pogy
11.06.08,08:07
Má niekto skúsennosť s ostrovom CRES - Chorvátsko. Chceme ísť s 3 deťmi 4-8 rokov do apartmánu, t.j. varíme si sami. Aké sú tam pláže, vstup do mora? Je ubytovanie aj blízko pláží? No proste hladáme informácie a skúsennosti tých čo tam boli. Ďakujem.:)
irma1
11.06.08,06:41
Bola som tam pred 11 rokmi. Tuho rozmýšľam, čo pozitívne Ti napíšem, lebo mne sa tam nepáčilo. Aha, už viem. Bol tam božský kľud. Ale inak, voda ľadová a neprehliadnuteľné množstvo škorpiónov.
Kabaka123
11.06.08,07:46
Moja mama a Martin odchádzajú 13. júna 2008 - tento piatok ráno na Ostrov Cres - o týždeň sem môžem napísať ich dojmy. Ale ako poznám mamu a Martina určtie sa im bude páčiť, sú nenáročný. Idú na apartán a idú autom. Neďaleko sa nachádza ostrov Ceľký Lošinj -kam chcelí ísť, ale ani jedna slovenská cestovka tam nerobí pobyty mori. / aspoň o žiadnej neviem. /Išli cez českú cestovku BK tour - sprostredkovane ces Koral tour, kt. robí pobyty pri mori na ostrove Cres.
Kabaka123
12.06.08,04:47
Bola som tam pred 11 rokmi. Tuho rozmýšľam, čo pozitívne Ti napíšem, lebo mne sa tam nepáčilo. Aha, už viem. Bol tam božský kľud. Ale inak, voda ľadová a neprehliadnuteľné množstvo škorpiónov.

11 rokov - je dosť dlhý čas, rovnako ako stav vody a počasie - je záležitosť aktuálneho vývoja, kt. človek neovplyvní.
Excise Duty
12.06.08,13:25
Dúfam, že neodstraším, ale ostrov Cres je povestnou haďou rezerváciou, žije tam okolo 200 druhov užoviek, našťastie ani jeden druh jedovatý, čo sa už nedá povedať o chorvátskej pevnine, kde žije smrteľne jedovatá zmija rožkatá.
arizona
12.06.08,14:17
Dúfam, že neodstraším, ale ostrov Cres je povestnou haďou rezerváciou, žije tam okolo 200 druhov užoviek, našťastie ani jeden druh jedovatý, čo sa už nedá povedať o chorvátskej pevnine, kde žije smrteľne jedovatá zmija rožkatá.

mimotemy ešte neviem kde pôjdem na dovolenku, ale na 1OO% viem, kde nepôjdem:D dík za info (mám fóbiu z hadov)
AnikoAd
12.06.08,14:45
S tymi detmi by som vám odporučila ostrov Krk, mesto Baška. Vo vode mate piesok, je to male kludne mestečko, tepla voda a boli sme s lodou na krasnom vylete. Na oddych idealne.
Kabaka123
16.06.08,04:16
Moja stryna chodila niekoľko rokov na ostrov Rab na to isté miesto s malými deťmi. Vraj je tam dobrý prístup do mora.
pogy
17.06.08,04:25
Ďakujem zatiaľ za všetky informácie.:)
pogy
03.07.08,11:04
Ako bolo na Crese?