zuzanka222
04.06.08,10:48
Dobrý deň!Potrebovala by som odpoveď na nasled.otázku:Ak si zkúpi stravné lístky SZČO,môže si ich da ť do nákladov hneď/teda,že ich zakúpenie zaeviduje do cenín,a hnEĎ ICH AJ VYDá DO SPOTREBY/? a či takto môže postupovať ak zakúpi stra.lístky pre zamestnancov,a nie až na konci mesiaca.?
Tweety
04.06.08,08:49
Dobrý deň!Potrebovala by som odpoveď na nasled.otázku:Ak si zkúpi stravné lístky SZČO,môže si ich da ť do nákladov hneď/teda,že ich zakúpenie zaeviduje do cenín,a hnEĎ ICH AJ VYDá DO SPOTREBY/? a či takto môže postupovať ak zakúpi stra.lístky pre zamestnancov,a nie až na konci mesiaca.?
Prečo nedáš vyhľadávanie?
O stravenkách sú tu celé state.:)
zuzanka222
04.06.08,08:52
No to je tiež pradvda,ale aj tak ďakujem ,mohlo ma to napadnúť,!
zuzanka222
04.06.08,09:31
No bola som na tej stránke,ale poprosila by som Ťa Tweety,nenašla som celkom to čo som hľadala,ide mi o to či si zakúpenie SL SZČO na začiatku roka,môže dať do nákladov,zakúpi si len toľko SL koľko je pracovných dní,pretože sa denne stravuje,a to isté uskutoční pri zakúpení SL pri zamestnancoch,/kupuje Q SL/ .Ďakujem!
Kristína
04.06.08,10:13
No bola som na tej stránke,ale poprosila by som Ťa Tweety,nenašla som celkom to čo som hľadala,ide mi o to či si zakúpenie SL SZČO na začiatku roka,môže dať do nákladov,zakúpi si len toľko SL koľko je pracovných dní,pretože sa denne stravuje,a to isté uskutoční pri zakúpení SL pri zamestnancoch,/kupuje Q SL/ .Ďakujem!
Skús si dať do vyhľadávača stravovanie SZČO alebo stravovanie zamestnancov či gastrolístky.
Tweety
04.06.08,10:45
No bola som na tej stránke,ale poprosila by som Ťa Tweety,nenašla som celkom to čo som hľadala,ide mi o to či si zakúpenie SL SZČO na začiatku roka,môže dať do nákladov,zakúpi si len toľko SL koľko je pracovných dní,pretože sa denne stravuje,a to isté uskutoční pri zakúpení SL pri zamestnancoch,/kupuje Q SL/ .Ďakujem!
Nie, naraz si ich nedá dať, do výdavkov si ich rozpustí postupne po mesiacoch. Aj u zamestnancov je ten postup rovnaký.
veronikasad
04.06.08,11:11
No bola som na tej stránke,ale poprosila by som Ťa Tweety,nenašla som celkom to čo som hľadala,ide mi o to či si zakúpenie SL SZČO na začiatku roka,môže dať do nákladov,zakúpi si len toľko SL koľko je pracovných dní,pretože sa denne stravuje,a to isté uskutoční pri zakúpení SL pri zamestnancoch,/kupuje Q SL/ .Ďakujem!
Nákup SL v JU účtuješ ako výdavok neovpl.ZD. Eviduješ ich v ceninách. Mesačne cez ID zúčtovávaš do výdavkov ovpl.ZD /prev.réžia/ spotrebované SL.

-------
Veronika