inculik
09.06.08,21:40
Chcem vas poprosit o rady do Slovinska, na ubytovanie, stravovanie...
shureido
10.06.08,08:05
Ahoj,
zalezi kde chces ist.
Ja som bola v Ljublane celkom fajn mesto da sa za dva dni prejst.... odporucam jaskyne - maju dve zname a krasne smerom k moru - fakt sa oplati vidiet. Pri mori som bola v Ankarane - malinka dedinka, fajn hotelovo-motelovy komplex. Najkrajsie primorske mesto je asi Piran. Sú tam síce kamenisté pláže, ale more je velmi čisté a mesto je fakt nádherné.
inculik
10.06.08,19:24
jaj supeeer zboznujem kameniste plaze, my s manzelom sme uz boli v tych jaskyniach, ale bol to len 1 dnovy vylet, potom sme pokracovali so Chorvatska a teraz by sme chceli dovolenku v Slovinsku. Inak dik za typ na mesto.
inculik
10.06.08,19:29
jej supeeer, zboznujem kameniste plaze, s manzelom sme boli v Postojnej v jaskyni, ale iba na 1 dnovom vylete a potom sme pokracovali do chorvatska a teraz chceme skusit Slovinsko.Vdaka za tip na mesto.
endrju
10.06.08,19:30
Ani kopce nie sú na "zahodenie". Bledsko jezero a jeho okolie je balzam na nervy. Výlet odtiaľ (okrem už spomenutej Ljubljany a jaskýň), napríklad, do talianskeho Terstu je tiež veľmi zaujímavý.
nelidul
10.06.08,19:46
Boli sme minulý rok cez neckermann a to v Portoroži v hoteli Neptun s polpenziou.Bolo to na vysokej urovni čo sa tyka služieb a plaž je travnato betonova čo ja nemusim ,ale mesto a hotel+strava boli super tak 1.7.ideme znova na 10 dni. pozdrav neli
inculik
10.06.08,20:00
ten neckermann myslis ten katalog s oblecenim, alebo je to nejaka cestovka( lebo o takej som este nepocula)
trillianka
13.06.08,03:48
Podla mna treba vidiet rieku Socu (da sa ist az k pramenu) - fakt som mala pocit ze sa pozeram na kolorovanu pohladnicu a nie na skutocnost.... (da sa splavovat :) ) Inak Julske alpy - nadhera a samozrejme Piran (treba navstivit aj potapacske muzeum ;), poucne a velmi zabavne....)
vjejka
16.07.08,20:52
Rovnako odporucam Socu a rafting na nej..ked som isla prvykrat do slovinska, tak som si myslela, ze co tam take bude..no domov som prisla totalne nadcena, ta priroda okolo bola nadherna, rieka mala take farby, ze som si myslela, ze to moze byt len obrazok a ono to bola skutocnost...cely cas skoro prsalo, aj napriek tomu tam bolo uplne uzasne...:)