marcel5
12.06.08,12:33
Má niekto nejakú skúsenosť s touto CK ???
m.hladka
12.06.08,10:48
Ak nie si náročný je celkom seriózna, párkrát som s ňou cestovala. Dá sa.
VladoaKatka
12.06.08,11:19
Jednoznačne sa nedá povedať len tá alebo iná cestovka je super, alebo s tou necestujte. Cestovky ponúkajú často tie isté destinácie, hotely a dokonca aj delegát je niekedy spoločný pre viac cestoviek. Skús sa pozrieť tu a potom sa rozhodni.

http://www.google.sk/search?hl=sk&q=s+tiptour+u%C5%BE+nikdy&btnG=H%C4%BEada%C5%A5&meta=
adi11
12.06.08,11:42
Ja mám s touto CK veľmi dobrú skúsenosť, bola som s nimi v Chorvatsku v Tučepoch. Majú veľa mladých sprievodcov, ktorí sa snažia organizovať rôzne výlety, na každý večer nejaký program, diskotéky na lodi pre všetky vekové kategórie.Ubytovanie aj strava bolo tiež na úrovni.
Jara
12.06.08,12:01
Boli sme s nimi na Makarskej, ale čo sa týka sprievodkyne tak to bolo o ničom. Mala tam príbuzných, asi zo 10 ludi, zaujímali ju len oni a na celý zájazd kašľala. Bola to staršia pani a bolo to ale asi 5 rokov dozadu. Aj sme tam písali list, ale bez odpovede. No po 3 dňoch sme si povedali, že sa bez nej zaobídeme a robili sme si program samostatne. Strava bola OK, občas sa niekomu niečo neušlo, lebo to zjedla jej rodina a určite neboli ani prihlásení na pobyt...
adi11
12.06.08,12:10
Isteže sa stane, že v nielktorom turnuse sú aj staršie sprievodkyne,ktoré idú tam akože si oddýchnuť a potom to tak aj vyzerá. Ja som s nimi bola 2krát a bola som spokojná nadmieru, hlavne na tej diskotéke na lodi.
mivera
12.06.08,12:20
Ahoj Marcel5, to si sa nás mohol opýtať aj včera. S TIP tourom sme boli 2x. Máš zajačie úmysly?
dalid
03.07.08,08:55
CK TIPTOUR - NEVER EVER!!!

S priateľkou sme si ich vybrali na júnovú dovolenku s termínom odchodu 10.6.08. 26.6. sme dostali do nich oznámenie, že z technických dôvodov sa tento zájazd ruší. Volal som preto do Tiptouru, kde mi povedali, že bol malý záujem o tento termín. Peniaze vrátia do 30 dní. Všetko na Slovensku trvá 30 dní, ale dobre. (zaujímavé, že u nás vo firme sa všetky požiadavky zákazníka vybavujú do 5 pracovných dní, orkem reklamácií.. ale aj tie sú vybavená max do 15 dní..) V priloženej návratke k oznámeniu, boli ponúknuté: zájazd v termínoch júl-august2008 v pôvodnej cene v danom letovisku, alebo vrátenie peňazí.

Keďže sme chceli ísť dovolenku v júny, tak som požiadal o vrátenie peňazí na účet (ten istý z akého som uhrádzal zájazd). Našli sme rýchlo inú cestovku a v tom istom termíne sme odišli do Grécka, dokonca do rovnakého strediska. O ulicu ďalej bol hotel Pavlos, v ktorom sme s Tiptourom mali byť. Bol plný hostí... Pamätáte si čo mi povedali v Tiptoure, keď som tam volal? Zájazd bol zrušený pre nízky záujem.. Ale Pavlos bol plný hostí. Neviem akých, keď Tiptour zájazd zrušil pre „nezáujem“.

Po návrate z dovolenky – 23.6. volám do Tiptouru, či už posielali peniaze späť. Začali hľadať moju návratku odoslanú 27.5.... Zistili, že zájazd bol evidovaný na meno priateľky a nie na moje meno, tak preto vratku neposlali. Prečo potom v návratke pýtali č. účtu a var. symbolu Zmluvy o obstaraní zájazdu?? Tieto 2 identifikátory sa predsa nemenili.. Prečo napr. telefonicky nás nekontaktovali, aby si overili meno?? 27.6.08 som od p. Valachovičovej dostal info, že je to teda v poriadku a dáva prevodný príkaz, teda o 3 dni (medzibankový prevod) budem mať peniaze na účte. 3 dni – streda 2.7.08 – žiadny pohyb na účte – opäť volám Tiptour, p. Valachovičová mi oznamuje, že peniaze posielali až dnes (2.7.), lebo v piatok nemal kto schváliť platbu, konateľka bola mimo. (Hmm dobre majú vyriešenú zastupiteľnosť na pracovisku....) Požiadal som ju, nech mi pošle výpis z účtu, príp potvrdenie o odoslaní platby s dávam pre istotu 2!!! faxové čísla. 3.7.08 – nikde žiadny fax z Tiptouru, opäť volám. P. Valachovičová má dovolenku 1 deň, kolegyňa sa k jej materiálom nedostane. (opäť tá zastupiteľnosť..... ak nedajbože p. Valachovičovú niekde zrazí auto, tak nebude mať kto uhrádzať faktúry...). Opäť som nechal 2 faxové čísla a kolegyňa prisľúbila, že sa mi p. Valachovičová ozve... Nemám na to už nervy, poobede idem za právnikom... Tých telefonátov s Tiptourom bolo viac, spomenul som len tie najhlavnejšie..

Nikomu neodporúčam ísť s Tiptourom na dovolenku. A z mojich známych ani už nikto nepôjde...
pazll
03.07.08,09:11
boli sme ale uz viac nepojdme, neboli sme spokojni

nie sme narocni ale to uz bolo aj na nas vela, nie raz sme uz dovolenkovali v kempe tak sme si mysleli ze vieme do coho ideme... kemp bol OK ale zebezpecenie zo strany CK, strava, proste nikto ti nemoze dat vic ako ti mozem ja slubit
eluša
05.07.08,17:11
Tiptour roky patrila medzi 10najlepších CK na Slovensku. Ako je to teraz, neviem, no s určitosťou môžem povedať, že ponúka služby pre nenáročných klientov- o tom je i cena- a má ponuky za tie peniaze celkom slušné. Napríklad, Sicília, konioec augusta cca 6000,- a je v tom doprava, ubytovanie v stane a plná penzia... Bola som tam, lebo moja peňaženka mi viac nedovolila a vychutnala som si zájazdy na Etnu, Liparský ostrov Vulkano, Čefalu a neľutujem, že som tam bola. Personál v kempe tvorili samí chlapi a boli podarení. My sme dopravcovia /autobusy/ pre jednotlivé CK a vidím, že dnes sa všetky cestovky snažia klientovi poskytnúť maximum- môže si kúpiť miestenku v autobuse, priplatiť za izbu s balkónom, alebo zakúpiť all exklusive - tak, ako som to už spomenula, je to o peniazoch. No, a nie vždy sa všetko stopercentne podarí i nám. Držím Vám palce, aby ste si svoju dovolenku, nech to už bude s akoukoľvek cestovkou, vychutnali ...
anjelik1112
05.07.08,17:59
Tiež nemám dobré skúsenosti s touto CK. Minulý rok som sa v lete po 1 krát chcela konečne dostať na dovolenku s rodinou. Moja prvá návštevy bola práve v tejto CK, kde som sa od praocvníčky dozvedela, že vybavovať dovolenku koncom apríla na mesiac jún je neskoro a dokonca zo zľavou pre dieťa avízovanou a zaručenou v každom katalógu nemožná. Takéto zľavy a zájazdy sú vraj vypredané už v decembri a januári . Zaujímavé ale je ,že letné katalógy vydávajú január-február. Cítila som sa naozaj trápne a ponížene. Už len to jednanie pracovníkov dáva vedieť ako CK funguje aj vonku.
arizona
06.07.08,09:46
Moja kamarátka chodí s Tiptourom na dovolenky už niekoľko sezón.Vychvaľuje výber destinácií,stravu, atmosféru aj ost.služby. Chodia pod stany,al. do karavanov.
Kto si nepotrpí na luxusné hotely a chce ísť k moru za lacný peniaz,tak odporúčam.
pazll
07.07.08,04:28
Na kemp, v ktorom sme boli nemozem "pol slova" povedat, cisto, utulne, super.
Titporu zabezbecuje stravovanie vlastnym personalom a s cim sme spokojni neboli bola prave ta strava
dalid
07.07.08,07:11
Každá cestovka je super, pokiaľ je všetko v poriadku. Kvalita a profesionýálnosť CK sa ukáže až pri riešení problémov. Tu nás CK TIPTOUR úplne sklamal... apropo, peniaze ani výpis z účtu stále nemám, aj keď ich údajne posielali 2.7.08.... A taktiež sa nikto od nich neozval...
dalid
09.07.08,04:32
pre dokončenie story - peniažky sú konečne na účte....
Jara
09.07.08,06:34
Po toľkých trapeniach ti gratulujem
GABRIELA
10.07.08,08:02
Ja som bola s nimi viackrát, a vždy je to o vnímaní. Kempy ani stany mi nikdy nevadili, veď sme vedeli do čoho ideme. Strava- čo stredisko to iná, a všetko závisí od personálu, ale zásadné výhrady sme nikdy nemali. Neviním za to cestovku, skôr to záleží od pobytového vedúceho. A za cenu 4-8 tis. ani nečakám viac. A nám niečo úplne nechutí tak sa vždy zabezpečím - veď obchody sú i tam.
Na takýchto dovolenkách je to skôr o zážitkoch, výletoch, spoznávaní sa- kempy sú na to ako stvorené.
Napr. na Sicílii som bola asi pred 7 rokmi - dodnes som na tú dovolenku nezabudla. V dobrom. Videli sme strašne veľa.

Každému želám len peknú a príjemnú každú dovolenku.
Lucia Luknárová
18.07.08,06:59
Bola som s CK Tiptour na Sicilii minule dva roky a idem aj teraz za týždeň. Bola to jedna s najlepších dovoleniek aké si pamatám, a to som už bola aj na Maledivách. isteže treba to vnímať ako nenáročnú dovolenku v kempe, ale mne to veľmi vyhovovalo. výnimočne som mala pocit že som za svoje peniaze dostala viac ako som čakala. Jasne že vždy môže byť problém personál. ten sa ale spravidla každú sezonu vymení, pred dvoma rokmi boli až dojímavo úžasní a minulý rok otrasní,a tento rok uvidíme. čisté teplé pokojné more a hlavne bezprostredne blízke, strava v pohode a dostatok,ten kemp je výborný ,bazen s morskou vodou, animacie, večer diskoteky, pitna voda pár metrov od stanu, prakticky tam okrem výletov ani nemáte kde už míňať v kempe vás neotravuju žiadni plážoví predajcovia,celý deň chodíte v plavkách,oproti iným letoviskám máte stále pocit priestoru a poloprázdnej pláže, no na mňa to pôsobilo veľmi relaxačne. prajem peknú dovolenku.
Mariana42
18.07.08,11:43
Veľmi sa mi páči príspevok č.17 a 18 - cítiť z nich serióznosť a objektivitu. /tak trochu je to dar mať schopnosť takto posudzovať veci /
lenkka81
18.07.08,18:24
My sme boli dávnejsie s ck tip tour v Baško Polje a bolo tiež výborne...strava ok, ubytko také aké sme si zaplatili...inak Bašku jednoznacne doporucujem...bola som tam 2x a este späť isto niekedy pôjdem, myslím ze kazdý jeden dovolenkár si tam najde svoj kútik, do ktorého sa a teraz neprehánam: "zamiluje", sú tam krásne miesta, pekné mestečko a doporucujem aj nedalekú Promajnu a Brelu...KRÁÁSNE :-)))))