balvan
07.06.08,20:08
Prosím vás dnes v sobotu dňa 7.6 2008 o 15-stej hodine mala sa u nás uskutočniť prezetácia prístrojou čo liečia choroby dohoda bola uskutočnená vašou pracovníčkou s tým že máme zohnať ešte 3 páry ľudía prišli ale márne sme vyčkávali na vás a aj tie tri páry ľudí tu snami čakali do večera s tohto tel.č. volala vaša pracovníčka 0455402461 a dohodla stretnutie hore uvedenú hodinu a deň a nikto neprišiel a mali sme dostať výhru DVD prístroj To prečo si snás strieľate? Tý ludia si museli urobiť volno a tiež sme im museli navariť a urobiť pohosťenie to ako čo má znamenať s vašej strany? Naštvaný sme fest s pozdravom Horňáková Soňa a jej manžel.
Chobot
07.06.08,18:36
Prosím vás dnes v sobotu dňa 7.6 2008 o 15-stej hodine mala sa u nás uskutočniť prezetácia prístrojou čo liečia choroby dohoda bola uskutočnená vašou pracovníčkou s tým že máme zohnať ešte 3 páry ľudía prišli ale márne sme vyčkávali na vás a aj tie tri páry ľudí tu snami čakali do večera s tohto tel.č. volala vaša pracovníčka 0455402461 a dohodla stretnutie hore uvedenú hodinu a deň a nikto neprišiel a mali sme dostať výhru DVD prístroj To prečo si snás strieľate? Tý ludia si museli urobiť volno a tiež sme im museli navariť a urobiť pohosťenie to ako čo má znamenať s vašej strany? Naštvaný sme fest s pozdravom Horňáková Soňa a jej manžel.

Balvan, pár pripomienok:

1. príspevok si zadala do úplne, ale úplne inej témy (preto somti príspevok presunul do novozaloženej témy).
2. Porada nemá pracovníkov, takže neviem, kto ti sľúbil, že príde.
3. Ak veríš, že ti niekto dá zadarmo nejaký DVD prístroj, tak si veľmi naivná.
4. Aspoň ste si posedeli so známymi.

Pokiaľ nezdôvodníš nejako bližšie svoj príspevok, tak budúci týždeň celú tému vymažem, lebo takéto niečo sem nepatrí.

Tu si môžeš pýtať radu, sama poradiť, ale toto nie je "lampáreň", alebo verejný ombudsman. A porada ťa určite nepodarazila.
misomiso
07.06.08,18:47
Teda ani u nas neboli nic prezentovat. To je skandal, tiez sme nevyhrali nijake DVD. Nebyt Balvana, tak sa ani nedozviem, ze mali chodit nieco prezentovat. Dnes sa uz nemoze clovek na nic spolahnut.
kukučka
07.06.08,18:52
No ani u nás neboli, ale keby prišli, mám navarené! :D:D:D
facka
07.06.08,18:54
Prosím vás dnes v sobotu dňa 7.6 2008 o 15-stej hodine mala sa u nás uskutočniť prezetácia prístrojou čo liečia choroby dohoda bola uskutočnená vašou pracovníčkou s tým že máme zohnať ešte 3 páry ľudía prišli ale márne sme vyčkávali na vás a aj tie tri páry ľudí tu snami čakali do večera s tohto tel.č. volala vaša pracovníčka 0455402461 a dohodla stretnutie hore uvedenú hodinu a deň a nikto neprišiel a mali sme dostať výhru DVD prístroj To prečo si snás strieľate? Tý ludia si museli urobiť volno a tiež sme im museli navariť a urobiť pohosťenie to ako čo má znamenať s vašej strany? Naštvaný sme fest s pozdravom Horňáková Soňa a jej manžel.
balvan, skús tu: http://staznosti.sme.sk/
misomiso
07.06.08,18:56
No ja som sa teda az dodatocne zlakol, keby prisli, lebo sme nemali nijak extra upratane. Teda myslim, ze vo vseobecnosti je lepsie, ak povedia, ze pridu a potom nepridu, (aspon sa poriadne uprace a navari), ako keby nepovedali ze pridu a prisli by. Teda ja osobne neohlasene nevstevy nemam rad. Vynimku samozrejme tvoria prezentacie vyrobkov, to je vzdy sviatok, ak vas niekto pocti takouto navsetevou...
misomiso
07.06.08,18:59
prezetácia prístrojou čo liečia choroby

Nemali by to ponuknut nemocniciam?
Dav
07.06.08,19:01
No ani u nás neboli, ale keby prišli, mám navarené! :D:D:D
ja aj napečené, aj psa sme okúpali, starý DVD prehrávač sa kazí, a..........nedošli:D:D:D:D:D
misomiso
07.06.08,19:03
Inak - tuto temu pozrelo za necelu hodinu 34 ludi. Tak nech mi nikto nevravi, ze ju treba vymazat.
arizona
07.06.08,19:16
Balvan, super téma! :eek::D
aj by som chcela niečo rozumné napísať,ale prepáč, nič ma nenapadá.
Nemôžem sa dorehotať:D:D:D:D:D:D:D:Daž cez slzy nevidím na písmenká...
Heni
07.06.08,19:34
balvan je nahnevaný, ale... mimotemy
ved mu z toho nerobte mrník...
kargo
07.06.08,19:38
Taká téma je na "ZDRAVIE" že vtipy (nielen o blondýnkach) tak tam by sa to hodilo. Keď to beriem akože vážne tak sme už 19 rokov po revolúcii tak by ste sa už mohli konečne poučiť že nič nie je zadarmo. Manželke ponúkala istá firma zlatý prívesok (akože výhru ) len usporiadať večeru pri prevzatí atď a pani z firmy bola neodbytná potom až protivná .NIČ nie je zadarmo! Ani reklama na aute za 7-8 tisíc mesačne a podobné ľahké zárobky , Ešte raz NIČ. Tak sa už zobuďte.
Melnick
07.06.08,19:41
Mne odpadol balvan zo srdca,že to určite nebola " naša" pracovníčka , veď ani nemohla byť - Porada totiž nikoho nezamestnáva.:---:)
tetrisss
07.06.08,19:49
Ani nas to tak nenastvalo ako Barak Obama, fakt super.:D
kukučka
07.06.08,19:56
odkedy vieš čítať myšlienky? :eek: práve som tam písala :D
misomiso
07.06.08,20:17
mala sa u nás uskutočniť prezetácia prístrojou čo liečia choroby

Inak dobre, ze dnes neprisli, ani by som nestihol ochoriet tak narychlo. Ako taky pristroj vyskusat na zdravom cloveku?
ondrejvla
08.06.08,11:20
Nič sa neboj, vyskúšajú aj na tebe, potvrdia určite nejakú "diagnózu" a zázračne vyliečia. Totálna detoxikácia človeka...-ale aj finančne, za zaručene liečiaci prístroj!
Bastian
08.06.08,16:11
Inak dobre, ze dnes neprisli, ani by som nestihol ochoriet tak narychlo. Ako taky pristroj vyskusat na zdravom cloveku?
U Teba by asi aj tak nepochodili... skôr si myslím, že by po návšteve u Teba boli tak zdeptané, že by sami potrebovali pomoc (resp. liečbu) :D:D:D
Milan.Žiška
08.06.08,16:56
Od poslednej výhry niekoľkých miliónov (presne 21krát ) sa niečím takým ako drzá obchdníčka ktorá mi nedonesie "moje vysoko kvalitné DVD " sa už ani nevzrušujem.
Možno toho dotyčného chceli naštvať a potom mu zázračne vyliečť následky. Niečo podobné teraz frčí s rakovinou. Alebo že by pani zázračne ochorel????


PS: Ľudia kedy už dostaneme rozum? Chápem, že právne povedomie nie je u všetkých na rovnakej úrovni, ale čo vám kdo cudzí kedy dal ZADARMO v tomto štáte.
Hepi
09.06.08,10:30
Rozum máme, ale strašne by sme boli radi, keby nám niekto cudzí dal už konečne niečo aj ZADARMO. No povedzte, nebolo by to nádherné?
sameliacka
09.06.08,12:48
Ja osobne si myslím, že Balvan to tu napísal z čistej recesie, že sa to vôbec nezakladá na pravde. Veď si len všimnite tú slovenčinu a aj ten spôsob vyjadrovania.
misomiso
09.06.08,14:43
Mne odpadol balvan zo srdca,že to určite nebola " naša" pracovníčka , veď ani nemohla byť - Porada totiž nikoho nezamestnáva.:---:)

A to je mozno prave chyba. Vidite, aky je zaujem o prezentacie.