damati
17.06.08,15:54
Ahojte,
viem že ku kúpeľom je toho na porade už dosť. Ale chcem vas poprosiť o nejaké čerstvé skúsenosti z pohybových alebo klimatických kúpeľov, lebo situácia v nich sa mení a potom si človek nevie vybrať. Pozerala som napr. info k Skleným Tepliciam, no teda podľa hodnotení klientov nič moc.
Ďakujem za všetky postrehy.
ppaalloo
18.06.08,18:32
V apríli sme boli v Turčianskych Tepliciach,výborná kupelná starostlivosť,príjemný personál,perfektné ubytovanie,čistota,stravovanie.Doporučujem hotel Veľká Fatra,Aqa,dobré ceny
drobeceva
19.06.08,04:19
Pred troma týždňami som sa vrátila z Bojníc.
Ubytovanie v pohode,personál milý, ochotný, procedúry O.K., prostredie krásne, k tomu všetkému sme si užili celý čas krásne počasíčko. Uvažujem, že ešte raz sa tam vrátim.
vema
19.06.08,04:48
V apríli sme boli v Turčianskych Tepliciach,výborná kupelná starostlivosť,príjemný personál,perfektné ubytovanie,čistota,stravovanie.Doporučujem hotel Veľká Fatra,Aqa,dobré cenyJa som bola v Trenčianských Tepliciach aj v Turčianských Tepliciach. V Trenčianských T. lepšie a viac procedúr, strava nič moc, ubytovanie celkom dobré. V Turčianských Tepliciach menej procedúr, ubytovanie vynikajúce a strava fantastická.
ppaalloo
19.06.08,09:44
Ja som bola v Trenčianských Tepliciach aj v Turčianských Tepliciach. V Trenčianských T. lepšie a viac procedúr, strava nič moc, ubytovanie celkom dobré. V Turčianských Tepliciach menej procedúr, ubytovanie vynikajúce a strava fantastická.
V Turčianskych Teplliciach nie je problém doplatiť si ďaľšie procedúry.
Modroocko
26.06.08,08:01
Ja mám skúsenosti z týchto kúpeľov:
Rajecké Teplice -Luxus, pohoda, drahota, vynikajúca strava aj ubytovanie, personál príjemný, kopec Arabov, trochu mi vadilo len, že tekuté mydlo v dámskych sprchách dopĺňali chlapi a v pánskych zase ženy. A mala som pocit, že maséri si tiež z príchodzích kúpeľníkov vyberali - mne sa ušli samí chlapi maséri a manželovi zase ženy masérky. Náhoda??? :-)
Bardejovské kúpele - záleží od ubytovania, tam sa dá naozaj vyberať podľa ceny od nižšieho štandardu až po ten vyšší, podľa toho máš aj kvalitu ubytovania, so stravou to tam bolo horšie, nabudúce by som volila stravovanie niekde mimo kúpeľného domu. Procedúry aj prístup ľudí bol v poriadku, povedala by som, že boli naozaj ochotní a nápomocní, nemôžem sa sťažovať. Prostredie je tam nádherné, v blízkosti kúpeľov je aj skanzen a kino, aj v meste Bardejov je čo obdivovať.
Dudince - vynikajúci pomer cena-kvalita. Hlavne so stravou som bola mimoriadne spokojná. Oproti iným kúpeľom sa mi ale zdalo, že ponúkajú menej procedúr - zase na druhej strane je to zohľadnené aj v cene. Mestečko je príjemné, majú tam aj Aqaupark.
Vyšné Ružbachy - tak tam som bola už dosť dávno, keď sa kúpele čerstvo pripravovali na obnovu ubytovacích komplexov, v tom čase to nebolo bohviečo, ale na spanie to stačilo. Predpokladám, že odvtedy sa to už aj zmenilo k lepšiemu, takže asi aj ceny upravili smerom hore, vtedy to bolo príjemné prekvapenie pre peňaženku. Tam by som odporučila ísť v zime, sú tam vynikajúce podmienky na lyžovanie. A v miestnej krčmičke v parku robili vynikajúce halászlé. Prístup ľudí bol štandardne dobrý, ale keďže tam bolo veľa zahraničných (poľských, ruských) hostí a malá kapacita, bol problém s načasovaním procedúr. Niekedy sme museli brať aj časy, ktoré nám kolidovali s časom stravy a potom sme sa naháňali, niekedy sme mali procedúry rozdelené a nemohli sme ísť spolu celá rodinka, ale vtedy sme dostali takú informáciu, že sme si procedúry prišli dohodnúť neskoro. Takže, ak tam pôjdeš, zlož v izbe kufre a utekaj si dohodnúť procedúry, nenechávaj to na neskôr. A varili tam výborne.
Modroocko
26.06.08,08:06
V Turčianskych Teplliciach nie je problém doplatiť si ďaľšie procedúry.

Ja myslím, že s týmto nie je problém v žiadnych kúpeľoch. Je to dokonca pre kúpele výhodnejšie, keď im platia samoplatcovia a nie poisťovne.
RADKA11
27.06.08,17:13
Ja som bola v Piešťanoch po operácií chrbtice ubytovanie nič moc,čistota tiež nič moc a WC a sprcha spoločná pre 7 izieb. Bola som ubytovaná v Pro-Patrii. Strava podľa toho aký kuchár mal smenu niekedy sa to nedalo jesť vôbec,ale samoplatcovia a hlavne cudzinci to bolo niečo úplne iné. Procedúry mi veľmi zhoršili zdravotný stav,keď som bola po 2 týždňoch lekárke nahlásiť že mám bolesti odpovedala mi že existujú lieky od bolesti.Po návrate domov ma museli operovať znova. Aj teraz mám nárok ne liečenie ale už nikdy viac.Napriek týmto skúsenostiam mi zostanú super spomienky na kúpeľnych spolutrpiacich a Piešťany.Po 2 tyždňoch môjho pobytu prišiel za mnou aj manžel ktorý si pobyt hradil /samozrejme bez procedúr inák by sme to finančne nezvládli/ a po 15 rokoch manželstva sme mali akože svadobnú cestu.
maria.n
30.06.08,12:28
Ja som bola niekoľkokrát v Trenčianskych Tepliciach, potom v Dudinciach a Piešťanoch. Mne osobne sa najviac páčilo v Tr. Tepliciach, okrem procedúr sa tam dá ísť poprechádzať, príjemné mestečko, aj tento rok sa tam ešte chystám. Mne osobne vyhovuje, ak procedúry nie sú v jednej budove, je to pestrejšie a príjemnejšie.