victoria
12.04.05,20:49
Dobrý večer,
prosím všetkých zdatnejších omegáčov o radu :-(
Robím prvé daňové priznanie k DPH v Omege a neviem si dať už druhý deň s problémom ako vytlačiť tlačovú zostavu evidencia DPH na odpočet alebo niečo podľa čoho by som si mohla odkontrolovať zaúčtovanú DPH.
Keď si nastavím parametre v prehľadoch a podskupina DPH všetky položky pekne zobrazí ale neviem to nijakovsky dostať z mašiny von v podobe nejakej zostavy :-(
Keď si dám tlačiť zostavu z Tlače-DPH-evidencia na odpočet DPH nadefinuje mi prázdnu tabuľku bez akýchkoľvek údajov :-(
Ďakujem
Manual
12.04.05,19:22
Dobrý večer,
prosím všetkých zdatnejších omegáčov o radu :-(
Robím prvé daňové priznanie k DPH v Omege a neviem si dať už druhý deň s problémom ako vytlačiť tlačovú zostavu evidencia DPH na odpočet alebo niečo podľa čoho by som si mohla odkontrolovať zaúčtovanú DPH.
Keď si nastavím parametre v prehľadoch a podskupina DPH všetky položky pekne zobrazí ale neviem to nijakovsky dostať z mašiny von v podobe nejakej zostavy :-(
Keď si dám tlačiť zostavu z Tlače-DPH-evidencia na odpočet DPH nadefinuje mi prázdnu tabuľku bez akýchkoľvek údajov :-(
ĎakujemZatial "maturujem" v Omege, ale DPH si vytlaíš až potom keď spravíš uzávierku DPH
Choď do:
Firma
Uzávierka
Uzávierka účtovníctva a DPH
Pridaj
a zakrížkuj uzávierku B a D
myslím že potom Ti to vytlačí
Pekný večer...
victoria
12.04.05,20:43
Úplne skvelé :-)
Funguje to, ďakujem a prajem dobrú noc.
Lentilka
18.04.05,19:03
Prosím Vás o radu, možno ste sa stretli v Omege s niečím podobným. Na výstupnej zostave o DPH mi nedalo zDF, keď dátum vystavenia bol napr. 25.02.2005 a dátum prijatia 3.3.2005. Robím DPH mesačne. Je niekde chyba v softvéri, alebo som niečo zle nastavila? Ďakujem.
slnko
18.04.05,20:04
Prosím Vás o radu, možno ste sa stretli v Omege s niečím podobným. Na výstupnej zostave o DPH mi nedalo zDF, keď dátum vystavenia bol napr. 25.02.2005 a dátum prijatia 3.3.2005. Robím DPH mesačne. Je niekde chyba v softvéri, alebo som niečo zle nastavila? Ďakujem.skontroluj si na danej zDF cez "Oprav" v karte "Ostatné údaje" aký tam máš zapísaný datum č. 5 DUD (dátum uplatnenia dane). Na základe tohoto dátumu berie do výkazu DPH. http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif
UCET
19.04.05,04:56
Dobrý večer,
prosím všetkých zdatnejších omegáčov o radu :-(
Robím prvé daňové priznanie k DPH v Omege a neviem si dať už druhý deň s problémom ako vytlačiť tlačovú zostavu evidencia DPH na odpočet alebo niečo podľa čoho by som si mohla odkontrolovať zaúčtovanú DPH.
Keď si nastavím parametre v prehľadoch a podskupina DPH všetky položky pekne zobrazí ale neviem to nijakovsky dostať z mašiny von v podobe nejakej zostavy :-(
Keď si dám tlačiť zostavu z Tlače-DPH-evidencia na odpočet DPH nadefinuje mi prázdnu tabuľku bez akýchkoľvek údajov :-(
Ďakujem
z vlastnej skusenosti neodporucam pouzivat zostavu v prehladoch - evidencia DPH nie je to presne. najlepsie je riesenie spravit si uzavierku DPH a tak skontrolovat ak nieco nesedi tak sa uzavierka zrusi doklad opravi a uzavierka sa spravi znova.