zpaul
20.06.08,20:08
Od 1.6. sa teda zmenila výška stravného na 98 Sk. Zaujímalo by ma, či musím od júna objednávať jedálne kupóny napr. z Le Cheque de Jeuner v tejto nominálnej hodnote, keď teraz máme v hodnote 89 Sk. Ak dám jedálne kupóny vo vyššej hodnote, mám síce nárok na na 55 % - 53,90 do nákladov, ale čo zo zvyškom? Musím zvýšiť aj sumu, ktorú si zamestnanci doplácajú (pri mzdách, teraz je to 31 Sk), alebo si zvýšim len sumu, ktorú zamestnávateľ dopláca zo sociálneho fondu? Ide mi totiž o to, aby si zamestnanci nemuseli doplácať viac ako doteraz. Poraďte prosím. No a náhrady za vlastný automobil ani nekomentujem. Však už teraz šomrali, že minú aj 4 tisícky a preplatíme im ledva 1500. To ozaj tých živnostníkov pochovajú...
plavčík
20.06.08,18:15
Nikde nie je povedané, že musíš kupovať jedálne kupóny v maximálnej sume. Naďalej môžeš kupovať pôvodnú hodnotu.
Tie sumy sú smerodatné pri vyúčtovaní služobných ciest.
Ak by si sa rozhodla kúpiť stavenky vo vyššej nominálnej hodnote, platí, že 55% dopláca zamestnávateľ, niečo zo SF / podľa internej smernice akú máte a vrámci povolených daň nákladov /a zbytok stiahneš zamestnancovi zo mzdy
zpaul
20.06.08,18:31
Ďakujem. Na tie stravenky sa vlastne musím opýtať zamestnancov a konateľa. Či im stačia, alebo chcú vyššie. Takže ak mi niekto donesie cesťák, tak tam si uvedie tú maximálnu výšku 98 Sk a stravenky môžu byť stále v pôvodnej nominálnej hodnote. Správne som to pochopila?
učtovačik
20.06.08,18:59
Ahoj zPaul,

podľa mojich informácii, to že od prvého júna došlo k zmene na 98 SKK, ako už predomnou spomínali neznamená že firma musí kupovať stravné lístky v tejto hodnote a nie v nižšej.
Ja to vnímam tak, že firma si môže pri tomto stave dať do nákladov nie pôvodných 55% z 89 ale 55% z 98 čo je 53,9.

Ak by zostali lístky 89 zachované, znamenalo by to že ak by zo sociálneho fondu napr. bolo prispievané 1 korunou, zamestnávateľ povinne!!! 53,9, zamestnanec by platil 34,10 Skk.

:)
liba2
20.06.08,19:36
Od 1.6. sa teda zmenila výška stravného na 98 Sk. Zaujímalo by ma, či musím od júna objednávať jedálne kupóny napr. z Le Cheque de Jeuner v tejto nominálnej hodnote, keď teraz máme v hodnote 89 Sk. Ak dám jedálne kupóny vo vyššej hodnote, mám síce nárok na na 55 % - 53,90 do nákladov, ale čo zo zvyškom? Musím zvýšiť aj sumu, ktorú si zamestnanci doplácajú (pri mzdách, teraz je to 31 Sk), alebo si zvýšim len sumu, ktorú zamestnávateľ dopláca zo sociálneho fondu? Ide mi totiž o to, aby si zamestnanci nemuseli doplácať viac ako doteraz. Poraďte prosím. No a náhrady za vlastný automobil ani nekomentujem. Však už teraz šomrali, že minú aj 4 tisícky a preplatíme im ledva 1500. To ozaj tých živnostníkov pochovajú...


Ďakujem. Na tie stravenky sa vlastne musím opýtať zamestnancov a konateľa. Či im stačia, alebo chcú vyššie. Takže ak mi niekto donesie cesťák, tak tam si uvedie tú maximálnu výšku 98 Sk a stravenky môžu byť stále v pôvodnej nominálnej hodnote. Správne som to pochopila?
Pri stravnom lístku v hodnote 89 Sk:
53,90 Sk do nákladov
1,10 Sk zo SF (to preto, aby zamestnanec neplatil sumu s halierami)
34,00 Sk zamestnanec.
Hodnota SL 89 Sk určite bude stačiť a to z dôvodu, že každé navýšenie tejto hodnoty uhradí zamestnanec, takže jemu je jedno, či to zaplatí firme alebo doplatí v jedálni/reštaurácii.