ifcina
18.06.08,09:33
Pekny den,
neviem ci pisem dobre, ako prispievatel som tu novacik.
Chcela by som sa opytat, ci je mozne povazovat v pracovnej naplni za plnenie uloh nadriadeneho:
pracu s korunovou a valutovou pokladnou vratane ich kompletneho uctovania, inventur a uzavierok bez hmotnej zodpovednosti, dalej kompletnu personalnu pracu vratane poistovni, vzdelavania, lekarskych prehliadok a spravy socialneho fondu.
Je mozne tuto pracu odmietnut ak nie je v pracovnej naplni bez vaznejsich nasledkov? Vlastne v zmysle pracovnej naplne a org. struktury neexistuje ani nadriadeny. Pri poziadavke noveho prac. zaradenia a naplne bol pracovnik odbity.... ale preco pracovat ilegalne? Dakujem za rady.
ifcina
18.06.08,15:39
Pekny den,
uz som raz pisala, nie som si ista ci spravne:)
Chcela by som sa opytat, ci je mozne povazovat v pracovnej naplni za plnenie uloh nadriadeneho:
pracu s korunovou a valutovou pokladnou vratane ich kompletneho uctovania, inventur a uzavierok bez hmotnej zodpovednosti, dalej kompletnu personalnu pracu vratane poistovni, vzdelavania, lekarskych prehliadok a spravy socialneho fondu.
Je mozne tuto pracu odmietnut ak nie je v pracovnej naplni bez vaznejsich nasledkov? Vlastne v zmysle pracovnej naplne a org. struktury neexistuje ani nadriadeny. Pri poziadavke noveho prac. zaradenia a naplne bol pracovnik odbity.... ale preco pracovat ilegalne? Co by ste mi poradili prosim? Dakujem.
ifcina
19.06.08,15:55
Nikto nevie poradit?