anaj555
17.06.08,08:38
Ahojte poraďáci,

potrebujem pomoc pri výbere firmy - firiem (jednotlivé partie) na vybudovanie podkrovia - zdvihnutie múrov, komplet novy krov, strešná krytina, odkvapový systém, okná, schodisko, proste všetko čo do nového podkrovia patrí...projektanta, architekta, stavebný dozor, statika. Som z Bratislavy.

ďakujem.
anaj555
17.06.08,11:34
nikto?
anaj555
24.07.08,07:59
posúvam
lilana74
25.07.08,09:53
Ahoj pred rokom mi vyhorel dom a môžem ti povedať že som si myslela že ma nič horšie nemôže stretnúť,to som ešte netušila že nočná mora v podobe firiem ktoré na rekonštrukcii pracovali ma len čaká...Ked už som hádzala flintu do žita náhodou som sa dopočula o malej firmičke,povedala som si že naposledy skúsim a musím priznať,že som bola dosť skeptická,najme ked sa mi ako majiťeľ predstavil mladý chalanisko...dnes už bývam a musím povedať klobúk dole,navrhol mi malé zmeny,ktoré v konečnom dôsledku vyšli lacnejšie,prekvapil ma cenou a profesionálnym prístupom ale najme odborným prevedením práce.Ak môžem tak vrele odporučujem.Ak by ste chcela na neho kontakt rada vám ho dám
IvankoH
26.01.10,11:33
Dobry den,

precital som si Vas prispevok, bolo by mozny kontakt na tu firmu poslat aj mne? dakujem
Vlado 21
29.01.10,19:02
Ak máte záujem o kompletné zrealizovanie rekonštrukcie vášho podkrovia môžte sa na nás nakontaktovať wwwatypickestolarstvosk
Dakujem
jozka1233
16.02.10,13:39
Ahojte poraďáci,

potrebujem pomoc pri výbere firmy - firiem (jednotlivé partie) na vybudovanie podkrovia - zdvihnutie múrov, komplet novy krov, strešná krytina, odkvapový systém, okná, schodisko, proste všetko čo do nového podkrovia patrí...projektanta, architekta, stavebný dozor, statika. Som z Bratislavy.

ďakujem.
zavolaj stavebnu firmu barkoci 0914228391 lacno a kvalitne