SAIVI
17.06.08,08:13
Prečo sa mi vymažu prijaté správy po prečítaní zo schránky doručenej pošty v Outloocku? ...už som pozerala nastavenia či tam nemám niečo zaškrtnuté...ale nič som zatial nenašla :mee:
mpca
17.06.08,06:26
mnoo,, mozno sa nevymazu len mas nastavene triedenie sprav podla zleho kriteria,,, klikni si na hlavicku stlpca "Prijate" a mali by sa po jednom alebo dvoch klikoch zobrazit..
SAIVI
17.06.08,06:32
máme novozriadenu emailovu adresu so schránkou a mám celkom prázdnu prijatú poštu. Ked mi niečo príde a prečítam to, vyjdem z toho von a pri najbližšom otvorení je schránka prázdna : ( . Odoslaná pošta mi tam v poriadku zostáva.
Chobot
17.06.08,06:37
máme novozriadenu emailovu adresu so schránkou a mám celkom prázdnu prijatú poštu. Ked mi niečo príde a prečítam to, vyjdem z toho von a pri najbližšom otvorení je schránka prázdna : ( . Odoslaná pošta mi tam v poriadku zostáva.

Pozri ako máš nastavenú automatickú archiváciu v zložke Možnosti na záložke Ďalšie.
mpca
17.06.08,06:38
tak potom su asi nastavene pravidla pre postu (nastroje - pravidal pre spravy - posta), ,ak tam niejake su tak ich odstran,,,,
SAIVI
17.06.08,06:45
dakujem. hladám, ale nemám tam záložku "dalsie" : (
...mam tam všeobecné, čítanie , potvrdenia, odosilanie, vytvorenie, podpisy, zabezpešenie, pripojenie, údržba.
duves
17.06.08,06:48
Nie co "vymazalo", mozno nejaky adresar, kde sa imlicitne maju ukladat a zalohovat spravy. A teraz to MS Outlook nevie najst.
Chobot
17.06.08,07:06
dakujem. hladám, ale nemám tam záložku "dalsie" : (
...mam tam všeobecné, čítanie , potvrdenia, odosilanie, vytvorenie, podpisy, zabezpešenie, pripojenie, údržba.

Ja mám Outlook 207, ty máš asi staršiu verziu. Musíš to hladať v nastaveniach, možno v inej záložke. Ale určite tam niekde bude Automatická atrchivácia.
SAIVI
17.06.08,07:09
tak potom su asi nastavene pravidla pre postu (nastroje - pravidal pre spravy - posta), ,ak tam niejake su tak ich odstran,,,,
...nama zaškrtnuté žiadne pravidlá :(
KvetkaK
17.06.08,07:12
Skúsim Ti aj ja pomôcť, niečo som našla. Daj si hore na lište "zobraziť" potom "aktuálne zobrazenie" a tam ďalej je možnosť "zobraziť všetky správy". Máš to zaškrtnuté?
SAIVI
17.06.08,07:14
ánoooo dakujem bolo to ono:)
KvetkaK
17.06.08,07:19
ánoooo dakujem bolo to ono:)
Som rada, že som pomohla. ;)
duves
17.06.08,07:52
Nastavenie adresara pre MS Outlook 2002:
Nastroje - Možnosti - Nastavenie pošty-Datové súbory aplikácie outlook