Felícia
04.06.08,13:21
Ahojte! Prosím Vás robí niekto účtovníctvo v RO v programe EKOS od VEMY? Neviem sa rozhodnúť od 1.7.2008 v akom programe mám robiť. WinIBEU sa mi veľmi nepáči. Bola som aj na školenie ale to mi moc nedalo. Ak niekto robíte v programe od VEMY bola by som rada keby ste mi napísali aké máte skúsenosti. Ďakujem
anfro11
05.06.08,17:44
Dobrý deň. Na program VEMA EKOS už prešla postupne časť základných škôl aj v okrese ILAVA kde aj napr. zajtra /6.6.008/ je ďalšie stretnutie ekon. pracujúcich s PAM VEMA spojenú s ukážkou reálneho datového prostredia ZŠ s MŠ v EKOS-e. Vema vyšla vo viacerých smeroch v ústrety ZŠ a ŠZ a zdárne sa jej podarilo upraviť program EKOS a jeho zostavy a exporty už k závierke 1Q 08. Momentálne je pripravené automatické zaúčtovanie miezd do EKOS-u a pripravený nový cenový "balíček" pre školy a ŠZ a rovnako aj zriaďovateľov ZŠ a ŠZ /pre vzájomnú zastupiteľnosť/. Viac Vám k tomu určite pracovníci Vemy odpovedia na e-mailovej adrese hevierova@vema.sk prípadne môžete budúci týždeň navštíviť ich www stránku. Myslim že sa musíme všetci spoločne popasovať s jedným z najťažších účtovníctiev aké momentálne existuje - účtovníctvom na ZŠ navyše aj s mzdovo podhodnotenými zamestnancami. To môže mať za následok ich ovplyvnenie rozhodovania zotrvania pri tejto práci ku ktorej potrebujú práve funkčný a spoľahlivý SW.
Oriona
09.02.09,20:49
Košické školy, kde je zriaďovateľom mesto, tiež prechádzajú v r. 2009 na VEMU EKOS, nakoľko WinIBEU stratil našu dôveru svojou chybovosťou, komplikovanosťou a nepraktickým prístupom k účtovaniu.