damati
08.06.08,12:36
Ahojte,
chcem sa poradiť ohľadne vysávania kobercov v aute. Na pumpe sú vysávače v hroznom stave a tak si chcem kúpiť nejaký malý, bezšnúrový vysávač vhodný na vysávanie auta, ale vôbec neviem aký si vybrať.
Milan.Žiška
08.06.08,17:03
Ak nemáš dostupný prívod elektriny, s bezšnúrovými to nie je nejaká sláva. Tie na 12V z prívodu z auta nemajú výkon. Mám odskúšané. Najlepšie sa mi osvedčilo - zaparkovať pod okno a šnúra s domácim vysavačom raz za kvartál to istí. Prípadne ak na to máš daj s auto odborne vyčistiť.
Bezšnúrové vysavače sú s nízkym sacím výkonom - len taká údržba aby sa nepovedalo že nie je.
damati
09.06.08,13:55
Ak nemáš dostupný prívod elektriny, s bezšnúrovými to nie je nejaká sláva. Tie na 12V z prívodu z auta nemajú výkon. Mám odskúšané. Najlepšie sa mi osvedčilo - zaparkovať pod okno a šnúra s domácim vysavačom raz za kvartál to istí. Prípadne ak na to máš daj s auto odborne vyčistiť.
Bezšnúrové vysavače sú s nízkym sacím výkonom - len taká údržba aby sa nepovedalo že nie je.
No to ste ma teda nepotešili, ja som dúfala, že už konečne sa mi bude super vysávať a bude krásne čistúčko.