ANNAP
04.06.08,14:11
Teraz som na správach počula, že prezident podpísal novelu zák.práce. Viete niekto čoho sa bude týkať? Prilep....
Chobot
04.06.08,13:17
Teraz som na správach počula, že prezident podpísal novelu zák.práce. Viete niekto čoho sa bude týkať? Prilep....

Je to pár zmien, v prílohe je posledné znenie schválené v parlamente. Ide najmä o zákaz práce v maloobchode 1.1., na Veľkonočnú neďeľu, 24.12. a 25.12.
Tweety
04.06.08,14:00
Je to pár zmien, v prílohe je posledné znenie schválené v parlamente. Ide najmä o zákaz práce v maloobchode 1.1., na Veľkonočnú neďeľu, 24.12. a 25.12.zlezaradil
Už som si myslela, že tam budú pasáže, týkajúce sa aj našich vyvolených. :rolleyes:Pardón, ZP od slova pracovať, ten sa týka len pracujúcich. :mee:
Chobot
04.06.08,14:25
zlezaradil
Už som si myslela, že tam budú pasáže, týkajúce sa aj našich vyvolených. :rolleyes:Pardón, ZP od slova pracovať, ten sa týka len pracujúcich. :mee:

zlezaradil
Vyvolení predsa musia pracovať aj v noci, cez sviatky. Len cez tie pracovné dni nestíhajú... asi toho majú veľa, preto sa nechajú zastupovať na prezenčke kolegami...:rolleyes::cool::cool::D:D:D