zuzi1
06.06.08,06:19
Má niekto vlastnú skúsenosť s objednaním zájazdu cez stránku travel. sk alebo cez inviu.sk?
Veľmi mi pomôžu všetky pripomienky. Vopred ďakujem.
bisou
06.06.08,04:24
ja som minule omylom na jednu klikla a hned mi volali!! Ale zajazd cez nich som nemala!
marym
06.06.08,06:04
V roku 2006 som cez Travel.sk objednávala zájazd do Bulharska, stretla som sa s veľkou ochotou a ústretovosťou.Objednala som zájazd približne o 18,00 a asi o 15 minút mi potvrdili voľné miesta, mailom zaslali pokyny k platbam atd. čiže dovolenku aj s platbou cez internetbanking som mala asi za 1 hodinu. Pokyny k odletu zaslali mailom aj faxom týžden pred odletom. Môžem len odporúčať
SVK
06.06.08,09:44
Pri Invii nevies cez aku cestovku je zajazd. Najprv si objednas, kontaktuju ta a potom sa dozvies. Nie je to moc tranparentne a tvaria sa tak, ako by islo o ich produkt. Osobne mam rad ked viem od koho nakupujem!
zuzi1
06.06.08,18:13
To, že cez inviu neviem, o akú cestovku ide som si všimla aj ja, a tiež mi to dosť vadí, pretože dôverujem skôr tým známejším cestovkám. A ako je to s platením? Bojím sa toho, že za zájazd zaplatím a potom mi to niekto odškriepi. Viem, že budem mať doklad cez I - banking, ale aj to sa dá odškriepiť, ak sa chce. Ak sa mýlim, uveďte ma na pravú mieru. Komu to budem platiť, cestovke, či travel sk?
arizona
06.06.08,22:17
Neviem či Invia SK a Invia CZ nejako súvisia,ale myslím že áno.
Osobne som cez nich nekupovala, ale čítala som recenzie na českých stránkach. V Čechách majú úspech,hlavne do vzdialenejších destinácií,lebo sú podstatne lacnejšie.Odlety mávajú vtedy hlavne z Nemecka, alebo z Rakúska.Pochvalovali si , že ich na letiskách vždy čakali delegáti a vybavovali čo bolo treba a hlavne usmerňovali,hlavne tých,čo nemali skúsenosti a neovládali jazyk. Nuž, aj to stojí za pochvalu, že nenechajú klientov na "pospas".