sisa-sk
10.06.08,09:50
Chcela by som sa opytat ci by mi niekto vedel na koho sa mam priamo obratit so svojou staznostou kvoli neinformavani o presune mojej ziadosti o rozvod na iny sud.V septembri 2007 som poziadala o rozvod na sud v Dolnom Kubine. Prisla mi naspat odpoved s pridelenou spisovou znackou a sudcom . Nechala som tomu cas ako mi bolo odporucane, ale ked ani vo februari som nemala ziadne dalsie informacie tak som sa rozhodla poziadat o stanovenie pojednavania. Ziadost som poslala na urceneho sudcu na sud do DK.Ziadnu odpoved som nedostala.Potom sa dostali ku mne infomacie od mojej znamej ktora cakala tiez na rozvod, ze sa otvara novy sud v Namestovo co je blizsie pri nasom mieste trvaleho pobytu a vsetky taketo pripady tam budu presunute.Preto som napisala ziadost o stanovenie pojednavania ja na sud do Namestova. Samozrejme zase ziadna odpoved.Nakoniec som napisala na email na sekretariat v DK a tam mi odpisali ze moj spis bol presunuty v januari 2008 na sud do Namestova. Tam som si zistovala co sa deje a povedlai mi ze nemaju dostatok sudcov a moj spis este len caka na pridelenie. Je Jun 2008 co je 9 mesiacov od podania a nemam este prideleneho ai sudcu. Podla mna to je nepripustne, aby sa takto s ludmi zaobchadzalo. Chcela by som sa stazovat a mozno takto pomoct k tomu aby uz konecne nase sudy pristupovali a postupovali normalne a nerobili si tu co chcu.
Nie je to nic prijemne co vie kazdy kto mal kedy nieco do cinenia s rozvodom.
Chcem uz zacat zit nanovo a bez akychkolvek obmedzovani.
Taktiez by som chcela poprosit o info ako sa postupuje pri vyzivnom pre dieta ked je otec vo vysetrovacej vazbe. Odkial a v akej vyske ho budem dostavat?
Dakujem za vsetky rady.