natalakovac.
09.06.08,15:30
Potrebujem kupit vakuove obaly /space bag/ velke ,len neviem ake su. Mate skusenosti? Ked ano dajte vediet kde mam kupit.Dakujem
kornelia2
09.06.08,16:14
Zitulda
09.06.08,17:04
natalakovac. Space Bagy-čiže vákuové obaly som kúpila dávno, veľmi dobre sa osvedčili dcére aj pri sťahovaní a teraz v nich skladuje detské veci. Mne sa však podarilo ich poškodiť, lebo som ich prepchala - na to daj pozor. Počítať však treba s tým, že ak uskladníš viac vetroviek, musíš ich pekne poskladať ale aj tak budú trochu pokrčené, čiže musíš ich pred použitím prežehliť, ale šetria priestor.
natalakovac.
10.06.08,07:53
a ake si kupila?ktoré?
Zitulda
12.06.08,19:31
a ake si kupila?ktoré?
Na telefón, hneď po reklame v Markíze z Top-schopu, ale viem,že teraz sú už aj predajne v niektorých mestách.
wewa
12.06.08,20:22
ahoj, choď na wwv.topshop.sk tam ich nájdeš, majú ich za 1.190,- Sk, 7 ks lenže rôzne veľkosti a ty chceš len veľké..veď uvidíš, môžeš im zavolať 02/59220751. Ja ich mám a som spokojná, lenže prvý som hneď roztrhla, veľa vecí som tam dala a obal to nevydržal, daj na to pozor.
natalakovac.
13.06.08,16:06
dakujem Vam
nikanaj
14.06.08,19:11
no mne osobne sa tie space bag z teleshopu vobec neosvedcili...pri prvej prilezotosti vcucol vysavac tie ventili aj ked siel na pomale obratky a vyfucuje z nich vzduch aj ked v tom mam len maly kabat...takze tak...namiesto toho si kupujem velke priesvitne vrecia, napcham do nich veci, zazehlim otvor, vysajem vzduch a dozehlim...a cuduj sa drzia :)..pa
motylik7
19.06.08,08:49
no mne osobne sa tie space bag z teleshopu vobec neosvedcili...pri prvej prilezotosti vcucol vysavac tie ventili aj ked siel na pomale obratky a vyfucuje z nich vzduch aj ked v tom mam len maly kabat...takze tak...namiesto toho si kupujem velke priesvitne vrecia, napcham do nich veci, zazehlim otvor, vysajem vzduch a dozehlim...a cuduj sa drzia :)..pa
to sú aké vrecia, čo sa dajú zažehliť?
betyna8
19.06.08,08:56
Ja mam doma obycajne vakuove vrece , za 80 sk,kupeny v ludovke. Neviem kolko vydrzi,zatial sluzi pol roka a to tam obcas nieco vyberiem ci dolozim.....Setri miesto perfektne.Chystam sa nejake dokupit.
Monika V.
19.06.08,08:59
V novom čase pre ženy sú reklamy asi v strede, tam sú tieto space bag teraz v akcii - 1 ks za 129,- Sk, ale tiež 2 malé a 2 väčšie, nedávno som ich kúpila, keď som objednala 2 balenia tak to bolo aj bez poštovného. Objednávala som aj z televízie a je to takmer to isté, ale oboje sú výborné, nič iné tak neušetrí miesto, aj keď tie veci potom treba ožehliť.
Monika V.
19.06.08,09:02
Ja som kúpila aj za 60Sk na výpredaji, ale už nikdy. Vôbec nedržia, prepúšťajú vzduch, ani ho nepoužívam.
drobeceva
19.06.08,09:08
Ja som kúpila aj za 60Sk na výpredaji, ale už nikdy. Vôbec nedržia, prepúšťajú vzduch, ani ho nepoužívam.
Dovolím si súhlasiť s Monikou. V Ľudovke som kúpila v jednom balení 2 ks väčšie /stáli okolo 120.-SK/. Prepúšťa to, nedrží, nie som spokojná.
betyna8
19.06.08,10:04
Dovolím si súhlasiť s Monikou. V Ľudovke som kúpila v jednom balení 2 ks väčšie /stáli okolo 120.-SK/. Prepúšťa to, nedrží, nie som spokojná.


Zeby som zrovna ja mala take stastie a fakt drzi;)
inkamia
19.06.08,10:25
ja mám tiež skúsenosť s váukuovými obalmi z topshopu a som s nimi spokojná, aj dodanie bolo rýchle,tuším do týždňa. Sú tam rôzne veľkosti, ktoré mi vyhovujú. Mám ich už 3 rok a stále držia. Zato sestra si ich pri vybalovaní hneď poškodila nožnicami,takže pozor nato:)
AlaNR
20.06.08,12:33
Ja s nimi teda dobré skúsenosti nemám.
Dostali sme originál S....B.., ktoré sa predávaju cez teleshoping.
Do najväčšieho som napchala paplón, veľa miesta tam ešte zostalo, ale nedoplnila som to, aby to bolo "skladnejšie".
Do ďalších som dala malé vankúšiky, tak isto podľa toho, aby som ich nebodaj nepreplnila.
Vysala som vzduch, naložila do perináča a...
... teraz ich nemôžem vybrať, pretože za týždeňa nafučali na pôvodnú veľkosť a ja mám teraz problém či niektorý rozstrihnem, alebo rozbijem perináč....
Takže sa pridávam k tým, čo ich neodporúčajú.
Tí, ktorí máte dobré skúsenosti, tak Vám gratulujem.
johnym19
23.10.13,11:08
Dobrý deň,
ja som kupil vakuove vrecia na www.lacnenakupovanie.sk za oveľa nižšiu cenu ako v top shope a som s nimi spokojný. Použivam ich cca rok a všetko je ok.
lujza.j
23.10.13,11:18
Tema stara 5 rokov.....sme tu cakali na tuto reklamu:---
misoft
23.10.13,14:58
...ale v jednom pravdu má - TopShop je 2-3x drahší (a vraj LEN za......€).