petacuckova
13.06.08,08:37
Dobrý deň. Zamestnali sme na mesiace júl a august študenta strednej školy, ktorý už vo februári dovršil vek 18 rokov.
Môžem ho považovať za normálneho zamestnanca a môže teda pracovať aj nadčas ??? Pýtam sa či pri zamestnaní nie sú nejaké obmedzenia.
ĎAkujem za odpoveď.
Jara
13.06.08,06:49
Podľa toho, či ste ho zamestnali na dohodu alebo na pracovnú zmluvu. Ak na pracovnú zmluvu na dobu určitú na 2 mesiace tak je to dospelý človek a beriete ho ako riadneho zamestnanca. Ak na niektorú z dohôd tak sú tam obmedzenia v počte hodín...
petacuckova
25.06.08,09:56
Pri typovaní tohto nového zamestnanca do systému som zaškrtla kolonku študent a pri prezeraní výplatnej pásky som zistila, že v takomto prípade platí len zdravotné poistenie. Teraz neviem. Má platiť všetky odvody, keď má už 18 rokov, či len zdravotné ? Ďakujem.
Zoltán Kovács
25.06.08,10:05
Pri typovaní tohto nového zamestnanca do systému som zaškrtla kolonku študent a pri prezeraní výplatnej pásky som zistila, že v takomto prípade platí len zdravotné poistenie. Teraz neviem. Má platiť všetky odvody, keď má už 18 rokov, či len zdravotné ? Ďakujem.

Stále nevieme či je na hlavný pracovný pomer, alebo len na dohodu o brigádnickej práci študenta, resp. dohodu o vykonaní práce, alebo na dohodu o pracovnej činnosti.
petacuckova
25.06.08,10:09
Pracovný pomer na dobu určitú.
Zoltán Kovács
25.06.08,10:09
Podľa mňa v tom prípade sa má platiť aj do SP, tak ako za ostatných zamestnacov.

Ale nech sa ešte niekto vyjadrí.
petacuckova
25.06.08,10:13
A kedy sa prosím Ťa platí len do zdravotnej poisťovne. Doteraz sme totiž študentov neprijímali.
Jara
25.06.08,10:25
Urob mu DoBPČ a platiš len ty do sociálky GF a UP a on daň. Môže podpísať vyhlásenie a daš mu odpočit. položku a možno ani daň mu nevyjde. Je potrebné doložiť potvrdenie o návšteve školy, že je študent. Bližšie si pozri do vyhľadavača, je tu všetko rozobrané...