Ežor
05.06.08,06:23
Dobrý deň,
mám takúto otázku: Môže zamestnávateľ v dohode o vykonaní práce a dohode o pracovnej činnosti okrem mzdy za prácu dohodnúť s dohodárom aj nejakú percentuálnu odmenu za vykonanú prácu?
Ďakujem za odpovede
KvetkaK
05.06.08,06:26
Podľa mňa môže kľudne aj v dohode dohodnúť, že mu budú vyplácané aj odmeny.

Ak sa mýlim, opravte ma. :)
Tweety
05.06.08,06:27
Dobrý deň,
mám takúto otázku: Môže zamestnávateľ v dohode o vykonaní práce a dohode o pracovnej činnosti okrem mzdy za prácu dohodnúť s dohodárom aj nejakú percentuálnu odmenu za vykonanú prácu?
Ďakujem za odpovede
Samozrejme môže.:)
Denda
05.06.08,07:10
Dobrý deň,
mám takúto otázku: Môže zamestnávateľ v dohode o vykonaní práce a dohode o pracovnej činnosti okrem mzdy za prácu dohodnúť s dohodárom aj nejakú percentuálnu odmenu za vykonanú prácu?
Ďakujem za odpovede
Môže, ale pri podpise dohody musí byť zrejmá presná výška tejto odmeny §226 ods.2 Zákonníka práce, ktorá mu bude vyplatená ak... Doporučujem, hlavne z hľadiska obhajoby pri daňovej kontrole a pri nárokoch z tejto dohody vyplývajúcich.