stefania71
03.06.08,14:28
Dobrý deň všetkým. Chcela by som sa popýtať na nasledovnú vec, vo firme sme doposiaľ mali len jeden počítač, kde máme nastavenie príjemcu pošty - pre firemný mail. Teraz sme kúpili druhý počítač a či sa to dá nastaviť, aby aj ten preberal fir.maily, ale tu už mám nastavené outlook na preberanie svojej súkromnej pošty. Som v tom amatérka, tak sa radšej spýtam poraďákov.
ďakujem
Sany
03.06.08,12:47
dá, dáš si pridať konto a nastavíš ho na prijímanie pošty....a ak to necháš aj na tom prvom PC, tak poštu prevezme vždy ten prvý...ten, kde skôr otvoríš outlook
Katabaticky
03.06.08,18:28
pripadne (v outlooku sa nevyznam ale predpokladam ze tam bide ta moznost ako v kazdom vyspelom mail manageri) si zaskrtni v oboch moznost prenechat preberanu spravu/spravy (postu) na serveri a vtedy sa bude posta tahat do oboch :)
to je myslim praktickejsie kedze v oboch mas pristuk ku vsetkej poste a nic sa nezapatrosi :)
renata77
04.06.08,09:29
Ďakujem za pomoc. Už som to nastavila.
Pidgey
09.06.08,20:16
uz asi len tak na doplnenie, neviem kolko dostavate posty a aky mate limit schranky, ak si uz nechavate postu na servery, asi je zbytocne aby tam bola po prijati na oboch PC.Nastavil by som si nejaky rozumny limit,aby sa napr po 20 dnoch zo servra posta vymazala....(mozete samozrejme nastavit aj viac)
Marothy Mária
09.02.11,09:39
Ahojte,na outlook express ako nastaviť riadkovanie a odstavce,aby prijímateľ dostal v takej istej podobe ako bol napísaný, už pri prefotení sa podoba riadkovania a odstavcov mení na NEPODOBU a odoslaný mail vyzerá tak isto.
Poraďáci poradte. Díky Buboš.