ptooo
10.06.08,13:06
Dobrý deň, viem sa už tejto téme venovalo ale nie je mi jasné: § 113 ZP hovorí: ak si zamestnanec nemohol vyčerpať dovolenku v kalendárnom roku preto, že zamestnávateľ neurčí jej čerpanie, alebo pre prekážky na strane zamestnanca, zamestnávateľ je povinný poskytnúť ju zamestnancovi tak, aby sa skončila najneskôr do konca nasledujúceho kalendárneho roka. Ak si atď. , §116 ZP odst. 2 - za časť dovolenky, ktorá presahuje štyri týždne základnej výmery dov.,ktorú zamestnanec nemohol vyčerpať ani do konca nasledujúceho kalendárneho roka, patrí zamestnancovi náhrada mzdy v sume jeho priemerného zárobku. Teda ak to dobre chápem, ak si vyčerpám dovolenku v kalendárnom roku 2008 - 5 dní /nárok na kalend.rok - 30 dní /, môžem si preniesť do budúceho kalendárneho roka preniesť celých 25, ktoré mi zostanú alebo iba 5 dní a 20 mi prepadne? Ďakujem za odpoveď
Libusa
10.06.08,11:54
Ak nie je možné čerpať dovolenku v danom kalendárnom roku, možno dovolenku, alebo jej časť vyčerpať ešte do konca nasledujúceho roka.Výnimka je len pri čerpaní dovolenky po návrate z materskej , alebo rodičovskej dovolenky. Preplácať dovolenku môžeme len z dôvodu skončenia pracovného pomeru a v prípade že nevyčerpaná dovolenka presahuje na konci nasledujúceho roka štyri týždne.
brčko
10.06.08,12:12
Do roku 2009 si nemôžeš preniesť dovolenku z r.2007 (výnimka je pri čerpaní MD a RD ako uviedla LIbusa), dovolenku z roku 2008 môžeš preniesť do roku 2009 aj celú bez problémov.
KEJKA
10.06.08,15:36
Dobrý deň, viem sa už tejto téme venovalo ale nie je mi jasné: § 113 ZP hovorí: ak si zamestnanec nemohol vyčerpať dovolenku v kalendárnom roku preto, že zamestnávateľ neurčí jej čerpanie, alebo pre prekážky na strane zamestnanca, zamestnávateľ je povinný poskytnúť ju zamestnancovi tak, aby sa skončila najneskôr do konca nasledujúceho kalendárneho roka. Ak si atď. , §116 ZP odst. 2 - za časť dovolenky, ktorá presahuje štyri týždne základnej výmery dov.,ktorú zamestnanec nemohol vyčerpať ani do konca nasledujúceho kalendárneho roka, patrí zamestnancovi náhrada mzdy v sume jeho priemerného zárobku.
nejde o prenos dovolenky. Ide len o úpravu, že zamestnancovi časť dovolenky nad týždne "neprepadne", ale má nárok na jej preplatenie v zmysle citovaného §.
Na túto tému je tu viac príspevkov vo viacerých témach....."hľadaj"