Beata
23.05.05,13:38
Ešte raz pripomínam, sledujte http://www.stavbykam.sk/krahule/index.htm, tam je sústredené info ohľadom stretka.

Ináč práve som volala na Krahule, povedali mi, že je tam perfektné počasie. Nie je hic, ani zima. Vraj aj cez weekend by tak malo byť... joj len aby nám to počasíčko vyšlo :)
emily
23.05.05,14:08
Ešte raz pripomínam, sledujte http://www.stavbykam.sk/krahule/index.htm, tam je sústredené info ohľadom stretka.

Ináč práve som volala na Krahule, povedali mi, že je tam perfektné počasie. Nie je hic, ani zima. Vraj aj cez weekend by tak malo byť... joj len aby nám to počasíčko vyšlo :)Hlásia nám 31 stupňov na víkend:):):):):)
jess
23.05.05,19:56
Ahojte ! Žiaľ, tiež musím oznámiť, že nebudem môcť prísť z naozaj vážnych zdravotných dôvodov mojej dcéry, ktorú som dne s odviezla do špitála v BB. Takže mi je veľmi , veľmi ľúto, ale nemohla by som sa zabávať, keď viem ako veľmi trpí. Ak dcérin stav dovolí, a by ju pustili v piatok, tak prídem len očkom juknúť cez víkend.


TAKŽE poskytujem VOĽNÉ MIESTO !!!!!!!!!!!!! info u Beátky
Hlinkovx
23.05.05,20:16
Dáška..veľa zdravia tvojej dcére..nech je skoro fit
Luckasari
25.05.05,16:42
v mene organizátorky našej Beaty = Bee pripomínam, všetci zúčastnení, sledujte stránku http://www.stavbykam.sk/krahule/index.htm, priebežne sa tam dopĺňajú všetky info o superstretku

a tešme sa už všetci, už len dvakrát sa vyspíme a je to tuuuuuuuuu :D
accad
25.05.05,19:10
Manžel sa vrátil pred chvíľou s Krahulí. Počasie dnes-doobeda slnečno, poobede trochu zamračené, ale na krátky rukáv. Tak nech to vydrží.
S pozdravom Edita
Beata
26.05.05,05:09
Priatelia, už sa len raz vyspíme :):):):):):) Ešte minule som si myslela, bože ešte mesiac a ani som sa nenazdala a je to tu... je to tu... je to tu... :):):):):)
evina
26.05.05,05:10
Priatelia, už sa len raz vyspíme :):):):):):) Ešte minule som si myslela, bože ešte mesiac a ani som sa nenazdala a je to tu... je to tu... je to tu... :):):):):)
Bei, všetká česť a vďaka za organizáciu :):):)
ALDA
26.05.05,05:15
Bei, všetká česť a vďaka za organizáciu :):):)
pripájam sa aj já:):)dík:) ubehlo to ako voda:)
Beata
26.05.05,06:08
Ja už len dúfam, že sa Vám bude páčiť. Snažila som sa o to zo všetkých síl.

Reklamácie neprijímam :D:D:D
lenkak
26.05.05,06:13
Ja by som Vás mala prísť pozrieť v sobotu. Určite bude super.
Luna
26.05.05,06:25
Lenka,ja Ťa čakám,tak musíš prísť.
lenkak
26.05.05,06:31
Luna: šnúrku na mobil už máš?
Luna
26.05.05,06:34
Dnes si ju kúpim.
lenkak
26.05.05,06:35
Ak dožijeme v zdraví určite prídeme.
ekin
26.05.05,08:25
takze s vladan sme dohodnute, este Luckasari a ....zajtra vyrazíme. Len som prekvapena, ze z vychodu iba dve auta? Ricij a ja? Kde sú ostatní?;)
tibor
26.05.05,08:34
zrejme mi to nevýjde tak na 90% asi nie - práca a hrdlo nepopustí...mrzí ma najmä tá súťaž chlopov v plavkách s podtitulom - Mr. PNEUMATIKA...aspoň fotky by sme mohli poslať tí, ktorí sa nemôžeme tohoto súťažného klánia zúčastniť - mrzím ma neúčasť vo voľnej disciplíne a v hlavnej promenáde...
Zuzka
26.05.05,08:36
:( tuším sa do zajtra pomaly poodhlasujete :eek:
Beata
26.05.05,09:06
tibor čo Ti nevýjde? Hádam nechceš tým povedať, že nejdeš na Krahule?! To si hádam myslel, že tá promenáda Ti nevýjde?!
Heni
26.05.05,12:53
zrejme mi to nevýjde tak na 90% asi nie - práca a hrdlo nepopustí...mrzí ma najmä tá súťaž chlopov v plavkách s podtitulom - Mr. PNEUMATIKA...aspoň fotky by sme mohli poslať tí, ktorí sa nemôžeme tohoto súťažného klánia zúčastniť - mrzím ma neúčasť vo voľnej disciplíne a v hlavnej promenáde...
cooo?:eek: taká súťaž? :eek: :eek: :eek: tak to ste mali hned povedat... :D:D:D
Jozef Mihál
08.06.10,21:04
Vyťahujem z archívu - a spomínam.
lenkak
09.06.10,19:49
Veru aj ja Jožko,
knihu mám odloženú na čestnom mieste, podpisoval si mi ju a v druhej ruke si držal polovičku omasteného chleba...