivé pre plod...
čítala som,že je dobré si oblasť močových ciest otužovať...nemá s tým niekto skúsenosť?

ďakujem
1niki1
08.12.08,13:18
ahojte. tiez trpim tymto neprijemnym ochorenym, dokonca nim trpim uz odmalicka od dakych piatich rokov.
lekarka mi vzdy predpise biseptol, ktory vzdy vyberiem ale ani neviem ci zabera.... urolog mi zase povedal ze mam vela, vela, vela pit, hlavne caju a jest tabletky s brusnicovym extraktom. takze som si ich kupila ale neviem ci to pomaha kedze ja trpim dalej. hole krize nemavam a ani sa neobliekam slabo, cize z toho to byt nemôze:(
fakt si uz neviem dat rady. citala som uz aj to, ze to môze byt z obycajneho mydla. tak som teda mydlo vymenila za specialne mydlo na intimnu hygienu ale akosi to nezabralo.
chcela by som sa opytat ci nemate niekto skusenosti s macanim sa v repiku alebo obkladmi z repika?
a este som pocula o dakej operacii kedy z mocoveho mechura odstrania zapalene casti. mate s tym niekto skusenosti? za odpovede vopred dakujem
misomiso
08.12.08,13:20
Na zapaly mocovych ciest je uplne super vnutorne uzivanie propolisu.
BXLmiami
08.12.08,14:58
Pokusim sa Vám to vysvetliť.Chronický zápal močového mechura by som prirovnala k chronickému zápalu mandlí,aj ked mandle maju tu výhodu,že sa dajú vybrať.Lekár vždy prelieči akutnu infekciu,tú ktorú práve máte,ale klasickou medicínou ťažko ovplyvní,aby ste to zase nedostali.Takže ked už práve beží zápal mechura,treba teplo,veľa,veľa tekutín,aby sa bakterie vyplavovali z mechura a antibiotiká.V kľudovom štádiu je potrebné držať sa imunitne dobre,čiže na podporu imunity-homeopatické nastavenie,Imunoglukan,Echinaceové kvapky,vitamíny...atd.Osvedčený je Uro vaxom,ktorý sa berie 3 mesiace vždy 10 dní/skor poznáte Broncho Vaxom,je to na tom istom princípe/.A samozrejme,ľudia náchylní na zápaly močových ciest by mali sustavne veľa,veľa piť a veľa veľa čúrať,aby vyplavili všetky bakterie,ktoré by mali ten nápad a chceli sa zahniezdiť v mechuri.Držím prsty.A,mimochodom,tie antibiotiká vždy treba poriadne využívať.Hrozí totižto prestup baktérií na obličky a to je už väčšia zábava.:)
Urea
04.07.11,09:05
Dobry den ,slecna skuste si najskor cele podbrusie natriet lubovnikovym olejom a hned na to aspon 15 kvapiek tea tree olej (dostat v lekarni ) a poriadne masirovat cele podbrusie od vaginy az po ladviny takym sposobom ze musi zostat ciste brucho ,teda musia sa tie oba oleje vtrebat .Ale len rano a vecer, viac nie. Toto opakovat az do vymiznutia bolesti. Toto mi pomohlo.
lujza.j
04.07.11,09:23
len pre info téma založená v roku 06/2008
alabut
04.07.11,09:29
To neva, ten lubovnikovy olej sa moze zist do salatu.
Urea
04.07.11,11:18
mila lujza, to nevadi,ze tak neskoro,ale co sa tyka chorob,tento svet s nimi nikdy neskonci,ale ja som doteraz nemala internet,a kedze mnesa tato liecba osvedcila,pisem to preto,ze to pomoze dalsim
janica130
21.08.12,19:03
mne osobne pomohol sedací kúpeľ v lavóri s horúcou vodou a hrsťou soli cca 15 minút, zo začiatku každý večer a teraz sa držím zdravá sedením raz do týždňa
inica
18.10.12,10:31
S uroinfektami je to zacarovany kruh. tento problem ma trapi od utleho detstva. Casom sa s tym clovek nauci zit-vie, co treba robit pri prvom naznaku... Bolo tu popisanych vela dobrych rad. Ja mam odskusane v prvom rade teplo a vela pit-snazit sa to vyplavit von.
Vzdy mam po ruke volnopredajne lieky na uroinfekcie s obsahom brusnic a caj-zapal mocoveho mechura. Ked domaca liecba nezaberie-treba ist k urologovi a predpisat antibiotika :-(
kaivorus
21.10.12,18:32
BISEPTOL? narfušuje veľmi črevnú mikroflóru - následne jojo efekt....?????