MaFa
05.06.08,10:38
Ahojte poraďáci....zatiaľ som sa od Vás vždy dočkala pomoci a teraz znovu volám o pomoc, o velikanskú pomoc. Som v zúfalej finančnej situácii, som odkázaná byť len doma a tak Vás prosím, kto by mi vedel pomôcť - poradiť a nájsť si nejakú prácu, ktorá by sa dala robiť doma. Kto bol v takejto situácii - ten ma pochopí - verím, že sa najde dobrý človek a pomôže, nech je to hocijaká práca, ale aby sa dala robiť doma. Prosím Vás - pomôžte!!!!!
velvet
05.06.08,08:45
Myslím že si napísala veľmi málo o Tvojej situácii.
Chobot
05.06.08,09:02
Ahojte poraďáci....zatiaľ som sa od Vás vždy dočkala pomoci a teraz znovu volám o pomoc, o velikanskú pomoc. Som v zúfalej finančnej situácii, som odkázaná byť len doma a tak Vás prosím, kto by mi vedel pomôcť - poradiť a nájsť si nejakú prácu, ktorá by sa dala robiť doma. Kto bol v takejto situácii - ten ma pochopí - verím, že sa najde dobrý človek a pomôže, nech je to hocijaká práca, ale aby sa dala robiť doma. Prosím Vás - pomôžte!!!!!

Pozri túto tému:

http://www.porada.sk/t68653-poradte-praca-na-doma.html
benny2
06.06.08,18:49
Dobrý večer.Ja vám môžem ponúknuť, prácu takú,aká bola ponúknutá mne
pred rokom.Pracujem cez internet 2-4 hodiny denne.Táto firma ponúka
zdravie a peniaze.Pracujeme s doplnkami výživy ,spotrebný tovar.
Kontakt:**********:):):) Pekný večer.
katamama
10.06.08,19:32
Dúfam,že rauch dostal moju súkromnú správu a že mi na n'u odpovie. Opísala som ti v nej svoju situáciu v akej som a prosila som t'a o informácie o tebou spomínanej práci na doma. Bývam v Košiciach. mamakata
Richard
18.06.08,07:48
Dobrý večer.Ja vám môžem ponúknuť, prácu takú,aká bola ponúknutá mne
pred rokom.Pracujem cez internet 2-4 hodiny denne.Táto firma ponúka
zdravie a peniaze.Pracujeme s doplnkami výživy ,spotrebný tovar.
Kontakt:*******:):):) Pekný večer.

Tak Vás poprosím aby Porada.sk nebola Vašim pracovným prostredím. Nie sme tu trhovisko!!!! Tu sa snažíme vzájomne si poradiť a nie predávať!!!
kargo
18.06.08,08:29
Richard ty sa máš ! Teba si nedovolia tak ponížiť ako mňa včera za môj príspevok o kšeftoch zo zdravím v téme PSORIAZA.
MaFa
26.08.08,10:06
Som tu zase....ale bez pomoci, som doma so svojimi dvomi ťažkopostihnutými deťmi a nemôžem sa z domu hnúť, moja finančná situácia je viac ako kritická, preto som chcela nejakú pomoc, ale niektorí ľudia vo všetkom vidia obchod, je to smutné, neželám nikomu, aby bol v takej situácii ako ja, ale i to nešťastie niektorí závidia. Mám ekonomickú školu a potrebovala by som niečo, čo by sa dalo robiť doma bez toho, žeby som musela investovať do niečoho, čo ešte nemám. Jednoducho nemám na to, aby som dávala peniaze skôr, než niečo zarobím, chcela by som niečo seriozne a nemusí pršať, stačí keď aspoň zavše kvapne. Veľmi pekne Vám ďakujem
AIMA
30.08.08,13:59
...a čo keby si si dala inzerát na všetky možné internetové stránky, že spracuješ účtovníctvo, veď dobrých ekonómok je málo a prístup k internetu máš. Tiež by som brala prácu na doma..
Mne sa v živote osvedčilo spoliehať sa sama na seba, v takýchto situáciách treba zmobilizovať všetky sily a zamakať, alebo čo opatrovateľka k deckám?
KEJKA
30.08.08,16:26
a kto ti nakupuje? ak sa nemožeš hnut z domu?
ak si stale doma, naozaj dokažeš najst matku,ktorá rada zaplatí, že má dieťa v spoľahlivých rukách.
Ale je to veľmi ťažke, ak budeš nariekať - musíš bojovať.
Viem že je to ťažké, ale ty hľadáš prácu.
A ak vieš účtovať, tak účtovníctvo sa dá robiť dnes už aj na diaľku. Ale naozaj musíš hľadať.
Verím, že účtovnícke firmy v Košiciach si tvoj inzerát na porade všimnú - ver však že na takéto nariekavé volanie o pomoc reagovať nebudú. Žiaľ, je to tak, svet je častokrát zlý.