ttomasso
23.06.08,13:16
Dobry den,

zalozil som s manzelkou spol s.r.o. Jedna sa o firmu ktora sa zaobera architektonickou a projekcnou cinnostou. Sidlo mame v mieste trvaleho bydliska. Mame prenajatu kancelariu, kde pracujeme - kreslime, ale za klientmi vacsinou chodime von.

Mam tri otazky:
1, musime si zriadit prevadzku na adrese tej kancelarie kde pracujeme?
2, ak si prevadzku nezriadime, mozeme si dat najomne kancelarie do nakladov?
3, ak chceme zamestnat zamestnancov, ktory budu pracovat v nasej kancelarii, musime v tom pripade zriadit prevadzku?

Dakujem za odpovede!
Tomas Tornyos
Valikoza
23.07.08,08:39
Tiež mám podobnú otázku: Musí s.r.o. (jednoosobová bez zamestnancov) nahlásiť prenajatú kanceláriu, v ktorej uskutočňuje len sprostredkovateľskú činnosť (kt.nespadá pod kontrolu živnost. úradu) ako prevádzku na ŽÚ?
Ďakujem za odpovede
mengel
23.07.08,09:09
pridám sa - pred pár dňami som podpísal zmluvu o prenájme priestorov.
Majiteľ budovy však výslovne NECHCE, aby sa tam nahlásila oficiálna prevádzka. Sú to priestory pre malú výrobu a ja by som si rád dal do nákladov nájomné. Aké problémy nastanú, ak tam bude prebiehať výroba a nebude to prihlásené ako prevádzka? Je to bez zamestnancov, budem tam sám.
Valikoza
28.07.08,09:31
Po zisťovaní na ŽÚ je záver takýto: kanceláriu netreba na ŽÚ nahlásiť ako prevádzku, lebo sa v nej nerealizuje žiaden predmet podnikania spadajúci pod kontrolu ŽÚ.
Valikoza
28.07.08,09:33
...ale to bola len odpoveď na môj problém, v prípade mengela a ttomasso neviem ako to je
mengel
29.07.08,04:39
aj tak vďaka za snahu.