mimika36
08.06.08,12:46
Ahojte vsetky, co s nou bojujete. Napiste nazory a vase skusenosti, co vam zabera- nezabera. Ma niekto skusenost s lymfodrenazou, alebo s manualnou masazou? Chcela by som vyskusat aj bankovanie na tychto miestach- vyskusal to uz niekto?dakujem
medvedik21
08.06.08,12:00
Mojej kamarátke pomáha sprchovanie celých nôh striedavo studenou a veľmi teplou vodou + krémovanie. Tvrdí že z drahých krémov proti celulitíde jej nič nepomohlo ale paradoxne nejaký z Lidlu za nejakých 100,- Sk. Ja na tú studenú sprchu nemám trpezlivosť :---
mimika36
11.06.08,10:33
Nikto s nou nebojuje????To sa vam zije:D.
Barbara
11.06.08,10:51
:D:D:D ..... ale ja nebojujem ......:D:D:D neznášam boje.......:D:D:D
jarosenka
11.06.08,17:10
Nikto s nou nebojuje????To sa vam zije:D.

Neviem, či sa mi žije, ale už ma tie boje úplne prešli. Kedysi som sa usilovne masírovala (vždy ma to držalo asi týždeň;)). Ja si myslím, že okrem už spomínaného, treba aj cvičiť.:eek: Čo už?!
Ale uvedomelejšej kamarátke pomáha pravidelná masáž modrou indulonou - povedala, že na kréme nezáleží, len sa treba riadne masírovať. No, a ona aj skutočne pravidelne intenzívne cvičí.
Andulenka
16.06.08,11:28
Môžeš napísať aký to bol krém z Lidlu a v ktorom si ho kúpila?Lebo v BA na Trenčianskej som žiaden nenašla.Dík za skorú odpoveď, lebo sa blíži sezóna plaviek a,,,,celulitídne nohy nie sú pekné.
Díky