ma-ta
18.06.08,11:58
mam taky problem, na prednom zube sa mi urobil kaz, ktory tam mam uz dlhsie a teraz sa mi z neho este aj odlomilo. Chcela by som si to dat osetrit, ale neviem co ma to bude stat a ku akej doktorke by som mala ist. Mam svojho zubara ale tan mi povedal ze sa s tym nic neda robit. Prosim poradte mi niejaku dobru doktorku z Prešova a čo by to stalo približne. Prehliadku by som mala mat, ale napiste mi ceny aj bez prehliadky aj s nou . prosim poradte Dakujem
wayan
18.06.08,19:32
Ahoj,ja mam super zubarku,ibaze je sukromna a je totalny expert na vsetko...dokonca ma aj zahranicnych solventnych klientov...prednasa na univerzitach atd....no zuby da dokopy akekolvek.....DR.Kovalova...ak mas zaujem napis,poslem t.c....bezna prehliadka plus rtg a ustna hygiena cca 1500sk,dalsie zakroky podla velkosti kazov ale do 1000sk,vrelo odporucam, ja som nadmieru spokojna aj cez tie ceny
bebka2
21.06.08,17:31
Ahoj, to teda nechápem, že sa s tým nedá nič robiť. Ja mám tiež dobrú zubárku, robí na Odborárskej ZŠ- MUDr. Tóthová, má aj dobé ceny , biela blomba vpredu- okolo 250;Sk. B.
alaya1
22.06.08,02:54
No som udivena z tych cien, ktore uvadzate. MUDR. Kovalova je najdrahsia zubna lekarka v okrese, to ze prednasa na VS neznamena, ze je dobra lekarka, skor je dobra podnikatelka, staci sa pozruet na jej vozovy park. Je draha, ze az....
A este som nepocula, zeby biela plomba stala na prednom zube v sucasnosti 250sk, ved tolko nestoji ani vlozka do zuba.,m To nie je mozne. JJa mam zubneho lekara v PORS pri stanici, nie je lacny, taky bezny priemer, ale pracu ma 100%.Ambulancia klimatizovana, v cakarni hra prijemna hudba, to vsetko- rezia takej ambulôancie nieco stoji, nie vzdy najlacnejsie je aj nejlepsie
NIE SME TAKI BOHATI,ABY SME SI KUPOVALI LACNE VECI
Gabhus
22.06.08,03:46
No, mne zubár povedal, že na prednom zube je nárok na bielu plombu bez príplatku /aký materiál - to presne neviem, nie som zubár, ale biela/ - aj mi ju robil, platila som 250.- SK. Pritom je to revízny zubár jednej zdravotnej poisťovne. Tá citovaná pani - no comment, chodila k nej kolegyňa.