zuzka0104
20.06.08,09:45
Dobry den, mam problem s vypovedou pre zamestnanca, ktory je aj predseda odborovej organizacie. Po rozhovore so zamestnavatelom sa dohodli, ze dostane vypoved podla § 63 ods. 1 pism. b - nadbytocnost. Mam pocit, ze pracovnik uz dlhsie zvazoval, ze odide a teraz sa mu to hodi, lebo dostane aj odstupne. Asi som niekde citala, ze predsedovi odborovej organizacie nie je mozne dat vypoved. A este jedna otazka: Ked je dana vypoved zo strany zamestnavatela, plati aj vypovedna doba 3 mesiace a este aj odstupne vo vyske 3 mesiacov? Zda sa mi to vela...:confused:
Uz vopred dakujem za rady.
Tweety
20.06.08,08:01
Dobry den, mam problem s vypovedou pre zamestnanca, ktory je aj predseda odborovej organizacie. Po rozhovore so zamestnavatelom sa dohodli, ze dostane vypoved podla § 63 ods. 1 pism. b - nadbytocnost. Mam pocit, ze pracovnik uz dlhsie zvazoval, ze odide a teraz sa mu to hodi, lebo dostane aj odstupne. Asi som niekde citala, ze predsedovi odborovej organizacie nie je mozne dat vypoved. A este jedna otazka: Ked je dana vypoved zo strany zamestnavatela, plati aj vypovedna doba 3 mesiace a este aj odstupne vo vyske 3 mesiacov? Zda sa mi to vela...:confused:
Uz vopred dakujem za rady.
Áno, ak odpracoval v podniku najmenej 5 rokov, VD je trojmesačná, aj nárok na odstupné je trojmesačné( ak nemáte v KZ ustanovené inú výšku)
zuzka0104
20.06.08,08:03
Ďakujem, ale neviem čo s tým, že je predseda odborov.
Tweety
20.06.08,08:03
Ďakujem, ale neviem čo s tým, že je predseda odborov.
No s tým nemám skúsenosti.:( Možno to máte ošetrené v KZ s odbormi. Skús popátrať, či to tam nie je. Ale medzi zákazom výpovede podľa §64 nie je uvedený predseda odborov.
Chobot
20.06.08,08:59
Ďakujem, ale neviem čo s tým, že je predseda odborov.

Presne tak, členovia odborového zväzu sú viac chráení pred výpoveďou, než iní zamestnanci. Je to v § 240 ZP:
(7) Zástupcovia zamestnancov sú v čase funkčného obdobia a počas jedného roka po jeho skončení chránení proti opatreniam, ktoré by ich mohli poškodzovať vrátane skončenia pracovného pomeru a ktoré by boli motivované ich postavením alebo činnosťou.

(8) Zamestnávateľ môže dať členovi príslušného odborového orgánu, členovi zamestnaneckej rady alebo zamestnaneckému dôverníkovi výpoveď alebo s nimi okamžite skončiť pracovný pomer len s predchádzajúcim súhlasom týchto zástupcov zamestnancov. Za predchádzajúci súhlas sa považuje aj, ak zástupcovia zamestnancov písomne neodmietli udeliť zamestnávateľovi súhlas do 15 dní odo dňa, keď o to zamestnávateľ požiadal. Zamestnávateľ môže použiť predchádzajúci súhlas len v lehote dvoch mesiacov od jeho udelenia.

Takže si najprv vyžiadaj písomný súhlas odborového zväzu, či toho konkrétneho zamestnanca, inak by si to ten zamestnanec mohol rozmyslieť.

Alebo ukončite PP dohodou z dôvodu nadbytočnosti, tiež bude mať nárok na 2 mesačné odstupné. Dátum skončenia dohodnete napr. na 31.8.2008, časovo je to to isté, ako keby pracoval počas VD.
jaros5
25.09.08,22:49
Alebo môže odstúpiť z funkcie;
premiko
25.09.08,23:24
....... . A este jedna otazka: Ked je dana vypoved zo strany zamestnavatela, plati aj vypovedna doba 3 mesiace a este aj odstupne vo vyske 3 mesiacov? Zda sa mi to vela.......:confused:
Uz vopred dakujem za rady.

- strasne by ma zaujmalo, ci by sa ti to zdalo vela aj keby islo o teba ........ ;)