lusil329
05.06.08,14:17
milí poraďáci,
možno je to hlúpa otázka, ale ked je živnostník od 1.1.07 do 25.6.07 na PN, kam sa toto obdobie v tlačive zaznamená?
veľmi pekne dakujem za radu
veronikasad
05.06.08,14:18
milí poraďáci,
možno je to hlúpa otázka, ale ked je živnostník od 1.1.07 do 25.6.07 na PN, kam sa toto obdobie v tlačive zaznamená?
veľmi pekne dakujem za radu
V odd. V.
Súčasne upravuješ počet dní a minimálny základ v odd. VI. - pol. 41 a 42
Zoltán Kovács
05.06.08,14:20
milí poraďáci,
možno je to hlúpa otázka, ale ked je živnostník od 1.1.07 do 25.6.07 na PN, kam sa toto obdobie v tlačive zaznamená?
veľmi pekne dakujem za radu

Pri type B to bude oddiel V. Počet kalendárnych dni, za ktoré platí poistné štát podľa §11 ods.8 písm. n).