Zuzao
03.06.08,11:15
Ahojte, nevie mi prosim niekto poradit kde mozno najst preklad Potvdenia o prideleni IČO v anglictine?
Vdaka,
Zuzana
Chobot
03.06.08,09:22
Ahojte, nevie mi prosim niekto poradit kde mozno najst preklad Potvdenia o prideleni IČO v anglictine?
Vdaka,
Zuzana

??:confused::confused: Asi je dnes veľmi teplo, lebo mi to nezapína!
Braňo
03.06.08,11:21
Company registration number certificate
Zuzao
03.06.08,11:33
Dakujem Braňo, ale to je len preklad nazvu, ja hladam cely dokument.
Zuzana
Chobot
03.06.08,11:50
Dakujem Braňo, ale to je len preklad nazvu, ja hladam cely dokument.
Zuzana

Ale veď ten dokument vydáva daňový úrad! To chceš od DÚ, aby ho vystavili v AJ? Alebo čo presne potrebuješ?
Zuzao
03.06.08,12:03
V ramci identifikacie nasej organizacie pri ziadani dotacie od zahranicneho donora potrebujeme preklady napr. vyrocnej spravy, statutu a roznych inych dokladov. Stacia neoficialne, tak som dufala ze aj potvrdenie o ICO uz niekto predo mnou potreboval a prelozil to do anglictiny.
Chobot
03.06.08,12:27
V ramci identifikacie nasej organizacie pri ziadani dotacie od zahranicneho donora potrebujeme preklady napr. vyrocnej spravy, statutu a roznych inych dokladov. Stacia neoficialne, tak som dufala ze aj potvrdenie o ICO uz niekto predo mnou potreboval a prelozil to do anglictiny.

A máte to potvrdenie o pridelení IČO z DÚ v slovenčine? Dajte si to preložiť. Ty nemôžeš napísať nejaké anglické potvrdenie v mene iného úradu.
Braňo
04.06.08,10:37
nemáš na mysli potvrdenie o postavení daňového subjektu v angličitne?