cowboyka
20.06.08,10:14
ahojte, chcela by som Vás poprosiť, či mi niekto nevie povedať nejaké super tipy na cykloturistiku - Slovenský raj, Slovenský kras.

Potrebovala by som nejaké trasy smer z Košíc.

Ďakujem :---
veva125
20.06.08,12:44
dobra stranka je tu - je tam aj cykloturistika
http://www.turistikaonline.sk/index.php?m=21&i=5
amakov
20.06.08,15:43
Ja sa akurát cez prázdniny chystám na dlhšiu cykloturu do Košíc a to z Oravy, cez Poľsko a to:
Zakopane-Bukowina-(Tatrzanska)-Lysa Poľana-Ždiar-Tatranska kotlina-Kežmarok-Spišsky Štvrtok- Sp.Nova Ves-Nálepkovo-Štos kúpele-Medzev-Jasov-Mala Ida. Do Košíc to máš už na skok. Trasa cca 220 km.
My chodievame aj s mojou rodinou tak, že buď to prejedeme naraz alebo máme spacáky tak prespíme niekde v campe, to sme ešte neriešili, riadime sa podľa momentálneho stavu.
cowboyka
23.06.08,05:00
ďakujem za typy - my tiež jazdíme celá rodina a to mám 5,5 ročnú dcérku a tohto roku by sme chceli ísť niekam po chodníčkoch, kde aj ona bude zvládať terén, preto mapujem situáciu.
amakov
23.06.08,16:22
Teraz v nedeľu sme boli v Tatralandii na bicykloch, no nastal problém, čo s bicyklami, žiadne uzamknuté alebo strážené parkovisko tam nie je a tak neriskujúc, že nám niekto odmontuje tachometer alebo iné potrebné súčiastky s bicykla sme sklamaní pokračovali v ceste a nakoniec sme sa okúpali na Liptovskej Mare.Veľmi sme sa na to tešili, deti boli sklamané. Takže aj na také veci treba pamätať a ak narazíte na neochotu riešiť veci mierne vás to vyvedie z miery.Ale nedali sme si pokaziť deň a nakoniec bol z toho pekný deň.:)
cowboyka
24.06.08,05:15
veď to je najhoršie, keď sa človek niekam vyberie na príjemnú cyklotúru a dopadne to presne tak, ako hovoríš. je to smutné, ale aj takýto ľudia existujú a bude ich čoraz viac a viac a hlavne tá nedisciplinovanosť aj na cyklochodníkoch a bezohľadnosť niektorých ľudí nemá hraníc, ale čo si kaziť deň - človek sa musí nato povzniesť. ach jaaj :o))))