brixa
20.06.08,08:31
ahojte poraďáci, potrebovala by som odporučiť osvedčenú firmu realizujúcu kurzy podvojného účtovníctva v BA.
Marta;)
Aiculka
25.06.08,11:53
sorry, ze to nebude priama reakcia, ale ja taktiez hladam dobru firmu, ktora ponuka kurzy PU ale v KE. viete mi poradit?
Daska
25.06.08,12:12
Aiculka
01.07.08,11:16
dakujem za radu, svokrinu kuchynu citam.. je to vynikajuca tema, resp. kurz... ja aky taky prehlad mam kedze som sa ucto ucila na OA, len prax mi chyba... potrebovala by som vediet ako sa robi ucto v praxi.. viem ze najlepsie by bolo zamestnat sa v uctovnickej firme, kde by som sa dostala do diania a tam by som uz pochopila detaily... lenze ja mam ponuku robit ucto v mojej firme a kedze som tu sama na obchodne veci,... nemama mi kto poradit, nechcem mat stresy a ja ich veru veru ovladam dobre az mi vlasy na hlave stoja... a bojim sa danu ponuku prijat...ide o firmu ktora nakupuje tovar a predava dalej, poskytuje servis, a ma asi 30 zamest...A
brixa
28.07.08,11:43
Reagujem na súkromnú správu do REDIE - kde mi ponúkla pomoc pri hľadaní kurzu podvojného účtovníctva. Dopĺňam informácie - mám záujem o podvojné účtovníctvo - začiatočníci. Som absolventkou Strednej ekonomickej školy z roku 1985, ale účtovníctvo som v praxi vlastne nerobila. Nejaký čas som robila mzdovú účtovníčku a teraz pracujem vo veľkej firme, kde robím controlingové analýzy, rozbory. Pracujem s výstupmi z finančného účtovníctva.
Asi toľko k mojej praxi.
Dostala som súkromnú správu od REDIE, ale neviem odpovedať, lebo nemám prístup k súkromným správam, tak sa pokúšam týmto spôsobom skontaktovať s REDIE ohľadne odporúčania na kurz účtovníctva, ktorý mi ponúkla. Som na porade nováčik a neviem či je ešte iná možnosť kontaktovať REDIE.
Za odpoveď ďakujem,

Marta
Kováčová.D
01.08.08,09:22
Ahoj, ja som síce ešte neabsolvovala PÚ kurz, ale chystám sa v agentúre Jaspis, kde som si robila Jednoduché ú. a bola som spokojná.
brixa
03.08.08,17:18
Ďakujem za tip, ja sa tiež zatiaľ iba chystám a zháňam nejaké referencie na dobré agentúry.
antiny
17.09.08,07:55
tiež som robila cez jaspis (ale JÚ)
ale čakala somviac ako sme sa naučili..