Leak
04.06.08,08:11
:---Milujem život na plný plyn,každú voľnú chvíľu trávime s priateľmi na skalách,túrach... Verím,že na tejto stránke nájdem nových priateľov,veľa informácií,dobrých rád,názorov a dúfam,že neskôr aj ja budem môcť prispeť radou alebo svojim názorom.
Nepresnívaj svoj život,ale preži svoje sny.
Barbara
04.06.08,06:39
no vítaj. V tvojom profile som čítala, že si vodič. Len toľko sa ťa spýtam, či máš vo vozidle notbuk:rolleyes: lebo to budeš potrebovať na cestách, alebo skôr navigátora, varujem ťa, lebo táto stránka je návyková, a nebudeš vedieť sa venovať šoférovaniu, budeš tu stále visieť, a preto potrebuješ toho navigátora.:D;):--- vlastne druhého šoféra, ktorý bude namiesto teba šoférovať, kým ty budeš čítať PORADU:D;)

Prajem ti veľa užitočných info.
Leak
04.06.08,06:56
no vítaj. V tvojom profile som čítala, že si vodič. Len toľko sa ťa spýtam, či máš vo vozidle notbuk:rolleyes: lebo to budeš potrebovať na cestách, alebo skôr navigátora, varujem ťa, lebo táto stránka je návyková, a nebudeš vedieť sa venovať šoférovaniu, budeš tu stále visieť, a preto potrebuješ toho navigátora.:D;):--- vlastne druhého šoféra, ktorý bude namiesto teba šoférovať, kým ty budeš čítať PORADU:D;)

Prajem ti veľa užitočných info.
Dúfam ,že toto nebude čítať môj priateľ.Už teraz hovorí že ja nebudem mať čas ani umrieť a v skutočnosti som vodička len mne to vždy znelo smiešne.Teším sa na vás. Najprv som si hovorila načo sa registrovať,no keď som zistila,že ste tu ako jedna super rodina neodolala som.A sledovať vás v aute bude super,aspoň si konečne vyplním čas kým budem čakať na šéfa. ;)