Stanislav 1975
05.06.08,11:06
Barack Obama získal dosť voliteľov na to, aby získal kandidatúru demokratickej
strany na finále prezidentských volieb v USA, v ktorom nastúpi pravdepodobne proti J. McCainovi- dúfam, že Barack zvíťazí a konečne zosadí z "trónu" Republikánov, je načase aby už bol konečne prezident USA z Demokratickej strany
GO, DEMOCRATIC PARTY OF USA ,GO
Milan Benka
05.06.08,09:17
A čo s tým ?

Bude zásluhou toho konverzný kurz na úrovni 20 Sk / eur ?
Braňo
05.06.08,09:31
Stanislav, si majster v konštatovaní. Máme nepísané pravidlo, že politiku na porade nepreberáme, dokonca ani vtedy, keď Jožko Mihál bol na zvoliteľnom mieste za stranu Nádej v roku 2006 http://www.volby.osobnosti.sk/dokumenty/NADEJ/Kandidatka.doc

Ak uvedieš, aké výhody to, že Barack Obama bude prezidentom USA prinesie pre Slovensko, budem rád.

P.S. nezabúdaj, že náklady na volebnú kampaň v USA sa približujú 100 mil. USD a nejdú z vrecka kandidátov....
Johanka
05.06.08,15:24
Barack Obama získal dosť voliteľov na to, aby získal kandidatúru demokratickej
strany na finále prezidentských volieb v USA, v ktorom nastúpi pravdepodobne proti J. McCainovi- dúfam, že Barack zvíťazí a konečne zosadí z "trónu" Republikánov, je načase aby už bol konečne prezident USA z Demokratickej strany
GO, DEMOCRATIC PARTY OF USA ,GO
Už som na Porade zažila všeličo, ale toto je pre mňa najnepochopitelnejší príspevok zo všetkých nepochopiteľných .
misomiso
05.06.08,15:42
Preco? Stanislav sa chcel iba podelit o svoju radost. ako aj vy to stale dookola robite v roznych temach - napr. ze sa vam podari kolac rozkvitne nejaky kvet a tak...

Ja len, ci sa Stanislav neraduje predcasne. Obama ani nevie, kolko ma USA statov, az sa cudujem, ze mu taky trapas vobec preseiel Pravdepodobne si to amici ani nevsimli, nakolko vacsina z nich to urcite nevie tiez. No rozhodne to nevesti nic dobre do buducnosti, ak by aj bol zvoleny. Kazdopadne bude (ako vsetci - snad s vyminkou Kennedyho) iba babka v rukch tej mafie, ktora uz desatrocia riadi svet cez uradujuceho US prezidenta.
Petra Nová
05.06.08,16:36
Radosť je radosť. Tak nech sa Stanislav teší. Veď ono mu tú radosť vždy niekto pokazí. Ale názov témy je poriadne strelený. A čo také ... predsa dokázal ? Poraziť ženu. No muži budú ženy v Amerike ešte dlho porážať, napriek deklarovanej demokracii a rodovej rovnosti. Až, keď by bol zvolený za US prezidenta, potom môže jasať, že predsa len niečo dokázal. Ale inak máš pravdu.
Johanka
05.06.08,17:13
Preco? Stanislav sa chcel iba podelit o svoju radost. ako aj vy to stale dookola robite v roznych temach - napr. ze sa vam podari kolac rozkvitne nejaky kvet a tak...
Už mi svitlo :) je tu taká téma " Čo ma dnes potešilo ....", tam pochopím všetko .
Stanislav 1975
05.06.08,18:20
Preco? Stanislav sa chcel iba podelit o svoju radost. ako aj vy to stale dookola robite v roznych temach - napr. ze sa vam podari kolac rozkvitne nejaky kvet a tak...

Ja len, ci sa Stanislav neraduje predcasne. Obama ani nevie, kolko ma USA statov, az sa cudujem, ze mu taky trapas vobec preseiel Pravdepodobne si to amici ani nevsimli, nakolko vacsina z nich to urcite nevie tiez. No rozhodne to nevesti nic dobre do buducnosti, ak by aj bol zvoleny. Kazdopadne bude (ako vsetci - snad s vyminkou Kennedyho) iba babka v rukch tej mafie, ktora uz desatrocia riadi svet cez uradujuceho US prezidenta.
Ahoj Miso, dík, že si sa ma troška zastal- podľa mňa tu existujú ovela horšie temy ako tá moja, hmhm- neviem, čo je zlé na tejto téme.
Amerika, predsa ovplyvňuje celý svet a tak ovplyvňuje aj nás, aj ked si to niektorí neuvedomujú
A máš asi pravdu aj v tom, že sa teším predčasne, predsa len aj keď je v USA , akože rovnosť medzi rasami, ale stále je americká spoločnosť rasistická a toho sa obávam, že nakoniec by McCain mohol vyhrať- má tú veľkú výhodu, že republikáni majú istý Texas, New york, New Jersey, ale hádam potihne Montana, Nebraska... Uvidíme
Stanislav 1975
05.06.08,18:22
Radosť je radosť. Tak nech sa Stanislav teší. Veď ono mu tú radosť vždy niekto pokazí. Ale názov témy je poriadne strelený. A čo také ... predsa dokázal ? Poraziť ženu. No muži budú ženy v Amerike ešte dlho porážať, napriek deklarovanej demokracii a rodovej rovnosti. Až, keď by bol zvolený za US prezidenta, potom môže jasať, že predsa len niečo dokázal. Ale inak máš pravdu.
Neveril som, že černoch porazí ženu, hmhm
Stanislav 1975
05.06.08,18:24
Už som na Porade zažila všeličo, ale toto je pre mňa najnepochopitelnejší príspevok zo všetkých nepochopiteľných .
Johanka, vidiš pre teba je to dosť nepochopiteľná tema, ale mne tam ide o dosť peniažkov, takže tak...
rickman
05.06.08,18:25
Preco? Stanislav sa chcel iba podelit o svoju radost. ako aj vy to stale dookola robite v roznych temach - napr. ze sa vam podari kolac rozkvitne nejaky kvet a tak...

Super prirovnanie :---.


A čo s tým ?

Bude zásluhou toho konverzný kurz na úrovni 20 Sk / eur ?

Benka, to urcite nie. Ale nezabudaj, ze to bude aj tvoj prezident, kedze USA ovplyvnuju cely svet. To, ze jeho volbu nemozes ovplyvnit, je vec druha..
bepo
05.06.08,18:27
Ahoj Miso, dík, že si sa ma troška zastal- podľa mňa tu existujú ovela horšie temy ako tá moja, hmhm- neviem, čo je zlé na tejto téme.
Tak toto je dosť smutné konštatovanie, dúfam že s tým Richard začne niečo robiť.
Stanislav 1975
05.06.08,18:29
Super prirovnanie :---.



Benka, to urcite nie. Ale nezabudaj, ze to bude aj tvoj prezident, kedze USA ovplyvnuju cely svet. To, ze jeho volbu nemozes ovplyvnit, je vec druha..
Rickman, ty si to pochopil, že USA ovplyvnuju celý svet, len vieš niekto to nechápe
Usa rozhodujú o všetkom, je to predsa najsilnejšia ekonomika sveta, však keď zobereme celú EÚ dokopy, tak nevyprodukuju tolko čo USA.
misomiso
05.06.08,18:31
Johanka, vidiš pre teba je to dosť nepochopiteľná tema, ale mne tam ide o dosť peniažkov, takže tak...

Ano, je to dost aj o peniazkoch pre mnohych z nas, v podstate je asi malo ludi n asvete, ktorych sa to netyka.
Stanislav 1975
05.06.08,18:38
Miso, teraz ti chcem napisať niečo osobné- sledujem ťa tu dlhšiu dobu a mám rád tvoje príspevky- si správny chlap, máš dobré názory, si rozumný človek- a najma nebojíš sa isť proti prúdu aj keď vieš, že tým pádom je tvoja popularita na tomto fóre na bode mrazu, za tvoju otvorenosť ťa tu nenavidi veľa ľudí, vieš keď nepritakávaš tak si na "odstrel", takisto ako ja som si vždy povedal svoj názor a mal som pár krát z toho neprijemnosti- ale je mi to jedno...
Tak miso, drž sa...
rickman
05.06.08,18:58
Tak toto je dosť smutné konštatovanie, dúfam že s tým Richard začne niečo robiť.

Myslis s tymi inymi temami? Tato mohla zacat sice inac, no aj ja som videl uz horsie. A navyse, je zaradena dobre, co sa o niektorych povedat neda...



Usa rozhodujú o všetkom, je to predsa najsilnejšia ekonomika sveta, však keď zobereme celú EÚ dokopy, tak nevyprodukuju tolko čo USA.

Ich ekonomika nie je jedinym faktorom, ktory ich stavia do pozicie, v akej su. Ide o historiu, vztahy a vela inych veci, o ktorych si tu tak akurat mozeme popisat :). Taktiez nezabudaj, ze 1/3 USA je Saudska Arabia.
Stanislav 1975
05.06.08,19:08
Myslis s tymi inymi temami? Tato mohla zacat sice inac, no aj ja som videl uz horsie. A navyse, je zaradena dobre, co sa o niektorych povedat neda...



Ich ekonomika nie je jedinym faktorom, ktory ich stavia do pozicie, v akej su. Ide o historiu, vztahy a vela inych veci, o ktorych si tu tak akurat mozeme popisat :). Taktiez nezabudaj, ze 1/3 USA je Saudska Arabia.
Rick, máš pravdu, že ani arabov nemožno podcenovať, predsa len ropa je ropa a proto aj ten Irak, hmhm
A ešte niečo aj keď sa niekomu vidí, že celosvetový mier nemá nič so Slovenskom spoločné- aj preto fandím Barackovi, lebo tí republikáni moc skáču do Iránu ( Bush, Rice...) a tohto ja sa veľmi, veľmi obávam- lebo nech nás boh chráni, keď by USA zautočili na Irán, zle by to dopadlo pre celý svet a preto mám radšej Baracka, je umiernenejší než John.
Áno toto ma trápi, ešte nejaká poznámka od niekoho, že je to zlá tema- téma je veľmi dobrá- zaujíma ma ako dopadne svet...
rickman
05.06.08,19:16
A ešte niečo aj keď sa niekomu vidí, že celosvetový mier nemá nič so Slovenskom spoločné- aj preto fandím Barackovi, lebo tí republikáni moc skáču do Iránu ( Bush, Rice...) a tohto ja sa veľmi, veľmi obávam- lebo nech nás boh chráni, keď by USA zautočili na Irán, zle by to dopadlo pre celý svet a preto mám radšej Baracka, je umiernenejší než John.

Celosvetovy mier - na to by sme mohli zalozit dalsiu temu.. (len to neber doslovne)

To, komu fandis, je jedna vec. No ci svoje sluby naplni, ci mu niekto nenarusi plany, to je vec druha.. Ale to je uz mimo nas :rolleyes:.
tetrisss
05.06.08,19:27
Mili pani, mam taky dojem, ze amerika este nedozrela ani na zenu, ani na inu rasu ako bielu v cele krajiny a tak ako to byva, kde sa dvaja biju, treti vyhra.A ci sa nam to paci, alebo nie, taky post, ako prezident ameriky s takymi velkymi pravomocami nas vsetkych ovplyvni, aj bududcnost celej ludskej rasy.
Mária27
05.06.08,19:39
Myslela som, že som na porade - a toť na pokece!
Stanislav 1975
05.06.08,19:41
Mili pani, mam taky dojem, ze amerika este nedozrela ani na zenu, ani na inu rasu ako bielu v cele krajiny a tak ako to byva, kde sa dvaja biju, treti vyhra.A ci sa nam to paci, alebo nie, taky post, ako prezident ameriky s takymi velkymi pravomocami nas vsetkych ovplyvni, aj bududcnost celej ludskej rasy.
Tetriska, niečo na tom bude, však som to písal aj v predchadzajucom príspevku niekde, že sa bojím rasistickej spoločnosti USA
Inak, stávkove kancelarie na nete ponukaju na víťazstvo Johna( teda toho tretieho) kurz 2,5 nasobok vkladu- neskusiš ten risk ???:):):)
Mária27
05.06.08,19:43
Pardón, to je krčma!
tetrisss
05.06.08,19:47
Co budem potom robit s tolkymi peniazmi ? Prestanem pracovat a ci cooo!:D Inak fakt nechapem, ze na porade sa debatuje o tom, kto ide kedy na chatu a nikomu to nevadi, ale takato dolezita tema je nepripustna, preco?
misomiso
05.06.08,19:54
aj preto fandím Barackovi, lebo tí republikáni moc skáču do Iránu ( Bush, Rice...) a tohto ja sa veľmi, veľmi obávam- lebo nech nás boh chráni, keď by USA zautočili na Irán, zle by to dopadlo pre celý svet a preto mám radšej Baracka, je umiernenejší než John.



Mili pani, mam taky dojem, ze amerika este nedozrela ani na zenu, ani na inu rasu ako bielu v cele krajiny a tak ako to byva, kde sa dvaja biju, treti vyhra

Mozem vam napisat svoj nazor? Americky politicky system sa zda byt menej roznorody ako ten nas, pretoze tam superia iba dve strany. Teda takto sa to zvykne vnimat. Ja si ale myslim, ze tam v skutocnosti vobec nikto s nikym nesuperi, ze ja to iba wrestling, divadielko pre verejnost, teda aj ta ich demokracia by sa v najlepsom pripade mala volat pseudodemokracia - ak vobec.

Myslim, ze rozdiel medzi Obamom a McCainom ja asi ako medzi Citroenom C8 a Peugeotom 807. Oba sa vyrabaju na tej istej vyrobnej linke z tych istych komponentov, zisk z predaja ide to tych istych vreciek. Co je odlisne?
- logo na volante
- predna maska
- miesto predaja

Teda zakaznik ma pocit, ze na trhu je konkurencia, ze ma moznost si vybrat. Mozno mu na jednom mieste ponuknu aj nejaku zlavu, takze nadobudne pocit, ako obabral Citroen (Peugeot), ze si nekupil prave ich auto. V skutocnosti si ale prave konzorcium PSA madli ruky, ako obabralo zakaznika. Takychto prikladov su iba z automobilovej branze desiatky.

S politickym spektrom a volbou prezidenta v USA je to rovnake. Americku a svetovu politiku ovlada par (mozno 30?) ludi, ktori vlastnia najvacsie zbrojne a ropne firmy. Vela ludi sa naivne domnieva, ze tito ludia "ovladaju" republikansku stranu. pretoze to je pravicova strana, teda strana podnikatelov. Lenze tito ludia nie su tak hlupi, aby znizili svoje sance na 50% tym, ze by si rovnako "nekupili" aj demokratov. Samozrejme - ti musia mat iny marketingovy imidz, aby podchytili napr. liberalnych volicov, ktorym napr. vadi konzervativna politika republikanov v oblasti potratov a kopec inych tem. Teda navonok sa musia tvarit, ze im ide o ludi, svetovy mier, zdravotnictvo a pod. Ale majitelia tohto "citroena" su ti isti ludia, ktori vlastnia aj "peugeot" Zakaznik sa rozhodne, a majitel v zavislosti od rozhodnutia zakaznika bud zarobi, alebo zarobi.

V USA sa volic rozhodne, a skupina 30 najvplyvnejsich ludi sa na zaklade volieb bud dostane k moci, alebo sa dostane k moci. Alebo si myslite, ze by niekto, kto by nemal podporu silnej tridsiatky mal odkial zobrat peniaze na volebnu kampan?
Stanislav 1975
05.06.08,19:56
Co budem potom robit s tolkymi peniazmi ? Prestanem pracovat a ci cooo!:D Inak fakt nechapem, ze na porade sa debatuje o tom, kto ide kedy na chatu a nikomu to nevadi, ale takato dolezita tema je nepripustna, preco?
Tetriska, nič si z toho nerobím- vieš niektorí ludia si nedovidia ďalej ako po nos a myslia si že nič nieje doležitejšie ako konverzný kurz a fakt , niektoré témy sú tu otrasné a nikomu to nevadí, ale do mňa sa budú navážať, ale je mi to jedno...
Čo budeš robit z toľkými peniazmi???:confused:
Moj kamoš si kúpil cca. mesiac dozadu barák, vilu na floride( Orlando) a vieš za akú cenu??? Za cenu bratislavského 3-izboveho bytu- to vieš tá hypot. kríza
Už aby zrušili víza, som pozvaný , teda údajne :):):)
Stanislav 1975
05.06.08,20:02
Mozem vam napisat svoj nazor? Americky politicky system sa zda byt menej roznorody ako ten nas, pretoze tam superia iba dve strany. Teda takto sa to zvykne vnimat. Ja si ale myslim, ze tam v skutocnosti vobec nikto s nikym nesuperi, ze ja to iba wrestling, divadielko pre verejnost, teda aj ta ich demokracia by sa v najlepsom pripade mala volat pseudodemokracia - ak vobec.

Myslim, ze rozdiel medzi Obamom a McCainom ja asi ako medzi Citroenom C8 a Peugeotom 807. Oba sa vyrabaju na tej istej vyrobnej linke s tych istych komponentov, zisk s predaja ide to tych istych vreciek. Co je odlisne?
- logo na volante
- predna maska
- miesto predaja

Teda zakaznik ma pocit, ze na trhu je konkurencia, ze ma moznost si vybrat. Mozno mu na jednom mieste ponuknu aj nejaku zlavu, takze nadobudne pocit, ako obabral Citroen (Peugeot), ze si nekupil prave ich auto. V skutocnosti si ale prave konzorcium PSA madli ruky, ako obabralo zakaznika. Takychto prikladov su iba z automobilovej branze desiatky.

S politickym spektrom a volbou prezidenta v USA je to rovnake. Americku a svetovu politiku ovlada par (mozno 30?) ludi, ktori vlastnia najvacsie zbrojne a ropne firmy. Vela ludi sa naivne domnieva, ze tito ludia "ovladaju" republikansku stranu. pretoze to je pravicova strana, teda strana podnikatelov. Lenze tito ludia nie su tak hlupi, aby znizili svoje sance na 50% tym, ze by si rovnako "nekupili" aj demokratov. Samozrejme - ti musia mat iny marketingovy imidz, aby podchytili napr. liberalnych volicov, ktorym napr. vadi konzervativna politika republikanov v oblasti potratov a kopec inych tem. Teda navonok sa musia tvarit, ze im ide o ludi, svetovy mier, zdravotnictvo a pod. Ale majitelia tohto "citroena" su ti isti ludia, ktori vlastnia aj "peugeot" Zakaznik sa rozhodne, a majitel v zavislosti od rozhodnutia zakaznika bud zarobi, alebo zarobi.

V USA sa volic rozhodne, a skupina 30 najvplyvnejsich ludi sa na zaklade volieb bud dostane k moci, alebo sa dostane k moci. Alebo si myslite, ze by niekto, kto by nemal podporu silnej tridsiatky mal odkial zobrat peniaze na volebnu kampan?
misko, čiastočne nesuhlasím- tých ludí nieje 30, ale možno 500- samozreme že sú tam aj ekonomické zaujmy, však tak to je aj u nás, ale nemožeš porovnavať republikanov s demokratmi- ten odlišný štýl politiky je jasný
Samo, že si každý niečo uleje pre seba a svoje firmy( ty by si si neulial?), ale to nieje len o tom- takže aj máš pravdu, ale aj nemáš...
tetrisss
05.06.08,20:06
Misomiso, nieco na tom bude, ono to asi v celom svete tak funguje, ze par mocnych potahuje nitky a my ostatni statocne hrame svoje male rolicky, s tym asi nic nenarobime.
misomiso
05.06.08,20:07
Pardón, to je krčma!


Myslela som, že som na porade - a toť na pokece!

Jednou z etickych zasad je to, ze ak nemam k teme co napisat, tak za kazdu cenu neprispievam. Mozno tema zajima inych ludi, ved nie sme kazdy rovnaky a ani kazdy nema mat pravo posudzovat, co ma ludi zaujimat a co nie.

Tema "Menštruačný pohárik" ti nevadi?
Stanislav 1975
05.06.08,20:11
Misomiso, nieco na tom bude, ono to asi v celom svete tak funguje, ze par mocnych potahuje nitky a my ostatni statocne hrame svoje male rolicky, s tym asi nic nenerobime.
My ani nevieme poriadne ako sme pod drobnohľadom- máme mobily? Bum, platíme kreditkou? Bum, špionažne raketky- bum- my si ani neuvedomujeme že je nám vidieť až do žalúdka- dobre sme zmapovaní všetci...
Stanislav 1975
05.06.08,20:23
Inak tetriska, až teraz som čítal tvoj članok na tvojom blogu- páčil sa mi( aj keď som muž), ale fakt dobrá úvaha
tetrisss
05.06.08,20:38
Inak tetriska, až teraz som čítal tvoj članok na tvojom blogu- páčil sa mi( aj keď som muž), ale fakt dobrá úvaha
Super, konecne ma jeden muz pochopil, ze to nie je utok na vas ale len uvaha o ulohe muza a zeny v spolocnosti, inak v suvislosti s tou zakladnou temou ta mozno prekvapim, ale vobec som nedrzala palce v boji o prezidentske kreslo zene a to z jedneho dovodu, casto vidim zeny vo funkciach, ktore v strachu, aby neboli posudzovane podla pohlavia, tak chcu byt 120 %-tne a potom to nie je bohvieco.
Stanislav 1975
05.06.08,20:45
Super, konecne ma jeden muz pochopil, ze to nie je utok na vas ale len uvaha o ulohe muza a zeny v spolocnosti, inak v suvislosti s tou zakladnou temou ta mozno prekvapim, ale vobec som nedrzala palce v boji o prezidentske kreslo zene a to z jedneho dovodu, casto vidim zeny vo funkciach, ktore v strachu, aby neboli posudzovane podla pohlavia, tak chcu byt 120 %-tne a potom to nie je bohvieco.
Niekedy o tom podebatujeme , je to asi na dlhšie. Ja len že poznám kopu žien, ktoré si nesmierne vážim a som rád , že som ich spoznal, napr. na niektoré moje bývale učiteľky( vtedy ešte súdružky učitelky), alebo na mojú detsku lekarku , čo mala mna na starosti a teraz k nej chodím s mojimi deťmi- proste žena je žena a niekedy, v niektorých oblastiach sú ženy nenahraditelné, muž ani keby sa ako snažil, nemá na to ako žena- to je proste iná chemia, - a to sa nedá naučit, to má žena v sebe...
Stanislav 1975
05.06.08,20:48
Napr. moje deti, ja si myslím, že som dobrý otec- chodim s nimi na prechádzky, chodíme na pizzu, jašíme sa spolu, ale ked dojde na lámanie chleba, tak predsa mama je mama- a ja nemam šancu
rickman
06.06.08,06:22
Americku a svetovu politiku ovlada par (mozno 30?) ludi, ktori vlastnia najvacsie zbrojne a ropne firmy.

Takto je to takmer vsade - v kazdej krajine. Niekde to vidiet viac, inde menej... Niekde su to zbrojne a ropne firmy, inde ine...
Ale mas pravdu, celkom dobre porovnanie pre ilustraciu s koncernom PSA :).

Demokracia nie je to najlepsie, co v dnesnej dobe existuje, ale ani najhorsie. Je to zlaty stred, t.j. su tu +y ale aj -y.
Martin Mocko
06.06.08,06:37
Barack Obama získal dosť voliteľov na to, aby získal kandidatúru demokratickej
strany na finále prezidentských volieb v USA, v ktorom nastúpi pravdepodobne proti J. McCainovi- dúfam, že Barack zvíťazí a konečne zosadí z "trónu" Republikánov, je načase aby už bol konečne prezident USA z Demokratickej strany
GO, DEMOCRATIC PARTY OF USA ,GO

Ešte možno nič nedokázal. V jednom slovenskom denníku som čítal dnes na webe diskusiu o tom, či je USA pripravené voliť "čierneho" prezidenta... Je to otázka na zamyslenie. Môj brácho žije v USA, nechcem nikoho diskriminovať ani nie som rasista. A černochov v mnohých štátoch USA mi prirovnal k našem známemu Luníku IX.
Bastian
06.06.08,16:14
Rickman, ty si to pochopil, že USA ovplyvnuju celý svet, len vieš niekto to nechápe
Usa rozhodujú o všetkom, je to predsa najsilnejšia ekonomika sveta, však keď zobereme celú EÚ dokopy, tak nevyprodukuju tolko čo USA.
Niekto nechápe ty áno... ešte šťastie že ťa tu máme. Takže si myslíš že bábky môžu niečo zmeniť?

Miso, teraz ti chcem napisať niečo osobné- sledujem ťa tu dlhšiu dobu a mám rád tvoje príspevky- si správny chlap, máš dobré názory, si rozumný človek- a najma nebojíš sa isť proti prúdu aj keď vieš, že tým pádom je tvoja popularita na tomto fóre na bode mrazu, za tvoju otvorenosť ťa tu nenavidi veľa ľudí, vieš keď nepritakávaš tak si na "odstrel", takisto ako ja som si vždy povedal svoj názor a mal som pár krát z toho neprijemnosti- ale je mi to jedno...
Tak miso, drž sa...
Prečo máš pocit že misova popularita je na tejto stránke na bode mrazu? Je to práve naopak - ani netušíš koľko ľudí tu misa radi čítajú. Či už preto, lebo vie povedať svoj názor na rovinu alebo aj preto, lebo jeho príspevky majú „šťavu“. Darmo niekto to v sebe má a niekto nie. Niekomu k tomu aby sa stal obľúbeným stačí písať len tak od srdca... a inému k tomu nepomôže ani najväčšia sústredenosť či krikľavé nadpisy...
kukučka
07.06.08,19:53
Miso, teraz ti chcem napisať niečo osobné- sledujem ťa tu dlhšiu dobu a mám rád tvoje príspevky- si správny chlap, máš dobré názory, si rozumný človek- a najma nebojíš sa isť proti prúdu aj keď vieš, že tým pádom je tvoja popularita na tomto fóre na bode mrazu, za tvoju otvorenosť ťa tu nenavidi veľa ľudí, vieš keď nepritakávaš tak si na "odstrel", takisto ako ja som si vždy povedal svoj názor a mal som pár krát z toho neprijemnosti- ale je mi to jedno...
Tak miso, drž sa...

mimotemy :eek: :eek: :eek:

aj dnešné číselká o tom svedčia :D :D :D

Dnes, 09:03 PM #9 (http://www.porada.sk/747697-post9.html) misomiso (http://www.porada.sk/member.php?u=36350)
Poraďák
http://www.porada.sk/images/VIP_member.gif

Členom od: 18-12-06
Príspevky: 1,759
Súhlasil: 135x
Získal 1,454 súhlasov
v 600 príspevkoch
PoradaBody: 80
http://www.porada.sk/images/reputation/reputation_pos.gif
rickman
08.06.08,16:31
kukučka: aj ty si riadna maniačka :)
tetrisss
05.11.08,19:42
Tak toto bol prorocky nazov temy, Barak Obama to predsa dokazal, bola by som prehrala majetok, este dobre, ze nestavkujem, este vcera som neverila, ze v Amerike vyhra tento clovek. Co bude dalej? Moze tento clovek splnit velke ocakavania, ktore do neho vkladaju vlastni obcania, ale aj velka cast Europy?
Halli
05.11.08,19:50
Moze tento clovek splnit velke ocakavania, ktore do neho vkladaju vlastni obcania, ale aj velka cast Europy?

bohužiaľ myslím, že nemôže :(
misomiso
05.11.08,19:54
Pozor, politicka tema, uz som to nahlasil.
Halli
05.11.08,20:00
Pozor, politicka tema, uz som to nahlasil.

nebudeme to rozoberať, to len Tetrisss zistila, že neprišla o majetok :D
tetrisss
05.11.08,20:31
Pozor, politicka tema, uz som to nahlasil.

To az tak???
cloe
05.11.08,20:35
To az tak???

To naozaj až tak vadí? Politiku nebudem rozoberať, ale aj tak mi to dnes urobilo radosť!:) Prepáčte, nemôžem si pomôcť, keď som uvidela názov témy na obrazovke, musela som to napísať.
misomiso
05.11.08,20:49
To az tak???

...a nie? Ved tema o SR - HU spoluziti bola zatvorena, a to sa tam (zatial) nikto nehadal. Obama - neobama, politicke temy na Poradu nepatria. Ak sa Vam to nezda, tak sem mozem pripisat taky prispevok k samotnej teme, ze Richard nebude stihat prijmat SS so ziadostami o zatvorenie.:)
misomiso
05.11.08,20:55
Apropos - vsimli ste si, ze este ani Obamovi nezratali vo vsetkych statoch hlasy a SMK uz zaujima, kedy aj na Slovensku bude zvoleny za prezidenta Rom alebo Madar?
Halli
05.11.08,22:39
Pozor, politicka tema, uz som to nahlasil.


Apropos - vsimli ste si, ze este ani Obamovi nezratali vo vsetkych statoch hlasy a SMK uz zaujima, kedy aj na Slovensku bude zvoleny za prezidenta Rom alebo Madar?


dobréééé mišo :D:D
misomiso
05.11.08,22:44
dobréééé mišo :D:D

Velmi spravne si zareagovala, ked si dala tieto dva citaty dokopy. Ja som to naozaj nahlasil, a naozaj som za to, aby to bolo vymazane. No zatial to vymazane nie je a tiez doteraz to tu ako politicka tema bolo akceptovane.

K tomu chcem prave podotknut, ze politicka tema je nanic, ked v nej nemozem vyjadrit svoj (politicky) nazor. A ak ho vyjadrim, tak je prirodzene "ohen na streche". Ale politicka tema v ktorej sa budeme bavit o tom, ako so Obama usmieval, alebo ake mal sako co kravatu? Naco potom taka tema? Tak bud sa tu bude dat diskutovat, alebo to ma byt vymazane. Pre mna su O.K. obe moznosti....
Halli
05.11.08,22:49
...rada by som povedala, že Obama, aj Amerika sú mi ukradnuté, bohužiaľ nejde to ani pri najlepšej vôli a tak sa radšej tejto debate vyhnem :rolleyes: ty vieš určite ako to myslím ;)
rickman
06.11.08,16:36
Ide o to, že aj my máme nového prezidenta. Nie je to totiž len prezident USA.
Richard
06.11.08,17:04
Politické témy sa na Porade neakceptujú.
Uzatváram.