Pezinčan
23.06.08,11:15
Dietatko sa nam pokakalo a zostala skvrna na obleceni, dokonca na bielom, boze a co s tym teraz? Skusal som to prat klasickym praskom v rukach ale nejako to nejde, poradte prosim :mee:
Martin Mocko
23.06.08,09:18
Dietatko sa nam pokakalo a zostala skvrna na obleceni, dokonca na bielom, boze a co s tym teraz? Skusal som to prat klasickym praskom v rukach ale nejako to nejde, poradte prosim :mee:

Vanish...škvŕn a špiny sa zbavíš :D
veronikasad
23.06.08,09:34
Vanish...škvŕn a špiny sa zbavíš :D
alebo žlčové mydlo - dostaneš kúpiť v DM drogérii
HankaH
23.06.08,09:49
Dietatko sa nam pokakalo a zostala skvrna na obleceni, dokonca na bielom, boze a co s tym teraz? Skusal som to prat klasickym praskom v rukach ale nejako to nejde, poradte prosim :mee:

V rukách sa to nevyperie, treba to oprať v pračke pri teplote aspoň na 60 C., pokiaľ to materiál dovoľuje.
leníča
23.06.08,10:00
Ahojte, pridám sa k téme škvrny. Vie mi niekto poradiť ako sa zbaviť škvŕn na obruse? Nejde to ani vanishom. Ďakujem.
Martin Mocko
23.06.08,10:00
V rukách sa to nevyperie, treba to oprať v pračke pri teplote aspoň na 60 C., pokiaľ to materiál dovoľuje.

Nie..skoč do drogérie. Kúp ten Vanish. Nalej na špinavé miesto a nechj pôsobiť zopár hodín. Potom hoď do pračky a oper. Ten Vanish je dobré liať ešte na čerstvú škvrnu... Veď vyskúšaj a uvidíš. Tiež máme malé dieťa a Vanish zaberá.
HankaH
23.06.08,10:10
Nie..skoč do drogérie. Kúp ten Vanish. Nalej na špinavé miesto a nechj pôsobiť zopár hodín. Potom hoď do pračky a oper. Ten Vanish je dobré liať ešte na čerstvú škvrnu... Veď vyskúšaj a uvidíš. Tiež máme malé dieťa a Vanish zaberá.

Tiež to píšem na základe svojich skúseností po dvoch deťoch a musím povedať, že mi škvrny zišli vždy. A vôbec - pri maličkých deťoch som sa snažila používať čo najmenej chémie, radšej som volila vyššiu teplotu vody.