veronica
12.04.05,17:39
Ahojte všetci poraďáci, chcela by som Vás poprosiť o radu.

Účtujem v účtovníckom programe MONEY S3 a pri prezeraní peňažného denníka mám zaúčtovaný doklad na dvoch riadkoch jeden je taký slabo vyblednutý a suma je tam 0,00 Sk a v druhom riadku je už suma ktorá má byť...
Nie je to pri každej položke takto, vie mi prosím niekto povedať, kde robím chybu, že mi dáva takéto "tzv" voľné riadky?
:confused:
anto
12.04.05,17:43
Domnievam sa, že ide o poruchu indexov v databázových súboroch, bolo by potrebné preindexovať celý program, ak to nezmizne, tak skúsiť vymazať chybný riadok a opäť preindexovať.
veronica
13.04.05,05:41
Ahoj :) prosím ťa čo znamená preindexovať? :(
Jara
13.04.05,06:15
Neúčtujem síce Money v JU ale v PU, ale neber to vôbec do úvahy. To vezme pri oprave a on to len berie tak že tam niečo bolo robené, ale ten riadok je zmazaný. Niekedy zblbne aj pri nahravaní novej verzie. Myslím, že nič Ti to neovplyvňuje, ale je to len kozmetická chybička krásy.
sybila3
18.02.08,18:54
ahojte, ako tlačíte peňažný denník. Ja som zadala dve strany A3 a záverečný prehľad, na obrazovke to bolo dobre, ale netlačilo mi to stred peň. denníka, chcela som sa vyhnúť aby som mala celý denník na troch stranách, je to také neprehľadné, aj keď to chcem kontrolovať.
neznama22
19.02.08,09:28
Mas tlaciaren aj papier vo formate A3, ked si si zvolila tento typ tlace? Lebo viem ze pri A4 mi to problem nerobilo. Ten penazni dennik tak ci tak bude neprehladny.
sybila3
19.02.08,10:26
Už som to vytlačila na 3 listy, som myslela, že keď dám tlačiť nie na výšku ale na šírku, ale aj tak to dobre nie je. A nevadí, už som to kontrolovala niekoľkokrát, tak by to malo byť dobre, a náhodou ak by bola kontrola nech sa daňováci potrápia..........
nikitaf1
17.04.08,14:36
prosim vas ludkovia uctijem v money a teraz som zistila ze niektore riadky v penaznom denniky mam vyznacene na cerveno, neviete co to znamena?
nikitaf1
17.04.08,14:39
jaj uz som na to prisla, je to uzrada z minuleho roku :D