oslavenec
05.06.08,13:15
Ahojte,
neviete mi dať tip na podnik na oslavu narodenín v BA, cca pre 10 ľudí, príjemné posedenie, príjemná hudba, možno neskôr aj nejaký ten tanec ? Ďakujem vopred.
Chobot
05.06.08,11:28
Ahojte,
neviete mi dať tip na podnik na oslavu narodenín v BA, cca pre 10 ľudí, príjemné posedenie, príjemná hudba, možno neskôr aj nejaký ten tanec ? Ďakujem vopred.

Trochu upresni vek ľudí - mládež (disko), dôchodci (nejaká dychovka), prípadne hudobné zameranie a najmä cenovú hladinu (nízka/bez obmedzenia).
willma
05.06.08,13:43
v budove Doprastavu na košickej je bufet kde robia aj menšie oslavy, prípadne sa dá prenajať susedná miestnosť. Je tam aj terasa . Jedno negatívum je že o 22,00 treba stlmiť decibely, hudobná produkcia aj s prinesených CD a strava domáca podľa dohody.
oslavenec
05.06.08,20:41
ahojte, este upresním, oslavujem okruhlu tridsiatku a ostatní su na tom zhruba rovnako :-) Skor som mala na mysli podnik, kde si rezervujeme stol, posedime, najeme sa a ak bude nalada, mozno aj zatancujeme. a co sa tyka financií, zlata stredna cesta by bola fajn. diky
Vevey
27.07.08,03:39
prenajmi si celu zahradu za cca 500/vecer pri nejakom na tento ucel prenajimanom domku. a strava a pitie potom uz vlastne, alebo catering. prave to uctujem, dari sa im, ceny mierne, teda podla toho, co si vyberies. asi odhadujem do 500/clovek. no, mozno 1000, ak su narocni.