gameon
10.06.08,12:41
ahojte,
chcela by som Vas poprosit o rady a informacie, zistila som aka super je tato stranka a ako vela mate skusenosti v podnikani. a kedze najlepsie je pytat sa ludi ktori to preskakali sami, viem ze vase rady su nezaplatitelne.
chcem otvorit obchod s oblecenim, dovazanym z USA. viem mi niekto poradit co na to potrebujem krok za krokom a taktiez ake su poplatky, cla, dane ...
a ani neviem co este ale verim ze vy viete!

velmi pekne dakujem

prajem vsetkym pekny den :-)
xBORISx
10.06.08,20:27
Aha, cize ty chces vedet vsetko a nevies nic, chapem tomu dobre? Bohuzial myslim si ze si budes muset preskakat vsetko sama ako tunak ludia na porade, necakaj ze ti dnes da niekto nieco zadarmo...ved ty tu prosis o komplet navod ako "podnikat" na to ale navod nie je, otvor si oci, pis emaily, kontaktuj osoby, zhanaj si material a pod...
Melnick
10.06.08,20:30
VladoaKatka
11.06.08,04:39
http://www.povinne-zmluvne-poistenie.sk/prihlasenie-vozidla/zakon-548-2007


Pozri si tento link, snáď Ti trochu pomôže v začiatkoch.:)
mimotemyMaja, ale veď ona nechce dovážať auta, alebo zle vidím:D:eek:
Melnick
11.06.08,04:54
Vidíš dobre, no včera som mala nasťahovaných toľko vecí ohľadne dovozu ,že som zrejme prilepila zlý link.
adriana022
14.07.08,18:22
ja by som sa vas chcela spytat, ci je mozne aby som si otvorila obchod so znackou ktora je uz na slovensku. napr.ako orsay alebo lifeline... a ci by som o to mala ziadat dodavatelov alebo aky je postup? velmi pekne dakujem za odpoved
Kathryn
14.07.08,18:48
ja by som sa vas chcela spytat, ci je mozne aby som si otvorila obchod so znackou ktora je uz na slovensku. napr.ako orsay alebo lifeline... a ci by som o to mala ziadat dodavatelov alebo aky je postup? velmi pekne dakujem za odpoved

Najskôr kontaktuj výrobcu, resp. dovozcu uvedenej značky. Ziskaj info o jeho obchodnej taktike a či majú záujem o spoluprácu.