janajal
14.06.08,06:59
Dobrý deň! Chcela by som sa opýtať, že ak sa chcem prihlásiť na cudzí jazyk podľa Projektu doplňujúceho kvalifikačného vzdelávania, či môže riaditeľka moju žiadosť zamietnuť? Dôvodom je, že dve kolegyne stacia, nemal by kto zastupovať a nemala by ich z čoho platiť.Každá z nás sa hlási na iný cudzí jazyk a spĺňame aj ostatné podmienky.Blíži sa koniec roka a uzávierka prihlášok a ja neviem, či mám alebo nemám nárok žiadať od riaditeľky podpis prihlášky.
ZlaticaB
17.06.08,10:22
No ak riaditeľka posúdi, že taký cudzí jazyk nebude potrebovať tak právo na to má.
janajal
17.06.08,14:49
Hm, takže asi smola...:(
Aj tak -ďakujem za info!:)
legolas
29.06.08,05:09
Dobrý deň! Chcela by som sa opýtať, že ak sa chcem prihlásiť na cudzí jazyk podľa Projektu doplňujúceho kvalifikačného vzdelávania, či môže riaditeľka moju žiadosť zamietnuť? Dôvodom je, že dve kolegyne stacia, nemal by kto zastupovať a nemala by ich z čoho platiť.Každá z nás sa hlási na iný cudzí jazyk a spĺňame aj ostatné podmienky.Blíži sa koniec roka a uzávierka prihlášok a ja neviem, či mám alebo nemám nárok žiadať od riaditeľky podpis prihlášky.

Vieš čo? Ja by som na Tvojom mieste si tu prihlášku dal potvrdiť riaditeľke veď na tom nič nestratíš. Na druhej strane ak Ti nevyhovie tak aspoň budeš mať onedlho argument/ myslím schválenie nového školského poriadku/, že to bolo potrebné pretože sa budú znižovať počty žiakov v triedach a tým bude potrebné zvýšiť aj počty vyučujúcich, alebo aspoň úväzkov. ;)
janajal
30.06.08,11:59
Medzičasom som napisala na statpedu, ako mam postupovať. Dostala som odpoveď, že prihlášku poslať mám, len uviesť, že podpísať mi odmietli. Tak som urobila, čo bude ďalej, uvidim.;)