brixa
20.06.08,09:06
Ahojte poraďáci, potrebovala by som odporučiť osvedčenú firmu vykonávajúcu kurzy podvojného účtovníctva.
Ďakujem, Marta:)
liba2
20.06.08,19:10
damati
21.06.08,11:42
Ahojte poraďáci, potrebovala by som odporučiť osvedčenú firmu vykonávajúcu kurzy podvojného účtovníctva.
Ďakujem, Marta:)
Ahojte, odborníci v PÚ
chcem sa s vami poradiť. Učím sa sama podvojné účtovníctvo a neviem či je pre začiatočníka lepšie účtovať cez počítač alebo ručne. Budem účtovať občianske združenie, ktoré rozbieha aj podnikanie a neviem sa rozhodnúť či si mám kúpiť program alebo nie.
Ďakujem za všetky rady.
liba2
22.06.08,04:48
Ahojte, odborníci v PÚ
chcem sa s vami poradiť. Učím sa sama podvojné účtovníctvo a neviem či je pre začiatočníka lepšie účtovať cez počítač alebo ručne. Budem účtovať občianske združenie, ktoré rozbieha aj podnikanie a neviem sa rozhodnúť či si mám kúpiť program alebo nie.
Ďakujem za všetky rady.Je to individuálne. Závisí aj od počtu spracovávaných dokladov.
Ale práca s účtovným programom ti šetrí čas.
Dobrý účtovný program ti v mnohých prípadoch nedovolí urobiť chybu, ktorú pri ručnom spracovávaní ani nezbadáš.
Už sme tu riešili túto otázku, väčšina je za prácu s programom.
Osobne by som ručne účtovníctvo nerobila ani malej firme. Veď existujú programy ktoré si môžeš stiahnuť bezplatne - pre malú firmu ti na začiatok postačia.
KEJKA
22.06.08,09:51
občianske združenie môže účtovať v JU - nato stačí excel.
brixa
24.06.08,16:38
Ďakujem veľmi pekne za vynikajúci tip na svokrinu kuchyňu, je to veľmi zaujímavé čítanie. Momentálne sa tým prehrýzam. Ešte raz vďaka.:)