Jolana Popadakova
23.06.08,15:22
Poprosím o radu, ak by si niekto našiel čas, mi pomôcť.
Ide o to, že zamestnanec žiada o neprisťahovalecké víza do US a chcela by som sa opýtať, či má niekto skúsenosti s vypísaním dokladu od zamestnávateľa s informáciami o pracovnom zaradení, príjme, dĺžke zamestnania, type a dĺžke dovolenky, o návrate na sučasnu pozíciu a atd atd. Neviem v akom formáte alebo v akom štýle to vypísať, aby to na tej ambásade prešlo v poriadku. Hlavičkový firemný papier mám, len neviem ako to štylizovať a tak

Môže mi niekto poradiť? :confused:

Ďakujem ;)
GABAZ
23.06.08,13:27
Ja by som to napísala na hlavičkovom papieri ako potvrdenie. Tak, ako keby si písala potvrdenie o príjme. Treba tam uviesť všetky osobné údaje a ďalšie údaje, ktoré si vyžadujú . Na záver uveď, že potvrdenie sa vydáva pre potreby udelenia víz.
Jolana Popadakova
23.06.08,13:45
Aha okay, skúsim to takto urobiť. Ďakujem veľmi pekne za radu.
atka4
23.06.08,14:16
Ja by som to napísala na hlavičkovom papieri ako potvrdenie. Tak, ako keby si písala potvrdenie o príjme. Treba tam uviesť všetky osobné údaje a ďalšie údaje, ktoré si vyžadujú . Na záver uveď, že potvrdenie sa vydáva pre potreby udelenia víz.
Moja osobná skúsenosť je, že osoba má zvyčajne tlačivá, minimálne si ich vie ten, kto to potrebuje stiahnuť z internetu a podľa nich treba postupovať, aby tam boli všetky údaje, ktoré potrebuje.
Takže by som pýtala od (zamestnanca?), čo konkrétne potrebuje a to tam vypísať. Je to predsa doklad pre neho...;)