gabuš
09.06.08,14:11
Dobrý deň, chcem poprosiť o radu. Ideme do Chorvátska, presnejšie do lolakity Severná Dalmácia - Tučepi, penzión Bogo. Chcem sa opýtať máte niekto skúsenosť s týmto penziónom resp. s touto lokalitou. V cestovke mi ponúkajú na 10 dní cenu na štvorčlennú rodinu - 2 dospelí, 2 deti vo veku 3 a 5 cenu 25.000,- Sk bez stravy, termín - koncom júla. Neviem posúdiť či je to dobrá cena.


Ďakujem. :o
Martin Mocko
09.06.08,12:15
Dobrý deň, chcem poprosiť o radu. Ideme do Chorvátska, presnejšie do lolakity Severná Dalmácia - Tučepi, penzión Bogo. Chcem sa opýtať máte niekto skúsenosť s týmto penziónom resp. s touto lokalitou. V cestovke mi ponúkajú na 10 dní cenu na štvorčlennú rodinu - 2 dospelí, 2 deti vo veku 3 a 5 cenu 25.000,- Sk bez stravy, termín - koncom júla. Neviem posúdiť či je to dobrá cena.


Ďakujem. :o


Porovnaj si cenu. Tu máš web, kde si nájdeš ubytovanie v súkromí. Priamo dohodneš s majiteľom termín. Dopravu si musíš zabezpečiť sama. Ja som bol pred 2 rokmi takto a no problem. Ubytovatelia sú plne pohodoví - majú radi turistov. Taktiež to máš bez stravy. Vtedy bola cena 11EUR/osobu pri Zadare v klimatizovanom apartmáne. Teraz to išlo asi trošku hore...

http://www.ubytovanivchorvatsku.cz/
adi11
09.06.08,12:40
Dobrý deň, chcem poprosiť o radu. Ideme do Chorvátska, presnejšie do lolakity Severná Dalmácia - Tučepi, penzión Bogo. Chcem sa opýtať máte niekto skúsenosť s týmto penziónom resp. s touto lokalitou. V cestovke mi ponúkajú na 10 dní cenu na štvorčlennú rodinu - 2 dospelí, 2 deti vo veku 3 a 5 cenu 25.000,- Sk bez stravy, termín - koncom júla. Neviem posúdiť či je to dobrá cena.


Ďakujem. :o
Tučepi je lokalita prekrásna, je tam dlhá pláž a veľmi pekne, ale tá suma bez stravy sa mi zdá vysoká.
gabuš
10.06.08,06:06
Ďakujem za rady a tipy.
mareko
10.06.08,17:40
www.ezotour.sk/?p=39
iba na porovnanie (táto je z tých lacnejších)
arizona
15.06.08,20:28
www.ezotour.sk/?p=39 (http://www.ezotour.sk/?p=39)
iba na porovnanie (táto je z tých lacnejších)

S nimi som bola pred pár rokmi v Chorvátsku. Môžem jedine odporúčať! Slovenský personál,delgátka,služby-ochota,prístup na 110%. Boli sme jediní zo ZS kraja, prišli nás zobrať až pred dom :).A kuchár ,pán Bomba nám vo svojom voľne takmer denne vypekal domáce buchty a koláčiky.Super partia!
arizona
15.06.08,20:29
Reprografia
17.06.08,05:48
Ďakujem za rady a tipy.

skús www.tiptour.sk
Biba1980
01.07.11,12:42
Ahojte,
chystám sa koncom júla s rodinkou (4dospelý a 2 deti) do Chorvátska na blint, keďže nevieme ešte presný termín odchodu. Mohol by mi niekto poradiť prípadne poslať adresu, číslo na dobré ubytovanie v oblasti Istrie alebo Kvarner. Ďakujem