Jozef Mihál
20.06.08,09:43
Pozývam Vás na trojdňové semináre


MZDY 2008

spojené s relaxom v 4* hoteloch a to:

16., 17., 18. septembra 2008 hotel Kaskády, Sielnica pri Zvolene http://www.hotelkaskady.sk/

a

30. septembra, 1. a 2. októbra 2008 hotel Hubert, Gerlachov/Tatranská Polianka http://www.hotel-hubert.sk

Program:

Zákon o sociálnom (http://www.porada.sk/t16136-zakon-o-socialnom-poisteni-po-novele-555-2007-ucinnost-od-1-januara-2008-a.html) poistení
Zákon o zdravotnom (http://www.porada.sk/t16146-zakon-o-zdravotnom-poisteni-od-01-01-2008-a.html) poistení
Zákon o dani z príjmov
Prechod na Euro v mzdovej účtárniDozviete sa všetko o daniach a odvodoch vo vzájomných súvislostiach a kontexte navzájom často protichodne znejúcich predpisov. Tipy a triky ako optimalizovať odvodové zaťaženie zamestnanca, zamestnávateľa či živnostníka. Pretože horúcou témou na jeseň 2008 bude prechod na Euro, celým programom sa bude prelínať táto dôležitá téma.

Chystá sa najlepší seminár za posledné roky. Rezervujte si včas svoje miesto, počet účastníkov je z priestorových dôvodov obmedzený na 50 (Kaskády) a 100 (Hubert).

Cena za seminár:

Len školenie 1 deň = 1100 Sk + DPH
Len školenie 3 dni = 3000 Sk + DPH
Školenie 3 dni + ubytovanie 2x + raňajky, obed a večera 2 dni = 8400 Sk + DPH = 9996 Sk s DPH

Zľavnená cena pre používateľov encyklopédie www.drak.porada.sk (http://www.drak.porada.sk):

Len školenie 1 deň = 900 Sk + DPH
Len školenie 3 dni = 2100 Sk + DPH
Školenie 3 dni + ubytovanie 2x + raňajky, obed a večera 2 dni = 6900 Sk + DPH = 8211 s DPH

Prihláška bude k dispozícií v tejto téme začiatkom júla 2008.
Jozef Mihál
30.06.08,18:40
Prihlášku na seminár MZDY 2008 nájdete tu - v prílohe.

Ak prílohu neviete otvoriť, vyžiadajte si prosím prihlášku e-mailom na adrese reliaba(Z)gmail.com
Šadar
17.07.08,07:48
Kto a kde idete na tento seminar??? Rada by som sa stretla s nejakymi pordakmi, a neviem sa rozhodnut kde poslat prihlasku
Nadena
22.07.08,09:03
P.Mihál, a Bratislava?
Nadena
22.07.08,09:05
P.Mihál, odhliadnuc od prostredia, v ktorom sa koná školenie, nevadilo by mi keby sa konalo podobné s tou istou obsahovou náplňou v Bratislave napr. v hoteli Dome športu, ktorý sa isto nedá porovnať s hore uvedenými. Ale ide o obsahovú náplň.
Jozef Mihál
22.07.08,09:21
Pozor: seminár v hoteli Kaskády, v termíne 16.9.-18.9.2008 je už vypredaný.
Nadena
22.07.08,10:06
Jedna z ideí, na ktorých sú postavené trojdňové semináre MZDY 2008, je ich konanie v zaujímavom prostredí mimo Bratislavy. Aj tým sa dosiahne výnimočnosť tejto akcie, preto neplánujem zopakovať seminár "MZDY 2008" v Bratislave.

Ale nikdy nehovor nikdy.


Ok, výnimočnosť prostredia...
Myslím že aj v Blave by sme našli nejaké výnimočné miesta, napr. Kačín alebo Čuňovo, či nový hotel pri Draždiaku. Čo vravíte p. Mihál?
Nadena
22.07.08,12:44
OK, ale ferrari si kúpia len tí, čo na neho majú.
DanielaSL
22.07.08,12:58
Kto a kde idete na tento seminar??? Rada by som sa stretla s nejakymi pordakmi, a neviem sa rozhodnut kde poslat prihlasku

Tak to vyzerá, že sa prihlásim...hotel Hubert.:) Rada by som tiež stretla poraďákov, ktorých nepoznám..ale aj ktorých poznám.;)
Jozef Mihál
22.07.08,18:55
Pre nerozhodnutých: V hoteli Hubert na Vás čaká okrem školenia i jeden večer v slovenskej reštaurácií "U Tinkera", k pečenému prasiatku bude vyhrávať ľudová hudba.
Misicka21
23.07.08,08:30
A mzdy musíme robiť všetci (samozrejme, ktorý to majú v náplni práce:rolleyes:)
Jozef Mihál
24.07.08,05:28
Informácia o doprave na seminár v hoteli Hubert.

Ak sa rozhodnete cestovať na seminár vlakom, k dispozícií máte z Bratislavy IC Kriváň, s odchodom v utorok 30.9. o 5:40. Príchod do Popradu 9:45, vlak stojí v Trnave, Trenčíne, Žiline a Liptovskom Mikuláši.

Z Košíc môžete cestovať vlakom Dargov, odchod z Košíc 8:15, príchod do Popradu 9:32, prípadne IC Košičan, odchod z Košíc 8:39, príchod do Popradu 9:50.

Podľa potreby zabezpečíme z Popradu odvoz do hotela Hubert (nachádza sa medzi Gerlachovom a Tatranskou Poliankou).

Kvôli doprave sa prvý deň, teda 30.9., program začne až o 10.30, takže pri využití vyššie uvedených spojov nič nezmeškáte.
ludmila12
29.07.08,07:54
Tiež ma zaujalo toto školenie ale keďže sme tu aj zamestnanci menej platiacich zamestnávateľov napr.štátny zamestnanci, ktorým to zamestnávateľ nezaplatí a z platu si to tiež nemôžem dovoliť je to školenie určené len pre solventnejších.Neverím, žeby sa v Bratislave neprihlásilo dostatok ľudí ktorí by priamo dochádzali každý deň / istotne nie z dôvodu žeby im nepadlo dobre školiť sa v peknom prostredí a nehovoriac o tom osobne sa stretnúť s poraďákmi,viem si predstaviť tú úžasnú atmosféru/ ale skúste myslieť aj na nás pán Mihál. Nežiadala by som Vás o to keby som si nevážila vaše prednášky a od kedy som bola prvý raz na Vašej prednáške podarilo sa mi presvedčiť zamestnávateľa aby mi predplatil DRAKA,keďže máme len čiastočne obmedzený prístup na internet aj sprístupnenie tejto stránky, a odporučila som ho množstvu ľudí a chodíme už len na Vaše prednášky nemali by ste nás odsunúť bokom, ďakujem za pochopenie Ludka

Ok, výnimočnosť prostredia...
Myslím že aj v Blave by sme našli nejaké výnimočné miesta, napr. Kačín alebo Čuňovo, či nový hotel pri Draždiaku. Čo vravíte p. Mihál?
ludmila12
29.07.08,09:59
ďakujem

Opakujem čo som medzitým vymazal: nikdy nehovor nikdy.
DanielaSL
29.07.08,10:18
Dovolím si ešte raz upozorniť, že prihlášky do hotela Hubert sa zbiehajú veľmi rýchlym tempom - k dispozícií je posledných 10 miest.

V utorok, stredu - budem musieť prihlášky uzavrieť. Ak ešte váhate, neváhajte, tento príspevok nie je "obchodnícky trik" ale realita.

Jozef prosím ťa, drž mi jedno miesto..mám prihlášku vypísanú, pripravenú k poslaniu, ale momentálne som mimo kancelárie. Dostanem sa tam najskôr až zajtra. Ale určite sa prihlasujem do Huberta. Dík.
Šadar
29.07.08,13:19
Jozef prosím ťa, drž mi jedno miesto..mám prihlášku vypísanú, pripravenú k poslaniu, ale momentálne som mimo kancelárie. Dostanem sa tam najskôr až zajtra. Ale určite sa prihlasujem do Huberta. Dík.

Dani uz mame ubytko spolu zarezervovane...:rolleyes:;):D
Ajuška
29.07.08,19:10
Dani uz mame ubytko spolu zarezervovane...:rolleyes:;):D
mimotemy...do trojky v objednávke nebolo...:cool:...takže mi stále chýba spolunoclažník...:D...
Jozef Mihál
29.07.08,19:21
mimotemy...do trojky v objednávke nebolo...:cool:...takže mi stále chýba spolunoclažník...:D...
Dá sa vybaviť ubytovanie aj v trojke, stačí povedať.
Ajuška
29.07.08,19:53
Dá sa vybaviť ubytovanie aj v trojke, stačí povedať.

mimotemy...:D...tam som viacej sama ako v "dvojke"... ani nechwaaapem...:rolleyes:...
Šadar
30.07.08,10:30
Dá sa vybaviť ubytovanie aj v trojke, stačí povedať.

mimotemy to uz ale zavana temou vhodnou len po 22,00 :D
Biskupský úrad ZD ECAV
30.07.08,10:53
Dobrý deň,
chcela by som sa prihlásiť na seminár. Prihlášku som však nenašla. Ako mám postupovať?
Ďakujem za odpoveď
Jozef Mihál
03.08.08,09:42
Pre vašu informáciu, hotel Hubert je na 8.-mom mieste medzi najlepšími hotelmi a penziónmi na Slovensku podľa ročenky TREND top reštaurácie a hotely 2008 http://www.etrend.sk/relax/hotely/najlepsie-hotely-a-penziony-na-slovensku/42188.html#qst2

Jeho hodnotenie podľa TRENDu si môžete prečítať tu: http://www.etrend.sk/relax/hotely/hotel-hubert-vital-resort/41896.html?brief=yes&parent_page_id=39463
Emwa
04.08.08,13:13
Prajem pekny den,
p. Mihal, neuvazujete o takej moznosti, ze cele skolenie /po zaplateni potrebnej ciastky/ spristupnite aj na internete v bloku SKOLENIA. Nie kazdy
ma moznost odist z bydliska na tri dni.
Ak by bola taka moznost, hned sa hlasim.
dakujem
dobsony
04.08.08,15:03
Ďakujem za Váš záujem ale nie, v danom momente nie.
To je škoda, aj ja by som hneď prihlásila na videoškolenie , ale dúfam že aj to bude nijako vyriešené.
Jozef Mihál
04.08.08,17:57
Po prvé, "MZDY 2008" nie je "obyčajný" seminár. Po druhé, sledovať 15 hodín videa by Vás asi nebavilo. Po tretie, pečené prasiatko s ľudovou hudbou a super wellness sa cez video užívať nedá.
Šadar
05.08.08,09:33
niet nad osobny kontakt... :o
MIRKA111
05.08.08,09:51
Nie každému zaplatí šéf pečené prasiatko s pobytom, neuvažujete aj o klasických školeniach bez pobytu? Rada by som sa zúčastnila.
Jozef Mihál
05.08.08,09:54
Uvažujem ale až o rok.
Jozef Mihál
06.08.08,08:13
Pozor:

Seminár v hoteli Hubert v termíne 30.9.-2.10.2008 je už vypredaný.

Znamená to, že na oba semináre (Kaskády, Hubert) už neprijímame ďalšie prihlášky.

Je možné, že na semináre sa ešte môžete prihlásiť prostredníctvom spoluorganizujúcich agentúr, ak im zostala voľná kapacita z ich kvóty:

www.akademiaplus.sk (http://www.akademiaplus.sk) (seminár Kaskády)
www.velmax.sk (http://www.velmax.sk) (seminár Hubert)
www.sopk.sk (http://www.sopk.sk) (pobočky Košice a Poprad - seminár Hubert)

Všetkým prihláseným ďakujem za ich záujem a teším sa na zaujímavé akcie.
DanielaSL
22.08.08,06:59
Jozef prosím ťa, budú sa posielať faktúry ? Firma je platca DPH, takže by som ju potrebovala skôr ako bude seminár.
Tinika
22.08.08,07:18
Huráá, na poslednú chvíľu som sa nahlásila. Nerobila som totiž mzdy, tak som to nepotrebovala, aj kěď som o tom školení vedela. A v pondelom mi šéf zahlásil, že budem robiť aj mzdy, tak som povedala ok, ale chcem ísť na seminár. Kedže tu robím na živnosť bolo mi jasné, že to nezaplatí, ale nakoniec ideme na polovicu. Aj to je úspech, keďže ani mzdárke, ktoré je na zmluvu to neplatí. Idem len ja. Tak sa tešíííím.
Tinika
22.08.08,07:23
mimotemy...do trojky v objednávke nebolo...:cool:...takže mi stále chýba spolunoclažník...:D...

Dobrý, ja tiež idem sama, lebo sme 3 a nemám spolubydlíci. Xii

Mimochodom aj ja by som rada sa osobne stretnúť nejakých ľudkov z porady.:)
Tinika
22.08.08,07:25
Dá sa vybaviť ubytovanie aj v trojke, stačí povedať.

Fakt?? Prosím a kde sa to dá??? Ďakujem

A tá doprava z Popradu je aktuálna?
Jozef Mihál
22.08.08,07:27
Jozef prosím ťa, budú sa posielať faktúry ? Firma je platca DPH, takže by som ju potrebovala skôr ako bude seminár.
Faktúry tým, čo už za seminár zaplatili, boli zaslané, sú prázdniny, tak to dlhšie trvá. Poslednú takúto kôpku faktúr som práve podpísal, čoskoro vyrazia k svojim adresátom.
Jozef Mihál
22.08.08,07:30
Fakt?? Prosím a kde sa to dá??? Ďakujem
Ak chcete bývať v trojke, stačí napísať email na našu adresu reliaba(ZAVINAC)gmail.com kto a s kým a pripravíme to.
Tinika
22.08.08,08:43
A tá doprava z Popradu?
Stina
22.08.08,09:11
Prajem Vám všetkým prihláseným úspešné absolvovanie seminára, príjemný pobyt a veľa pekných zážitkov.
(Keďže mi seminár neschválili, tak Vám všetkým ticho závidím.)
Majte sa tam krásne...
Jozef Mihál
22.08.08,10:09
A tá doprava z Popradu?
Viď príspevok č.12, ozvite sa, ako a kedy prídete a či potrebujete odvoz z Popradu do hotela.
Tinika
22.08.08,10:28
Viď príspevok č.12, ozvite sa, ako a kedy prídete a či potrebujete odvoz z Popradu do hotela.

Ak pôjdem autobusom, tak v Poprade by som mala byť 9:20. Ale autobus do Tatr. Polianky ide až 10:10, čo je neskoro. Jedine, že by sa tam dalo ísť ešte tou tatranskou električkou.

Ako pozeram, tak aj ta električka ide neskoro, alebo potom veľmi skoro ale len do Smokovca.

Dúfam, že sa ešte niekto nájde, čo bude musieť ísť z Popradu.
Jozef Mihál
22.08.08,11:41
Jedna účastníčka ktorá príde vlakom od Bratislavy do Popradu o 9.45, už ohlásila svoj záujem o dopravu, takže nie ste sama. Seminár v prvý deň začne až okolo 10.00, tak zmeškáte len minimum (nezdaniteľné).
Tinika
22.08.08,12:05
Jedna účastníčka ktorá príde vlakom od Bratislavy do Popradu o 9.45, už ohlásila svoj záujem o dopravu, takže nie ste sama. Seminár v prvý deň začne až okolo 10.00, tak zmeškáte len minimum (nezdaniteľné).

Niekde som čítala, že seminár začína o 10.30. Takže o 10? alebo 10.30?
To by bolo fajn, tak potom by som rada chcela vedieť, kam mam prísť, aby som sa mohla odviesť z Popradu.
Jozef Mihál
22.08.08,13:27
V prvom rade "oficiálne" napíšte email na reliaba(Z)gmail.com aby to nezapadlo prachom v rámci tejto diskusie. Okrem iného na Vás potrebujem mať kontakt, ako sa s Vami pred seminárom spojiť.
Tinika
22.08.08,15:29
V prvom rade "oficiálne" napíšte email na reliaba(Z)gmail.com aby to nezapadlo prachom v rámci tejto diskusie. Okrem iného na Vás potrebujem mať kontakt, ako sa s Vami pred seminárom spojiť.

Ďakujem za odpovede. Takže na seminár budeme meškať? Ešte sa budeme musieť ubytovať predtým. Tak ja idem poslať ten mail.
Jozef Mihál
12.09.08,13:38
Infomácie pre účastníkov seminára v hoteli Kaskády, 16.9.2008 - 18.9.2008 (boli všetkým zasielané e-mailom ale pre istotu aj touto formou).

Prvý deň, utorok 16.9., téma: Zákon o sociálnom poistení

Začiatok 10.30, ukončenie cca 14.30

Druhý deň, streda 17.9., téma: Zákon o zdravotnom poistení

Začiatok 8.30, ukončenie cca 14.00

Tretí deň, štvrtok 18.9., téma: Zákon o dani z príjmov, zmeny v Zákonníku práce, prechod na euro v mzdovej účtárni + ďalšie pripravované zmeny od 1.1.2009

Začiatok 8.30, ukončenie cca 14.00

Začiatky seminárov druhý a tretí deň sa upresnia dohodou účastníkov počas prvého dňa.

Prvý deň je začiatok až o 10.30 z dôvodu dopravy. Účastníci, ktorí pocestujú v smere od Bratislavy vlakom alebo autobusom, docestujú do Zvolena približne o 9.30 hod. Na vlakovej a autobusovej stanici vo Zvolene pre nich zabezpečíme odvoz do hotela Kaskády. Medzi vlakovou a autobusovou stanicou je predajňa Lidl - pred vchodom do predajne budú čakať dve autá, nahlásených na odvoz je spolu 8 účastníkov.

Pre Vašu informáciu:

Autobus z Bratislavy (autobusová stanica Mlynské Nivy) odchádza o 6.45, príchod do Zvolena je o 9.30.

Vlak z Bratislavy hlavnej stanice odchádza o 6.21, príchod do Zvolena je o 9.26.
ajobs
14.09.08,19:36
Dúfam, že obdobný itinerár tu bude aj k semináru v Huberte 30.9.-2.10.2008.
V ten prvý deň - ak hovorím aj za iných potenciálnych Košičanov - účastníkov - by som osobne privítal tiež nejakú dopravu z Popradu do Huberta, ...vlaky od Košíc prídu o 9:32 a IC o 9:50.
Ďakujem vopred organizátorovi za starostlivosť.
Jozef Mihál
15.09.08,10:54
Predbežne k semináru v hoteli Hubert.

Doprava vlakom zo smeru Bratislava - Poprad:

Odchod BA o 5.49 (EC Kriváň), Trnava 6.19, Trenčín 7.11, Žilina 8.09, Lipt. Mikuláš 9.06, príchod do Popradu o 9.45.

Doprava vlakom zo smeru Košice - Poprad:

Odchod KE o 8.15 (R Dargov), príchod do Popradu o 9.32
Odchod KE o 8.39 (EC Košičan), príchod do Popradu o 9.50

Od 9.30 - do 9.55 budeme čakať na parkovisku vedľa železničnej stanice v Poprade. Aby sme mali prehľad, kto všetko bude potrebovať odvoz, prosím informujte ma emailom na reliaba(ZAVINAC)gmail.com

Začiatok seminára prvý deň bude o 10.30 hod.
Jozef Mihál
18.09.08,19:27
Seminár MZDY 2008 v Kaskádach sa vydaril, teším sa o rok, v termíne od 28.9.2009 do 30.9.2009.
Jozef Mihál
19.09.08,09:20
Dôležité upozornenie:

Spoluorganizátori seminára v hoteli Hubert nevyčerpali celé svoje pridelené kvóty počtu účastníkov, preto si dovoľujem oznámiť, že

na seminár v hoteli Hubert, 30.9.2008 - 2.10.2008 je voľných ešte 5 miest - kompletný balík s ubytovaním.

Ak máte záujem, zašlite nám vyplnenú prihlášku čím skôr na adresu

reliaba(ZAVINAC)gmail.com

...nezaváhajte, účastníci seminára v hoteli Kaskády by vám určite potvrdili, že to stálo za to.
Šadar
20.09.08,19:10
Jozef volny je len jeden den???
Jozef Mihál
20.09.08,19:45
Ďakujem za upozornenie, opravujem predošlý príspevok.
DanielaSL
21.09.08,07:38
Predbežne k semináru v hoteli Hubert.

Doprava vlakom zo smeru Bratislava - Poprad:

Odchod BA o 5.49 (EC Kriváň), Trnava 6.19, Trenčín 7.11, Žilina 8.09, Lipt. Mikuláš 9.06, príchod do Popradu o 9.45.

Doprava vlakom zo smeru Košice - Poprad:

Odchod KE o 8.15 (R Dargov), príchod do Popradu o 9.32
Odchod KE o 8.39 (EC Košičan), príchod do Popradu o 9.50

Od 9.30 - do 9.55 budeme čakať na parkovisku vedľa železničnej stanice v Poprade. Aby sme mali prehľad, kto všetko bude potrebovať odvoz, prosím informujte ma emailom na reliaba(ZAVINAC)gmail.com

Začiatok seminára prvý deň bude o 10.30 hod.

Ja môžem ísť na seminár tiež cez Poprad.....budem mať tri voľné miesta v aute. Keby niekto potreboval odvoz, dajte vedieť. Môžem tiež čakať na tom parkovisku.
DanielaSL
21.09.08,11:12
Takže o 9.30 som na parkovisku pri stanici. Troch môžem zobrať.
ajobs
21.09.08,18:43
Takže o 9.30 som na parkovisku pri stanici. Troch môžem zobrať.

...ja prídem vlakom od Košíc o 9:32, budem rád, keď ma zoberieš.....:)
Jozef Mihál
21.09.08,18:54
Oficiálne informácie o časovom harmonograme seminára v hoteli Hubert, možnosti odvozu atď zverejním na tomto mieste zajtra - v pondelok 22.9.2008. Súčasne tieto informácie zašlem všetkým prihláseným, na ktorých máme k dispozícií emailové adresy.

Zatiaľ len toľko, že začiatok v utorok 30.9.2009 bude o 10.30 hod.

P.S. Stále je 5 voľných miest aj s ubytovaním.

http://www.hotel-hubert.sk/home.php?action=index

P.S. Skúsenosti z hotela Kaskády hovoria, že je veľký záujem o masáže. Odporúčam preto vopred si v hoteli rezervovať Váš termín. Podľa možnosti nie na dopoludňajšie hodiny.
enad
22.09.08,05:19
Ide niekto z Trnavy? Ak ano, pojdem autom a môžem niekoho zobrať. Tak sa ozvite
Tinika
22.09.08,05:56
Dobrý deň, ani ja nemám spolubývajúcu na seminár, tak prosím kto má záujem a rovnaký problém, píšte IP. Ďakujem. A tie masáže sú tiež zadarmo? Aj zábaly? A kde sa dá objednať? Ďakujem :D

Mimochodom, aj ja idem cez PP a môžem zobrať 2-3, ak sa vzadu potlačia :-), tak ak máte záujem píšte do IP kontakt a dohodneme sa kde Vás vyzdvyhnem.
Jozef Mihál
22.09.08,05:56
Informácie o časovom harmonograme seminára MZDY 2008 v
hoteli Hubert, Gerlachov, v dňoch 30.9.2008 až 2.10.2008.

Prvý deň, utorok 30.9.: Zákon o sociálnom poistení

Začiatok 10.30, ukončenie cca 15.30.

Druhý deň, streda 1.10.: Zákon o zdravotnom poistení

Začiatok 8.30, ukončenie cca 14.00

Tretí deň, štvrtok 2.10.: Prechod na euro v mzdovej učtárni + zákon o dani z príjmov + zmeny v Zákonníku práce + ďalšie pripravované zmeny od 1.1.2009

Začiatok 8.30, ukončenie cca 13.30

Začiatky seminárov druhý a tretí deň sa upresnia dohodou účastníkov počas prvého dňa.

Druhý deň seminára (v stredu) je pre ubytovaných pripravená večera v slovenskej reštaurácií "U Tinkera" - pečené prasiatko a ďalšie špeciality, ľudová hudba, tombola so zaujímavými cenami (napríklad ročné predplatné DRAK-a). Oblečenie neformálne.

Upozorňujeme, že prvý deň je začiatok až o 10.30 kvôli doprave.

Ak chcete cestovať vlakom, odporúčame Vám cestovať do žel. stanice Poprad nasledovne.

Vlak zo smeru Bratislava - Poprad:

Odchod z BA o 5.49 (EC Kriváň), ďalej Trnava 6.19, Trenčín 7.11, Žilina 8.09, Lipt. Mikuláš 9.06, príchod do Popradu o 9.45.

Vlaky zo smeru Košice - Poprad:

Odchod KE o 8.15 (R Dargov), príchod do Popradu o 9.32
Odchod KE o 8.39 (EC Košičan), príchod do Popradu o 9.50

Účastníkov seminára, ktorí pricestujú do Popradu vlakom, prípadne autobusom, budeme čakať na parkovisku medzi železničnou a autobusovou stanicou v Poprade v čase od 9.30 do 9.55. Odvoz z Popradu zabezpečíme našimi autami.

Aby sme mali prehľad, kto všetko bude potrebovať odvoz, prosím informujte nás o požiadavke na odvoz emailom na adrese reliaba(ZAVINAC)gmail.com

Ubytovanie v hoteli je zabezpečené v dvojposteľových izbách s prípadnou možnosťou jednej prístelky. Rozdelenie účastníkov do izieb musíme urobiť vopred. Ak máte požiadavku na ubytovanie s konkrétnou osobou, dajte nám to prosím vedieť.

Vieme, že niektorí z Vás uvažujete o príchode do hotela už v pondelok 29.9. a o ubytovaní z pondelka na utorok na vlastné náklady. Hotel by mal mať na noc z pondelka na utorok voľné miesta, v každom prípade bude lepšie, ak nás aj o tom vopred informujete, aby sme zabezpečili rezervácie.

Nezabudnite, že hotel Hubert má výborne zariadené wellness centrum. Odporúčame vziať si so sebou plavky a župan.

Na záver zhrniem, aké info potrebujeme od Vás:
- či potrebujete odvoz z Popradu
- požiadavky na ubytovanie s inou konkrétnou osobou
- požiadavky na rezerváciu ubytovania z pondelka na utorok

S akýmikoľvek ďalšími žiadosťami alebo nejasnosťami sa prosím obráťte na nás, formou emailu na adrese reliaba(ZAVINAC)gmail.com

prípadne telefonicky na 0907 135442

Tešíme sa na stretnutie na seminári.

P.S. Na seminár je voľných ešte 5 miest. Ak máte záujem, zašlite nám prosím prihlášku - viď príloha tohto príspevku.
Jozef Mihál
23.09.08,06:34
Dovolím si opakovane oznámiť, že na seminár v Hoteli Hubert sú ešte stále voľné 4 miesta. Ak máte záujem zúčastniť sa tejto výnimočnej akcie, prihlášku nájdete v predošlom príspevku (vyššie).
Jozef Mihál
23.09.08,18:16
Oprava: v hoteli Hubert majú hostia k dispozícií na izbách aj župany, kto nechce, nemusí si nosiť svoj.

Pripomínam, že hotel Hubert obsadzuje popredné 8.-me miesto v rebríčku slovenských hotelov podľa týždenníka TREND:

http://www.etrend.sk/relax/hotely/najlepsie-hotely-a-penziony-na-slovensku/42188.html
Jozef Mihál
25.09.08,10:01
Máme ešte 4 voľné miesta na seminár v hoteli Hubert.

Hodnotenie hotela si môžete pozrieť tu:

http://www.etrend.sk/relax/hotely/hotel-hubert-vital-resort/41896.html?brief=yes&parent_page_id=39460
DanielaSL
26.09.08,07:02
Oficiálne informácie o časovom harmonograme seminára v hoteli Hubert, možnosti odvozu atď zverejním na tomto mieste zajtra - v pondelok 22.9.2008. Súčasne tieto informácie zašlem všetkým prihláseným, na ktorých máme k dispozícií emailové adresy.

Zatiaľ len toľko, že začiatok v utorok 30.9.2009 bude o 10.30 hod.

P.S. Stále je 5 voľných miest aj s ubytovaním.

http://www.hotel-hubert.sk/home.php?action=index

P.S. Skúsenosti z hotela Kaskády hovoria, že je veľký záujem o masáže. Odporúčam preto vopred si v hoteli rezervovať Váš termín. Podľa možnosti nie na dopoludňajšie hodiny.


A dobre že si napísal, ja už som si rýchle termíny zabezpečila....:);)
Jozef Mihál
26.09.08,08:11
Posledná výzva pre účastníkov seminára ubytovaných v hoteli Hubert:

Ak potrebujete odvoz z Popradu od vlaku, prípadne autobusu, a ešte ste nám to neoznámili emailom na reliaba(ZAVINAC)gmail.com, urobte tak čím skôr.
JANASA
26.09.08,11:23
V prípade potreby odvozu - tiež odchádzam z PP autom - môžem vziať 2-3.

Jana
Jozef Mihál
28.09.08,19:18
Termín seminára sa blíži, teším sa na Vás, máme pripravených niekoľko prekvapení a dovolím si prezradiť že medzi nami bude aj Richard s rodinkou.
Tinika
02.10.08,14:18
Chcem v mene všetkých účastníkov poďakovať panovi Mihálovi za úžasne prednesené prednášky, za atmosféru a vlastne za všetko. Bolo to super. Kto nebol, nech ľutuje.
Jozef Mihál
03.10.08,05:45
Ďakujem všetkým za pochvalu.

Pretože o tieto akcie je veľký záujem, určite ich budeme organizovať aj v roku 2009. Zatiaľ je známe, že seminár v hoteli Kaskády bude v termíne od 28.9.2009 do 30.9.2009 (kapacita 60 účastníkov).
Tinika
03.10.08,07:49
Pán Mihál, prosím Vás, aká je cena seminára na budúci rok? Potrebujem to kvôli zdaneniu výhry. Alebo sa to dá nejako obísť? Ďakujem
A ešte sa chcem spýtať, či Vaša spoločnosť robí aj školenia a semináre v oblasti daní a účtovníctva ako napr. uzávierka v PU, daň z pírjmu FO, PO. ďakujem
Jozef Mihál
04.10.08,17:25
Psst, neprezrádzajte že ste a čo ste vyhrali, ľudia (niektorí) sú zlí.

Keďže nechcem úplne zničiť konkurenciu, semináre z oblasti daní právnických osôb, jednoduchého a podvojného účtovníctva atď. nerobím.
Jozef Mihál
04.10.08,17:32
Tinika
05.10.08,08:27
Psst, neprezrádzajte že ste a čo ste vyhrali, ľudia (niektorí) sú zlí.

Keďže nechcem úplne zničiť konkurenciu, semináre z oblasti daní právnických osôb, jednoduchého a podvojného účtovníctva atď. nerobím.

Takže na to mám zabudnúť (ale nie na budúci rok a prísť) :)
No škoda, taký seminár z daní a účtovníctva by sa tiež hodil. Ani neviete o nikom, kto sa aspoň z diaľky približuje Vaším kvalitám? (Viem, že odporučiť konkurenciu, asi neodporučíte, ale čo tak pošepkať).
Jozef Mihál
05.10.08,11:50
S prvou vetou súhlasím.

Z oblasti daní FO SZČO a jednoduchého účtovníctva odporúčam známu Poraďáčku Ing. Janku Acsovú, www.avison.sk

Z oblasti daní PO a podvojného účtovníctva odporúčam Ing. Annu Cenigovú, www.ceniga.sk

Semináre z týchto oblastí s čo najrenomovanejšími lektormi organizuje aj Richard, viď napr. http://www.porada.sk/calendar.php?do=getinfo&e=922&day=2008-10-6&c=4
Tinika
05.10.08,15:59
S prvou vetou súhlasím.

Z oblasti daní FO SZČO a jednoduchého účtovníctva odporúčam známu Poraďáčku Ing. Janku Acsovú, www.avison.sk

Z oblasti daní PO a podvojného účtovníctva odporúčam Ing. Annu Cenigovú, www.ceniga.sk

Semináre z týchto oblastí s čo najrenomovanejšími lektormi organizuje aj Richard, viď napr. http://www.porada.sk/calendar.php?do=getinfo&e=922&day=2008-10-6&c=4

Ďakujem za tip.
Jozef Mihál
25.10.08,21:09
Uzatváram túto tému informáciou, že v roku 2009 sa budú v hoteli Kaskády konať trojdňové semináre spojené s relaxom v termínoch:

19.5.2009 - 21.5.2009
28.9.2009 - 30.9.2009

Na jeseň 2009 sa trojdňový seminár bude konať aj v Tatrách, pravdepodobne na Štrbskom Plese (hotel Kempinski, prípadne Patria).