pupkin
20.06.08,16:30
čaute. už si pripadám ako totálny blebec, ale ináč to nejde. v Dektrade som bol dnes kupovať lepidlo na tvárnice Ytong, chcel som originál a predali mi Weber baukleber lepiaci tmel C1T. vraj je to rovnocenné lepidlo ako originál, len lacnejšie. ale na obale čítam, že je to lepidlo hlavne na obklady a dlažby. tak teraz naozaj neviem. či som blbec ja alebo oni nevedia čo predávajú. poraďte prosím či im to mám otriakať o hlavu alebo je to v poriadku. lebo už som sa s nimi raz odrbal. vďaka
pupkin
20.06.08,14:31
otrieskať...
pupkin
20.06.08,16:33
neporadíte?
220870
20.06.08,19:09
Weber je pomerne slušná firma ponúkajúca výrobky nadštandardnej kvality ( vzhľadom na SK stavebný trh).
Ak môžem poradiť na vreciach s konkrétnym materiálom sa určite nachádza aj telefónne číslo na ktorom vám , určite odpovedia na vaše otázky.
Neodpustím si poznámku.Ytong jedna z mnoho firiem spadajúcich pod monopolného stredoeurópskeho výrobcu stavebných hmôt WIENERBERGER sa chová na SK trhu ako prasa v žite. Robí si čo chce a ako chce. Ich výrobky zdražely za dva roky o 100% a kvalitou materiálu šli o 50% dole , ak to vôbec ešte má niečo spoločné s kvalitou.Ich diktát svojich výrobkov (predražených ) nemá obdoby.Smola všetkých stavebných firiem a stavebníkov na našom trhu spočíva v tom ,že si bohužial nemáme z čoho vybrať pretože
okrem SETA-y winerberger vlastní všetky tehelne na Slovensku.
z.j
22.06.08,11:35
Existujú výrobky, "murovanie malty" na porobetónové výrobky, ako Ytong, Porfix, napr. Weber 804KPS. Okrem tých špeciálnych murovacích materiálov, zvyknú používať aj klasické lepidlá na obklady. Povedal by som, že je to v poriadku.