verenka@azet.sk
17.06.08,10:49
Pekní dník želám! Potrebujem poradiť. Nad hornou perou tesne pod nosom mám boľaví a aj nepríjemne vzhľadný fliačik. ( Fľak) mám to už 3 deň.Kolegyne vravia Herpes. Viem, že býva na perách ale nad perou? Mala som aj nádchu a možno nejaký vírus. čo pomôže na toto čudo? máte skúsenosti s niečim podobným? Ďakujem za rýchlu odpoveď.
lepka
17.06.08,08:53
Môže to byť herpes skús ZOVIRAX,ale zaberá iba na začiatku,ale neskôr zaberá Herpesin,masť aj tabletky,ale neviem či sa to dá kúpiť mala som ten Herpesin na predpis od kožnej lekárky
Bionda
17.06.08,11:26
Už sa tu o tom kdesi písalo, ale ten Herpík je fakt dobrý, len nešúchať ale len pritlačiť.
wagner
17.06.08,17:11
Ja mám odskúšané natrieť zubnou pastou - vysuší to.Tiež zvyknem používať framykoinový zásyp, ktorý ho vysuší a zatvorí.:)
verenka@azet.sk
18.06.08,07:12
Ďakujem všetkým!
motylik7
18.06.08,07:40
verenka ak to máš naozaj herpes a nič na symptóm (teda prejav na koži) ti nezaberie, na jednej stránke, ktorú tu nebudem radšej menovať je veľa rôznych domácich spôsobov od výmyslu sveta. Ak budeš potrebovať, napíšem ti súkromne tú stránku alebo ti to skopčím a pošlem.
Ale riešenie to aj tak nie, len dočasné potlačenie príznakov. POsilni si imunitu a vyčisti pečeň dievčatko.
verenka@azet.sk
19.06.08,06:23
Veľmi pekne ďakujem tá stránka by sa mi určite zišla. a posiľniť imunitu ako všeličo sa o tom rozpráva. veľmi by som chémiu do seba nepchala. Ale to sa mi zdá najpohodlnejšie. Ak môžem poprosiť motýlik7 rada by som tú spomínanú stránku navštívila. a nielen pre seba. ešte raz ďakujem!!
verenka@azet.sk
19.06.08,06:27
Veľmi pekne ďakujem za pomoc. Ak môžem poprosiť motylik7 rada by som navštívila tú spomínanú stránku. určite by mi pomohla aj v iných problémoch.ešte raz vďaka!
verenka@azet.sk
19.06.08,06:35
Pekne ďakujem, za pomoc. určite sa mi zíde navštíviť spomínanú stránku. To nie je zlý nápad posilniť imunitu. Ak môžem poprosiť motylik7, pošli mi adresu. ešte raz vďaka.