miroslavtomanek
03.06.08,09:54
Ahojte.

Chcem sa spytat.
Konci mi zmluva o pripojeni na internet po dvoch rokoch ku 12.6.2008.Ujo zo sluzieb zakaznikom mi povedal, ze kedze som nedal vypoved 30 dni pred ukoncenim musim platit znovu cele dva roky.
Mozu byt takto stanovene vseobecne podmienky?V zmluve mam napisane ze tato zmluva je uzavreta na dobu urcitu 24 mesiacov.
Neexistuje nejaka zakonom stanovena vypovedna lehota?

Velmi pekne dakujem za odozvy, lebo sa mi nechce platit 256kbit internet dalsie dva roky za 800 Sk mesacne. Myslim ze ma chapete.

Dakujem.
Chobot
03.06.08,08:15
Ahojte.

Chcem sa spytat.
Konci mi zmluva o pripojeni na internet po dvoch rokoch ku 12.6.2008.Ujo zo sluzieb zakaznikom mi povedal, ze kedze som nedal vypoved 30 dni pred ukoncenim musim platit znovu cele dva roky.
Mozu byt takto stanovene vseobecne podmienky?V zmluve mam napisane ze tato zmluva je uzavreta na dobu urcitu 24 mesiacov.
Neexistuje nejaka zakonom stanovena vypovedna lehota?

Velmi pekne dakujem za odozvy, lebo sa mi nechce platit 256kbit internet dalsie dva roky za 800 Sk mesacne. Myslim ze ma chapete.

Dakujem.

Treba si podrobne preštudovať obchodné podmienky.;)
miroslavtomanek
03.06.08,08:43
Diky za info, ale to uz je asi trochu neskoro.
Chobot
03.06.08,08:48
Diky za info, ale to uz je asi trochu neskoro.

Možno nie. Ak to nemajú uvedené v obch. podmienkach, tak ti nemôžu predĺžiť zmluvu.
miroslavtomanek
03.06.08,11:09
Praveze maju.
Ale ja som myslel ci neexistuje nejake ustanovenie v obcianskom zakonniku ktore hovori o nejakej standardnej vypovednej lehote po dobe viazanosti.
Ale i tak Ti dakujem.
Chobot
03.06.08,11:20
Praveze maju.
Ale ja som myslel ci neexistuje nejake ustanovenie v obcianskom zakonniku ktore hovori o nejakej standardnej vypovednej lehote po dobe viazanosti.
Ale i tak Ti dakujem.

:( Tak potom smola...

Nevadí, nabudúce si už dáš pozor.;)
skonline
03.06.08,11:45
a to je co za poskytovatela? zverejni ho, nech si na to dame pozor. lebo aj mne bude koncit na jesen 2-rocna viazanost v t-com-e tak dufam ze to tam tiez nemam.
A co takto neplatit? mozno ti to vypovedia pre neplatenie a bude ta to stat max.poplatok do terminu vypovede.