qwyx
11.06.08,14:49
Ahojte,
pred casom som si dala na sukromnej klinike vybrat tri materske znamienka. Vcera som s hrozou zistila, ze na jednej jazve mam tmavy flak, akoby zostatok znamienka. Nejak sa po mna dostalo, ze v pripade zleho odstranenia materskeho znamienka je obrovske riziko rakoviny.:mee:
Ihned som volala na kliniku, avsak vysledky sa zahadne stratili no potom zisti, ze je na nich spletene meno, ale su v poriadku. Dokonca momentalne nemaju cas sa na to pozriet, najskor o tyzden.
Je mi to cele velmi podozrive, ale zachvatila ma obrovska panika. Neviete nahodou ako to je v pripade zle vybraneho materskeho znamienka?

Dakujem
BXLmiami
11.06.08,12:59
To,či bolo zle vybraté znamienko,tak na to dá odpoved histolog.V našich lokalitách vždy pozrie či znamienko bolo alebo nebolo vybraté celé a do nálezu to napíše.Takže v tomto prípade je kľúčový histologický nález.
tuta
11.06.08,13:12
Nerob zbytočnú paniku a pozitívne mysli.Ver, že to bude dobré.
arizona
11.06.08,21:09
Chápem, že ťa nahneval prístup súkr.kliniky, ale rana je ešte čerstvá, hojí sa ,tak jej nechaj čas! Ak by sa to nezlepšovalo,navštív ich osobne,určite Ti poradia.
wewa
12.06.08,19:09
V máji mali synovi vyberať znamienka, len sa veľmi rýchlo oteplilo, aby nezostali jazvy tak zákrok sa presúva až na september. Jedno znamienko je veľmi veľké a lekár nás upozornil, že ho nebude vedieť vybrať na jedenkrát ale postupne. Takže netráp sa s tým, že znamienko nevybrali celé.