Lilu1
04.06.08,10:44
Dobrý deň,
potrebujem od Vás radu. Zavádzame na našom pracovisku stravné lístky. Vôbec nemám potuchy, ako viesť evidenciu straveniek. Budem ich vydávať atď. Mám si zaviesť nejaký zošit, alebo existuje kartová evidencia stravných lístkov alebo čo? Následne na základe tejto evidencie budem nahrávať do mzdového programu hodnotu stravných lístkov. Pomôžte mi prosím kto vie. Veľmi pekne Vám ďakujem.
Vranová
04.06.08,08:59
ohľadom stravných lístkov , tu je už popísané veľa, len si treba nájsť danú tému, sú tam pripojené aj nejaké tlačiva na evidenciu, len si treba dať trošku námahy a vyhľadať to!!
stačí trošku trpezlivosť a problém je vyriešený!
Lilu1
04.06.08,09:03
ohľadom stravných lístkov , tu je už popísané veľa, len si treba nájsť danú tému, sú tam pripojené aj nejaké tlačiva na evidenciu, len si treba dať trošku námahy a vyhľadať to!!
stačí trošku trpezlivosť a problém je vyriešený!
Viem že sa tu popísalo veľa. Než som sem vložila môj príspevok hľadala som aj tlačivá aj evidenciu ohľadne stravných lístkov a keďže sa mi nepodarilo nič nájsť, tak som sa pokúsila hľadať pomoc v novej téme.
Dala som si aj námahu trpezlivosť zatiaľ ešte mám ale zato ďakujem.
Vranová
04.06.08,09:08
Skús ešte raz!! Viem, že je to tu, lebo som si aj ja k danej téme niečo vyhľadávala.
Ja som si robila sama tlačivo, podľa mojích potrieb. Žiadne tlačivo nie je predpísané a dané. Takže si môžeš aj ty vytvoriť tlačivo podľa seba a podľa tvojích požiadaviek !!
Kristína
04.06.08,09:23
Viem že sa tu popísalo veľa. Než som sem vložila môj príspevok hľadala som aj tlačivá aj evidenciu ohľadne stravných lístkov a keďže sa mi nepodarilo nič nájsť, tak som sa pokúsila hľadať pomoc v novej téme.
Dala som si aj námahu trpezlivosť zatiaľ ešte mám ale zato ďakujem.
Skús gastrolístky alebo stravovanie zamestnancov. Aj ja som si tak našla informácie k tejto téme.
Ak ide o gastráče z LeCheque Dejeuner, Vaša stravovacia alebo podobne, tak sa považujú za ceniny.
Lilu1
04.06.08,10:20
Skús gastrolístky alebo stravovanie zamestnancov. Aj ja som si tak našla informácie k tejto téme.
Ak ide o gastráče z LeCheque Dejeuner, Vaša stravovacia alebo podobne, tak sa považujú za ceniny.
Ďakujem. Pomohla si mi. Našla som. Pre prípad ak by náhodou niekto hľadal to čo som ja nenašla pripájam:
http://www.porada.sk/t66833-gastrolistky-evidencia.html

Ja som do prehliadača zadala evidenciu stravných lístkov alebo stravné lístky ale tam som nič nenašla.